Beata Insińska

Popularność: 217
Bardzo dobry coach (2)
Moim celem jako coacha jest wzmacnianie w kobietach ich mocnych stron. Wierzę, że każda z nas może być naprawdę szczęśliwa, jeśli będzie wiedziała, że jest wyjątkowa. Pomagam kobietom dostrzec swoje MOCNE STRONY, zwiększyć poczucie WŁASNEJ WARTOŚCI, jak również POUKŁADAĆ ŻYCIE NA NOWO. Zapraszam na sesje indywidualne life coachingu oraz warsztaty. Specjalizuję się w rozmowach z kobietami 30 plus. W swojej pracy wykorzystuję metody coachingu kryzysowego, działania nastawionego na rozwiązania i psychologii pozytywnej (posiitive psychology coaching)oraz CBC (coaching behawioralno poznawczy). Czy któreś zdanie opisuje sytuację w której się znajdujesz ? 1. Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje. 2. Czujesz, że coś jest nie tak. 3. Problemy wydają Ci się nie do rozwiązania. 4. Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak się za to zabrać. 5. Próbowałaś wielokrotnie osiągnąć upragniony cel, ale Ci się nie udaje. 6. Masz tyle spraw na głowie, że nie potrafisz ich uporządkować. 7. Stoisz przed trudną decyzją. Zapraszam na sesję, porozmawiajmy o tym.
Kontakt
tel 730770111
Specjalizacje
Miasta
Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Bielsko Biała, Żywiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Skuteczność i profesjonalizm. Sesje z Beatą nie tylko pomogły mi wyjść z trudnej sytuacji, ale także nauczyły mnie jak radzić sobie z problemami, z którymi do tej pory sobie nie radziłam. Dzięki naszym spotkaniom znalazłam w sobie siłę do działania i do zmiany dotychczasowego życia. Coaching z Beatą pokazał mi nowy sposób myślenia o sobie i innych. Uwierzyłam w siebie. Dziękuję!
24 kwietnia 2017 Paulina - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność rozmawiać z Beatą nie znając jej wcześniej. Rozmowa była otwarta, szczera bez owijania w bawełnę. Wysłuchała mnie, dręczyła mnie pytaniami i pokazała że odwagi świat się nie zawali! Dodała energii do działania. Bardzo dobrze wspominam współpracę :)
13 kwietnia 2017 N.m - Praca z klientem
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dla kogo coaching ?
30 maja 2017
O tym czym dla mnie jest coaching i dlaczego kocham tę formę wsparcia :)
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom