Izabela Ptaszyńska

Popularność: 380
Bardzo dobry coach (4)
Coaching to dla klienta przede wszystkim sposób na czerpanie z posiadanych doświadczeń, zasobów, szansa na skuteczniejsze działanie w zgodzie z sobą. Swoją rolę postrzegam jako życzliwego przewodnika, nigdy nie tracącego wiary w możliwości osoby, z jaką pracuję.Moje doświadczenie zarówno podczas pracy z klientem indywidualnym, jak i w biznesie ( od 18 lat pełnię rolę Menedżera personalnego/ HR Business Partnera w wiodących na rynku organizacjach)pozwala mi budowac proces coachingu na sprawdzonych narzędziach i osobistym doświadczeniu.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach- metodyczny, z wizją celu, inspirujący. 100% rekomendacji
16 września 2013 Anna - KAM
Bardzo dobry coach
Jestem kierownikiem szkoleń w koorporacji, do moich zadań należy wyszukiwanie coachów dla moich partnerów biznesowych, co jest odpowiedzialnym zadaniem, poniewaz efektywność wybranego przeze mnie coacha jest wynikiem mojej pracy. Na Izabeli nigdy się nie zawiodłam. Wyróznia ją myślenie zorientowane na skuteczność przy niesamowitej uważności na klienta. Poza tym umiejętności wynikające z połączenia wiedzy psychologicznej, świadomości biznesowej i doświadczenia. Nie ulega autorytetom i jest bardzo niezalezna. Gorąco polecam!
18 stycznia 2013 Basia - Kierownik Szkoleń
Bardzo dobry coach
Sesje z Izą to często przechodzenie z energii: „minus 100” na „plus 200”. Niezwykle charyzmatyczna osoba, skuteczna w swojej pracy, konsekwentna i mobilizująca do działania. Dla mnie spotkania z Izą to niezwykłe rewolucje, przynoszące przełom w osobistym i zawodowym rozwoju. Gorąco polecam wszystkim, którym zależy na odkryciu swojego potencjału i wcielaniu zamierzeń w życie.
13 stycznia 2013 Sydonia - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Korzystałem z coachingu indywidualnego, każda sesja była dla mnie krokiem milowym i umożliwiła mi dotarcie do miejsca w którym jestem. Jest to osoba godna zaufania, profesjonalna, na każdym spotkaniu buduje atmosferę życzliwości, potrafi być przy tym bardzo konsekwentna. Polecam
1 stycznia 2013 Dawid - dyrektor ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom