Justyna Krawczyk

Popularność: 59
Bardzo dobry coach (14)
Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™ (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym). Jestem absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Jestem doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jestem autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet pragnących zmienić swoje życie. Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Jestem również autorką książki "Jak Być Szczęśliwą Kobietą - 15 kroków" która stała się inspiracją do zmian dla setek kobiet. http://ksiazkajakbycszczesliwakobieta.pl/
Kontakt
Telefonicznie oraz mailowo
603 380 952
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Justyna jest osobą pełną zapału i optymizmu, zaradna, zdecydowana, inteligętna i mądra życiowo, a najważniejsze jest to że potrafi sie tym dzielić z innymi. Dzieki tym wszystkim cechom jest idealną osobą na stanowisku które obecniezajmuje i wciąż chce sie rozwijać. Brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez Justyne i z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest jedna z osob dzieki ktorej chcialam sie dalej rozwijac i zaczelam odnosic sukcesy w tym co robie :) pełen podziw dla Justyny za jech charakter i osobowość. Najlepszy style coach jakoego znam :)
7 czerwca 2017 Kinga - Stylistka brwi i paznokci
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Justyną mobilizuje i daje kopa. Skłania do refleksji. I to jest bezcenne. Jej energia i radość się udziela. Ma niespotykaną dziś autentyczność w sobie. Cieszę się ogromnie, że stanęła na mojej drodze. Duża jej zasługa, że jestem tu, gdzie jestem.
7 czerwca 2017 Iza - Stylistka/doradca wizerunku
Bardzo dobry coach
Justynka to świetna stylistka! Mi najbardziej podoba się to, że idealnie trafia, nie tylko z odpowiednimi dla figury fasonami ale i ze stylem ubrań, który odpowiada danej osobie :-) Świetna serdecznie polecam!
7 czerwca 2017 Anna - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Justyna to ucieleśnienie kobiecości a jednocześnie "muskularna" psychicznie fajterka. Niezwykle inspirująca, motywująca i wiarygodna w swoich działaniach."Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" to na pewno jedno z jej życiowych mott. Do tego serdeczna, pomocna, wspierająca i niezwykle dojrzała coach. POLECAM!
6 czerwca 2017 Ewa - Stylistka/doradczyni wizerunku
Bardzo dobry coach
Lekko ponad rok temu z Justyną stawiałam pierwsze stylistyczne kroki. Aktualnie stylizacje to moja pasja, którą łącze z zamiłowaniem do slow fashion. Justyna napędza ludzi pozytywną energią, której nie da się zatrzymać. Dlatego po pierwszym poziomie kursu dla stylistek nie wahałam się ani chwili i zapisałam się na poziom zaawansowany. Otrzymałam nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale również ogromną wiarę w to, że zmiana w moim życiu jest możliwa. Dziś wiem, że kiedy mam gorszy dzień, znajdę wsparcie u Justyny. Dlatego uwielbiam jej szczere i motywujące wpisy w mediach społecznościowych. Kocham i polecam z całego serca.
6 czerwca 2017 Marta - Stylistka, Slow Fashion Lover
Bardzo dobry coach
Justyna to naprawde rewelacyjna kobieta. Mila,otwarta,pelna energii,z pasja wykonuje swoj zawod.Dzieki niej poczulam sie 100 % kobieta. Polecam ja wszystkim, ktorzy nie znalezli jeszcze swojego stylu.
6 czerwca 2017 Asia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Niesamowita kobieta, jedna z ważniejszych kobiet w moim życiu :) Silna, wrażliwa, uważna, piękna! Każde spotkanie z Justyną to nowa inspiracja dla mnie. Nieczęsto spotyka się osoby , które to samo mówią i to samo robią. Od Justyny można się uczyć :)
6 czerwca 2017 Urszula Sobiecka - artystka
Bardzo dobry coach
Pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta silna kobieta- to właśnie Justyna. Potrafi zarówno mądrze mówić jak i uważnie słuchać przez co spotkanie i rozmowa z nią to czysta przyjemność. Jest nie tylko wspaniałym doradcą, ale też osobą, która prawdziwie chce Cię poznać i podzielić się z Tobą tym co najlepsze. Gorąco polecam spotkanie i współpracę z tą niezwykłą kobietą! :)
6 czerwca 2017 Julia - podróżniczka, językowiec, blogerka
Bardzo dobry coach
Fantastyczna Kobieta o sile oraz ogromnej wiedzy, którą przekazuje innymi Kobietom w procesie coachingowym oraz w czasie prowadzonych warsztatów:) Z całego serca polecam współpracę z Justyną Krawczyk.
5 czerwca 2017 Zuza Sentkowska - Life&Career Coach, Psycholog
Bardzo dobry coach
Justyna to wyjątkowa, pozytywna i cudowna osoba, która zainspirowała mnie do działania :) Moja motywacja do zmiany i osiągania celów wzrosła, a realizacja siebie nabrała tempa! Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy chcą uwierzyć w siebie oraz pragną rozwinąć swój potencjał.
5 czerwca 2017 Katarzyna - Doradca do spraw wizerunku osobistego
Bardzo dobry coach
Justyna to wspaniały coach, bardzo serdeczna i ciepła osoba,a przy tym profesjonalna! Potrafi zmieniać ludzkie życie zaszczepiając wiarę we własne możliwości. Polecam wszystkim, którzy wciąż nie do końca wierzą w siebie. Z pomocą Justyny,przekonacie się,że wszystko jest na wyciągnięcie ręki
5 czerwca 2017 Agnieszka - Stylistka,blogerka
Bardzo dobry coach
Dzięki Justynie otworzyły się przede mną fantastyczne możliwości osobistej stylizacji, mój sposób patrzenia na nią poszerzył się i zyskałam nowy element pasji w mojej już i tak ogromnej miłości do mody. Justyna jest serdeczną, empatyczną osobą, która potrafi zaszczepić w człowieku iskrę wiary we własne plany i motywację do działania. Gorąco polecam!
5 czerwca 2017 Ola - Stylistka
Bardzo dobry coach
Jedna z najwspanialszych kobiet, które poznałam w życiu. Najprawdziwsza i najszczersza osoba prywatnie i zawodowo. Otwarta, pomocna, energetyzująca i z wielkim sercem. Justyna jest jedna na milion! Polecam wszystkim! Dzięki tej wspaniałej coach można zajść dalej niż się myśli :)
5 czerwca 2017 Olga - Doradca wizerunku, stylistka
Bardzo dobry coach
Dzięki Justynie rozpoczęła się moja przygoda związana z modą. W tej chwili jestem spełniająca się w swoim zawodzie stylistyką! Serdecznie polecam Justyne wszystkim tym, którzy poszukują swojej drogi.
5 czerwca 2017 Patrycja - Stylistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Po drugiej stronie strachu
5 czerwca 2017
To niewiarygodne co się może stać, gdy pokonasz strach. Przeczytaj do końca.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom