Lista coachów Wrocław

Posiada artykuły
Coach z bogatym doświadczeniem międzynarodowym. Przeprowadziłem kilkaset godzin coachingu z osobami z ponad 30 krajów świata. Przewodniczący komisji rewizyjnej Izby Coachingu. Angażuję się aktywnie w działania na rzecz promocji coachingu w Polsce (min przez współorganizowanie targów coachingu "Coachowisko"). Pracuję po polsku i po angielsku.
popularność: 600    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Po co jestem coachem: "W ciągu całego życia człowiek nie tyle jest, ile stwarza siebie" - Fiodor Dostojewski.
popularność: 657    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Akredytowany coach ICF (ACC), trener rozwoju osobistego, psycholog. Prowadzę life coaching dla kobiet "Kobieca Pełnia".
popularność: 261     pełny opis
Executive, Business & Life Coach akredytowany przez NMC i IIC, Trener- Szkolenia kompetencji miękkich. Założyciel Instytutu Rozwoju Integralnego. Ambasador Noble Manhattan Coaching (NMC) największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie. Ponad 3500 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych i ponad 1200 godzin szkoleniowych. Do życia podchodzę z entuzjazmem wierząc, że aby osiągnąć pełnię szczęścia, nie od razu trzeba odkrywać „nowe”, często wystarczy spojrzeć na „stare”, ale w nowy sposób.
popularność: 4282    ocena: Bardzo dobry coach (26)pełny opis
Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i HR-owiec z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i relacji wśród przedsiębiorców i właścicieli firm oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi, głównie w branży bankowości, ubezpieczeń i IT. Od 2009 roku jest aktywnym coachem.
popularność: 156     pełny opis
Coach, dietetyk, trener - COACHING ODCHUDZANIA, DIET COACHING, Moim celem jest poprawa jakości Twojego życia. Moje wieloletnie doświadczenie z zakresu dietetyki i treningu pozwala mi skuteczniej pomagać w walce z nadwagą i otyłością.Wykorzystuje w pracy narzędzia i techniki coachingowe które pomagają wzbudzić odpowiedni poziom motywacji i przyspieszają rozwój osobisty. Razem ze mną odkryjesz swój potencjał, będziesz działać skuteczniej i osiągniesz wyznaczone cele.
popularność: 272    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Międzynarodowy Coach International Coaching Community (ICC), Trener,Konsultant Zarządzania według brytyjskiej klasyfikacji zawodowej EDEXCEL PEARSON , asesor sesji Assessment/Development Center
popularność: 523     pełny opis
Moje motto: "Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni" więc.... od czego chcesz zacząć?
popularność: 484    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
"Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną". Coach umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych, trener, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w pracy w obszarze marketingu i w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Posiada doświadczenie zawodowe z zakresu procesów coachingowych i warsztatów dla organizacji pozarządowych, firm handlowych i produkcyjnych, a także osób indywidualnych, bezrobotnych i niepełnosprawnych.
popularność: 154    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
coach, psychodietetyczka (łącząc te dwie dziedziny prowadzę coaching zdrowia/coaching wellness/diet coaching)
popularność: 184     pełny opis
Szkolenia motywacyjne, antystresowe, prozdrowotne z użyciem Aerobowych Ćwiczeń Śmiechowych. Doskonałe narzędzie dla każdej organizacji, do przeprowadzenia na wyjeździe integracyjnym bądź w siedzibie-biurze.
popularność: 364     pełny opis
Coach ACC/ICF, psychoterapeuta, trener biznesu. Moim celem jest wspieranie w życiu osobistym i zawodowym poprzez pomoc w zmotywowaniu Klienta do poszukiwania rozwiązań dostosowanych do Jego potrzeb.
popularność: 1154     pełny opis
ICF Certification Master of Business Administration from the Barton School of Business. Specializing in Executive and Business Coaching. Coaching in English. Fifteen years of experience in one-to-one corporate training. References from major Polish and International corporations.
popularność: 142     pełny opis
Praktykujący manager – z kilkuletnim doświadczeniem zarządzania firmą call-center, branży informatycznej, wspólnik restauracji, Trener Biznesu, Coach, autor publikacji biznesowych, motywujący mówca, z zamiłowania muzyk, szczęśliwy mąż i ojciec
popularność: 7     pełny opis
Tomasz Bilkiewicz - absolwent socjologii na wydziale nauk społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Akademii Policyjnej w Sztokholmie. Członek Internatonal Coach Federation. Posiada certyfikat CoachWiseTM. Od dziesięciu lat mieszka za granicą podróżując pomiędzy Szwecją i Bułgarią. w Szwecji pełni obowiązki oficera policji a w Bułgarii rozwija własną praktykę coachingową. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbia podróżować, uprawiać sport, jeździć motocyklem, a nade wszystko poznawać nowych ludzi. Nie lubi stać w miejscu, Jego pasją jest rozwijanie w pełni swójego potencjału i pomaganie w tym innym. Pracuje w czterech językach: polskim, szwedzkim, bułgarskim oraz angielskim.
popularność: 153     pełny opis
Konsultant Biznesu. Moją zawodową pasją jest Sprzedaż. Naczelna zasada - sprzedawaj z zyskiem! Kiedy zechcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam do opcji "pełny opis"
popularność: 341     pełny opis
Dyplomowany Coach (WSH Wrocław), coach biznesu, coaching przywództwa (właściciele i managerowie małych i średnich firm), coaching kariery,life coaching. Wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacjach międzynarodowych.
popularność: 771     pełny opis
Jestem dyplomowanym Coach-em, członkiem ICF i Trenerem Biznesu. Pracuję z menedżerami, którzy są na różnym etapie kariery zawodowej. Pomagam im w odkryciu drzemiącego w Nich potencjału, dzięki któremu odnajdują swoją drogę oraz motywację do osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym.
popularność: 218    ocena: Bardzo dobry coach (22)pełny opis
Weź życie w swoje ręce i dokonaj pozytywnej rewolucji!:)
popularność: 412     pełny opis
Sesje coachingowe są procesem przechodzenia przez zmianę. Pomagają odzyskać siłę, zaufanie do siebie i równowagę w życiu. Chętnie będę Twoim towarzyszem w tej inspirującej wędrówce i pomogę odkryć ukryty w Tobie potencjał. Jestem Akredytowanym Coachem ACC (ICF Associate Certified Coach). Specjalizuję się w Life Coachingu i Coachingu dla duszy (sens, głębia, misja życiowa, wewnętrzna siła i moc, życie w zgodzie ze sobą i swoją pasją)
popularność: 721    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
Czas na zmiany! Jeśli taka myśl pojawia się w Twojej głowie i szukasz partnera, dzięki któremu szybciej i skuteczniej zrealizujesz swoje cele - chętnie Ci w tym pomogę.
popularność: 111    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Professional coach - ICF member - Trained at Erickson College International (Paris) - specialized in life coaching, business coaching and executive coaching in international environment - I coach in english or french - Feel free to contact me via my profile
popularność: 9     pełny opis
Jestem psychologiem, coachem i trenerem. Oferuję sesję coachingu indywidualnego we Wrocławiu, w gabinecie przy ul. Wita Stwosza 28. Specjalizuję się w coachingu asertywności i life coachingu.
popularność: 290    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Dyplomowany i akredytowany coach, superwizor coachingu. Ponad 10 lat pracy z ludźmi.
popularność: 895     pełny opis
„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał. Nie ma żadnego znaczenia z jakiego punktu startujesz, ważne jest dokąd zmierzasz.” Zig Ziglar
popularność: 203    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Certyfikowany Trener Biznesu i Coachingu - członek ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Praktyk NLP i NLP w biznesie. Dziennikarz, fotograf.
popularność: 143    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
ACC, lnternational Coach Federation, Coach (EBC Evidence Based Coaching)
popularność: 34     pełny opis
"Szukaj nowych dróg a odkryjesz nieznane miejsca"... Jestem Coachem, Trenerem biznesu i Mediatorem. Ukończyłam szkołę TROP gdzie obecnie prowadzę zajęcia dla przyszłych trenerów. Wspieram moich klientów w odkrywaniu swojego potencjału.
popularność: 352     pełny opis
Life & Business Coach, akredytowany Coach International Coach Federation - ACC, członek ICF Global. Trener The Coaching Game - Points of You. Coach POP metodą Psychologii Procesu w trakcie akredytacji w IPP.
popularność: 1101    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Dyplomowany coach Laboratorium Psychoedukacji & SWPS. Trener. Skontaktuj się ze mną, jeśli pragniesz zmian w życiu zawodowym lub prywatnym, jeśli chcesz rozwinąć swój potencjał, skuteczniej sięgać po cele, jakie sobie stawiasz. Albo gdy nie jesteś pewny, co dalej. Odkryjesz niespodziewane inspiracje, nowe siły, energię, by naprawdę spełniać swoje marzenia. Zaplanujesz dla siebie o wiele więcej, niż tylko urlop raz w roku.
popularność: 126    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Kim jestem? Executive Coach•HR Manager • Head Hunter • Consultant strategiczny • Trener biznesu • Coach. Jestem pełną entuzjazmu kobietą, która otwiera nowe perspektywy rozwoju potencjału organizacji będącego synergiczną sumą indywidualnych talentów. Wspieram, inspiruje, motywuję przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia. Z pasją poszukuje pomysłów na motywowanie i rozwój najcenniejszych dóbr – Zasobów ludzkich. Współpracowałam dla korporacji światowych, m.in. Dongseo Display, Sanden SMP, Enion SA , ES-System, DB, PCC RAIL, PCC GRUPA, Contimax, Simon Spa, Orient Spa. Doświadczyłam przez te lata fascynującej przygody współtworzenia procesów zarządzania ludźmi, przyjaźni, inspiracji, wzlotów i rozczarowań, dzięki którym wiele się nauczyłam. Akredytowany coach, Facilitator EAHAE. Executive Coaching - 480h Business coaching - 412 h Sales Coaching- 290h Coaching Kariery - 120h Szkolenia Interpersonalne 4480h Zakres działania: Coaching Mentoring Ekspert ds kreowania wizerunku Job-hunting; Kocham galop, szum wiatru i ludzi z pasją…
popularność: 1947    ocena: Bardzo dobry coach (21)pełny opis
Pracuję z ludźmi, którzy chcą utrzymywać się z tego co lubią robić. Zdecydowali się na prowadzenie swojej firmy, podejmują konkretne działania żeby zrealizować swoje plany biznesowe, ale jeszcze nie prosperują, a przynajmniej nie tak jakby chcieli. Ja, jako coach, pomagam im znaleźć właściwe rozwiązania, wprowadzić je w życie i dokonać punktu zwrotnego, dzięki któremu zaczynają uzyskiwać upragnione efekty.
popularność: 875    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany Coach ICC, Dyrektor Personalny
popularność: 164    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Pracował zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Dzięki temu potrafi świetnie wprowadzić harmonię korzystając z najskuteczniejszych i sprawdzonych technik. Łączy elementy świat wschodu i zachodu, by dać holistyczny obraz i możliwości działania w swoim życiu. Mam wspaniałą rodzinę - Marzenie i Nadzieję, które bardzo kocham. Rozwijam swoją firmę poprzez kilka marek związanych z rynkiem szkoleniowym i coachingowym - Golden Trainers, Odyseja Sukcesu, Sprzedający Sprzedawca, Huminiecki.pl Koncentruję się w szczególności na Coachingu Biznesowym, podkreślając to co najbardziej wartościowe w danej firmie i możliwościach zwiększenie zysku. Jeżeli chcesz rozwinąć swój biznes, zwiększyć swoją sprzedaż jako sprzedawca, zrealizować swoje cele, masz trudną sytuację lub stoisz przed trudnym wyborem - jestem tą osobą, z którą warto się spotkać.
popularność: 531    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Chcesz się zmienić? Po co? Każda zmiana jest groźna, każda zmiana może być zmianą na gorsze. Nie zmieniaj się! To może Ci tylko zaszkodzić... ;-) Certyfikowany Coach ICI i ICC, promotor Coachingu Prowokatywnego w Polsce. Twórca Warsztatów Mistrzów(TM).
popularność: 118    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, certyfikowany trener biznesu, NLP i rozwoju osobistego, ekonomista. Autor i współtwórca szkoleń Lify24 - Life is for You (Życie jest dla Ciebie). Wieloletni praktyk biznesu.
popularność: 530    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany coach, trener biznesu, rozwoju osobistego, konsultant i doradca w międzynarodowych korporacjach, właściciel firmy konsultingowej. W pracy i w życiu kieruję się mottem: "nie istnieją nierealne cele, przedsięwzięcia i marzenia - istnieją tylko nierealne terminy ich realizacji."
popularność: 162     pełny opis
Coach rozwoju, kompetencji, efektywności/ Coaching indywidualny & Coaching zespołowy
popularność: 1401    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany Coach ACC ICF, CoachWise™. Często pracuję z osobami, dla których ważne jest aby praca zawodowa była wyrazem ich pasji i źródłem satysfakcji. Chcą istotnej zmiany w przebiegu kariery zawodowej. Chętnie pracuję z kobietami ambitnymi, dla których kariera zawodowa jest bardzo ważna. Chcą osiagać wysokie stanowiska bez poczucia winy, że zaniedbują rolę żony czy matki.
popularność: 635    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Motto w mojej pracy z Klientami to słowa Antoine de Saint-Exupẻry:„Człowiek tym jest większy, im bardziej jest sobą”. Wspieram Klientów indywidualnych w obszarze life coaching oraz pracowników organizacji na różnych etapach kariery poprzez sesje business i executive coaching. W ramach rozwoju zawodowego prowadzę sesje indywidualne i zespołowe wg autorskiego programu: „Jak wzmocnić w sobie potencjał przywódczy oraz rozwijać umiejętności osobiste, świadomość i dojrzałość menedżerską”. Pracuję w języku polskim i angielskim.
popularność: 726    ocena: Dobry coach (4)pełny opis
Certyfikowany coach, pedagog, specjalista ds. personalnych. Pracuje w dziale personalnym w korporacji. Członek Klubu Izby Coachingu. Prowadzi sesje indywidualne z zakresu life coachingu i career coachingu.
popularność: 360    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Międzynarodowy trener biznesu, akredytowany coach ICF, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w komunikacji w szerokim ujęciu, kreowaniu wizerunku, autoprezentacji, przywództwie osobistym, zarządzaniu zmianą w organizacjach. Posiada bogate doświadczenie pracy w środowisku multikulturowym, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach – biznes, kultura, edukacja.Obecnie świadczy swoje usługi jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidulane i zespołowe W swojej pracy kieruje się poszukiwaniem rozwiązań, aktywnym słuchaniem uczestników, różnorodnością oraz nastawieniem na pozytywny wynik przy osiągnięciu celów strategicznych
popularność: 443    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Trener umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. Ekspert branży finansowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie managerskie i trenerskie w branży finansowej w jednym z wiodących na świecie banków. Prowadzi warsztaty z zakresu sprzedaży, technik perswazji, komunikacji,motywacji oraz utrzymania i obsługi klienta. Styl pracy: współodpowiedzialność, inspiracja, humor,ekspresja.
popularność: 73     pełny opis
"Przeznaczenie nie jest kwestią przypadku, lecz wyboru. Nie jest czymś na co powinniśmy czekać, lecz czymś, z czym mamy się zmierzyć." Coach - freelancer. Akredytacja ACC ICF - Associated Certified Coach (ACC), International Coach Federation
popularność: 365    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem ICC oraz ICI, trenerem, praktykiem i mistrzem NLP. W pracy z Klientami stosuję zasady Transforming Communication. W życiu kieruję się słowami Briana Tracy’ego: Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu, by zrobić wszystko, ale zawsze jest dość czasu, aby zrobić to, co najważniejsze. Głęboko wierzę w stwierdzenie: Some People dream of success. Others make it happen.
popularność: 658    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Coach ICF w procesie międzynarodowej akredytacji, pracujący według standardów ICF Global. Wieloletni praktyk biznesu, trener oraz wykładowca. Coachem jestem z zamiłowania do rozwoju. Wspieram Klientów w rozwoju zawodowym i osobistym.
popularność: 182    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Life & Busienss Coach od zawsze z pasji do "ułatwiania", słuchania i działania. od 2007 roku zawodowo, biznesowo, prywatnie i z braku wyjścia:) bo nic innego tak dobrze mi nie wychodzi :) Certyfikowany Coach ICC i Trener NLP, Master Practitioner in the Art of Neuro-Linguistic Programming in Neurolingwistic Insitut , MBA NLP. Absolwentka wydziału Zarządzania UŁ o specjalizacji: Marketing usług z wyróżnieniem i ZZL - Inteligencja emocjonalna u przywódcy. Asesor w procesach Assessment/ Development Center. Rozwijała wiedzę u światowych mistrzów: R. Cialdini, B. Tracy, R. Dilts, F. Farrelly, R. Kiyosaki. Właścicielka firmy szkoleniowej Grupa training- coaching – consulting. Biznesie od 15 lat.
popularność: 119    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Jako certyfikowany coach ICF pracuje z ludźmi, którzy chcą odkryć swoje talenty i pasje, nakreślić plan ich rozwoju i wdrożyć go w życie zyskując nowe uskrzydlające hobby lub własny dochodowy biznes. Wpiera głównie twórcze osoby, które chcą wyrwać się z korporacji i zacząć zarabiać na swojej artystycznej pasji. Absolwentka akredytowanego przez ICF kursu “Discover Leadership Coaching” w AfT Leadership Coaching School. Ma za sobą także udział w sesjach certyfikowanych Profi Biznes Group. Praktyk, trener rozwoju osobistego, mentor i inspirator z powołania.
popularność: 196    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
popularność: 27     pełny opis
Dyplomowany i certyfikowany coach, ACC International Coach Federation, trener i doradca biznesowy. Od 10 lat właścicielka firmy consultingowej. Pasjonatka rozwoju osobistego, specjalista w zakresie kompetencji menedżerskich...
popularność: 197    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
REZULTATY ---> http://self-concept.eu/rezultaty.html
popularność: 25     pełny opis
MANAGER, DORADCA, COACH ACC ICF ************************************************* Z WYKSZTAŁCENIA - Manager w zakresie Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi Z DOŚWIADCZENIA - Doradca Klienta Classic, Premium, MSP, Kierownik Działu Handlowego Z ZAMIŁOWANIA - Coach, Trener, Doradca w zakresie zwiększenia efektywności funkcjonowania oraz doskonalenia umiejętności, Praktyk metody "Points of You" oraz "The Coaching MAPS". Myśl przewodnia: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku” - Lao Cy.
popularność: 309    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Doświadczony Coach z międzynarodową akredytacją ACC ICF. Executive Career Coach współpracujący z firmą Architekci Kariery
popularność: 1109    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Chcesz polubić siebie, dostrzec własne mocne strony i przyciągnąć atrakcyjnych ludzi? Pięknie wyglądać i doskonale czuć się ze swoim wizerunkiem? Stać się osobą świadomą, która wie czego chce, wymaga od siebie i innych? Widzieć uśmiechniętą twarz w lustrze? Powiedzieć kiedyś: Żyłam w pełni i tak jak chciałam! Zapraszam do kontaktu!
popularność: 321    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Jestem coachem bo uwielbiam zapach. ludzi zaczynających kwitnąć. Jestem certyfikowanym coachem ICC. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych International Coaching Community. Obszary, w ramach których pracuję, to coaching managerski, life - oraz Business coaching.
popularność: 671     pełny opis
Witaj, Jestem certyfikowanym coachem ICC, psychologiem, HRowcem, trenerem. Przeprowadziłam ponad 200 godzin sesji jako coach. Jeśli pragniesz od życia więcej, masz poczucie, że utknąłeś w miejscu lub pragniesz dobrej zmiany w swoim życiu osobistym lub zawodowym, a nie wiesz jeszcze, jak jej dokonać, zapraszam Cię do współpracy w ramach coachingu. Umów się ze mną na pierwszą niezobowiązującą sesję coachingową online, telefonicznie lub na żywo.
popularność: 458    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Jedyne, co jest w życiu pewne, to zmiana. Zajmuję się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom. Z wielka radością, z pomocą nabytej wiedzy i doświadczenia (ponad 600 godzin coachingowych), udzielam wsparcia na każdym etapie procesu zmiany. Pomagam i kieruję rozwojem umiejętności oraz kompetencji.
popularność: 166    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany Coach
popularność: 317     pełny opis
MICHAŁ MUCHA = SKUTECZNOŚĆ
popularność: 281    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Certyfikowany coach, trener i specjalista w zakresie doradztwa psychologiczno - pedagogicznego. Czynny członek Izby Coachingu w Polsce, dyrektor Dolnośląskiego Oddziału IC, koordynuje Wrocławski Klub Coacha.
popularność: 724    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Rozwijam Akcelerator Kompetencji - platformę e-learning nowej generacji z masą najwyższej jakości artykułów, e-booków, nagrań audio i video, cotygodniowych webinarów, wirtualnych eventów oraz forum.
popularność: 189     pełny opis
Pracuję z ludźmi pomagając im pozbyć się negatywnych emocji, lęków, fobii, ciągłego zmęczenia, a lepiej zarządzać pozytywnymi stanami. Mam pasję i pomagam znaleźć pasję. Uczę jak sobie wyznaczać i realizować cele. Od 15 lat zajmuję się wystąpieniami publicznymi i pomagam ludziom, którzy chcą to robić skuteczniej i lepiej. Jestem trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym trenerem NLP i członkiem British Association of Hypnotherapy. Korzystam z rozmaitych narzędzi od psychologii osiągnięć, poprzez NLP, po hipnozę.
popularność: 195    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Certyfikowany coach, pracujący według standardów ICF Global. Doświadczona trenerka i szkoleniowiec z zakresu umiejętności miękkich. Prowadzę własną firmę rozwojowo - szkoleniową EgoSfera Centrum Rozwoju i Szkoleń www.ego-sfera.pl Specjalizuję się life coachingu oraz coachingu kariery. Moją wielką pasją jest odkrywanie w ludziach ich mocnych stron. W coachingu wierzę, że to Klient potrafi odkryć i wprowadzić w życie, to co jest dla niego najważniejsze i najbardziej korzystne. Zapraszam...
popularność: 29     pełny opis
Dyplomowany Coach (Akademia Coach, Team Coaching, CoachWise), Trener Biznesu, Ekonomista, Dziennikarz. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami oraz budowaniem struktury w marketingu sieciowym.
popularność: 525    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
coaching indywidualny, coaching grupowy, live coaching, emisja głosu, treningi interpersonalne, masaż dźwiękiem wg metody Petera Hess'a
popularność: 2264    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Trener i coach rozwoju osobistego. Specjalizujący się w temacie relacji damsko-męskich, pewności siebie oraz osiągania celów. Zafascynowany metodami przemiany wewnętrznej oraz odblokowywania własnego potencjału. Zapraszany przez organizacje takie jak FENOMEN, SKN RO, PROGRES, NZS. Wykładał m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Podczas swoich szkoleń przeszkolił ponad 1000 osób.
popularność: 132     pełny opis
Życie człowieka jest procesem nacechowanym zmianą. Zmiana to szczególny czas, gdy trzeba rozeznać gdzie aktualnie jesteś w swoim życiu . Niezależnie od tego, w jakim obszarze ujawnia się zmiana, nie jest łatwo przebyć tą drogę samemu. Łatwiej i pewniej zrobisz krok do przodu przy profesjonalnym wsparciu. Zapraszam na sesje coachingu, podczas której odkryjesz, że droga przed Tobą może być ekscytująca i pełna wrażeń.
popularność: 295    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
"Kto che znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie wymówkę". Skoro zaglądasz na tą stronę to znaczy że chcesz, ja pomogę Ci znaleźć drogę.
popularność: 231    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Specjalizuje się w life & business coachingu pracując indywidualnie oraz z grupami i zespołami. Wszystkie potrzebne informacje o mnie i mojej działalności znajdziesz na: www.kierunekcoaching.wordpress.com www.positivelifeclub.wordpress.com
popularność: 148     pełny opis
Business Coach (Coachuję Liderów), Trener Coachingu Specjalizacja: Coaching wyższej kadry zarządzającej. Executive coaching. Doświadczenie: 1300 godzin pracy z Klientami Krótko o mnie(chronologicznie): - Psycholog społeczny. - korporacja i handel: Sprzedaż FMCG (3 lata) - korporacja działy HR (5 lat) - Trener biznesu (specjalizacja: Trener coachingu) - COACHING - programy CoachWise: Essentials, Equipped. - certyfikat PCC International Coach Federation (wlaściciel http://michalbloch.pl) - partner zarządzający w firmie Tauro Bianche Polska (http://taurobianche.pl) - ukończenie CoachWise Profciency (kurs w pełni aredytowany przez ICF - ACTP) - certyfikacja drugiego poziomu w ICF Professional Certified Coach ICF. Od 2009 branża rozwoju. Członek ICF Global oraz ICF Polska.
popularność: 438     pełny opis
ACC, Coach kreatywności i coach zespołów
popularność: 676    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Inspiruje i wspiera osoby chcące czerpać pełną satysfakcję z pracy i życia. Specjalizacje: Zarządzanie Karierą, Efektywność Osobista, Przywództwo.
popularność: 582     pełny opis
Certyfikowany Erickson Professional Coach. Profesjonalne sesje coachingowe i warsztaty dla klientów indywidualnych i organizacji.
popularność: 98     pełny opis
Erickson Professional Coach. Coaching indywidualny wg standardów ICF.
popularność: 234     pełny opis
Akredytowany Coach ICF ACC . Z wykształcenia jestem psychologiem z wyboru coachem, psychoterapeutą, trenerem i wykładowcą akademickim. Obecnie piszę pracę doktorską dotyczącej tematyki coachingu oraz kończę studium psychoterapii. Jestem certyfikowanym i akredytowanym coachem International Coach Federation – ACC, członkiem ICF Global. Posiadam certyfikat ukończenia Polskiej Szkoły Coachingu oraz certyfikat trenera analizy transakcyjnej.Jestem również terapeutą pierwszego stopnia RTZ. Przeprowadziłam ponad 500 godzin sesji coachingowych oraz 5500 godzin prowadząc warsztaty, prelekcje oraz wykłady z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Głęboko wierzę w to, że każdy człowiek posiada zasoby, które wystarczy w sobie odkryć i aktywować aby osiągnąć sukces.
popularność: 2219    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Z zamiłowania i wyboru Trener Biznesu i Coach (NMC/CFC). Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Politechniki Wrocławskiej. Wnikliwy komentator rzeczywistości w ujęciu motywacji i rozwoju osobistego. Na co dzień zaangażowany w pracę w Akademii Rozwoju Horyzonty - ar-horyzonty.pl.
popularność: 146     pełny opis
Dyplomowany coach, Coach ACC ICF. Pedagog, mentor i menadżer, trener. Pomagam osiągać ponadprzeciętne wyniki w życiu zawodowym i osobistym. Posiadam Certyfikat Jakości "FIRMA Z JAKOŚCIĄ" COMPANY OF QUALITY. PRZESTAŃ PATRZEĆ NA SUKCESY INNYCH - NIECH ONI PATRZĄ NA TWOJE.
popularność: 1118    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
popularność: 46     pełny opis
Międzynarodowo certyfikowany i akredytowany coach NMC, IIC&M i ILM. Ponad 700 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych. Praktyk biznesu, nauczyciel coachów, wieloletni dyrektor największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie. Członek Zarządu i Dyrektor ds. Akredytacji IIC&M w Polsce. Pracuje po Polsku i Angielsku (Coaching in English). Współautor książki o etyce coachingu i autor bloga www.coaching.bblog.pl
popularność: 3885    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Specjalność: branża IT
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Anna Kamyszek-Cieślarczyk - Psycholog, Coach, Pedagog, Trener mentalny, Trener biznesu i umiejętności psychospołecznych - doświadczenie ponad 1100 godzin szkoleniowych i 300 godzin coachingu indywidualnego oraz setki godzin pracy psychologa i diagnosty. Pasjonatka wspomagania potencjału osób, grup i zespołów, aktywnych metod szkoleniowych, sztuki oraz rozwoju osobistego. Pracuję zgodnie z coachingiem ICF, paradygmatem CBT oraz aktywnymi i kreatywnymi metodami rozwoju, inspiracji i wspierania rozwoju!
popularność: 1318    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
,,Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną...” Agnieszka Pawlik – certyfikowany coach, psycholog, trener. Absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (dyplom z wyróżnieniem), ukończyła prestiżową, międzynarodową Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching” prowadzoną przez Erickson College International z Vancouver (akredytowaną przez ICF). Posiada międzynarodowy certyfikat EPC potwierdzający jej umiejętności coachingowe. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliła w Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest absolwentką Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbyła kurs z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz zrealizowała wiele specjalistycznych szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii i coachingu. Specjalizuje się w coachingu z: • Kobietami Przedsiębiorczymi • Kobietami, które chcą zbudować wewnętrzną pewność siebie, siłę i odwagę • Kobietami, które chcą zacząć ,,naprawdę żyć", które na co dzień chcą być radosne, energiczne oraz osiągnąć równowagę, prawdziwe szczęście, spokój i spełnienie
popularność: 803    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
" Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza ". Moim celem i dążeniem jest wspieranie ludzi w odkrywaniu swojej drogi prowadzącej od marzeń do realizacji celów. Wspieram ludzi w sytuacjach, w których poszukują odwagi, motywacji lub siły do działania. Zapraszam do kreowania własnych pomysłów, odnajdywania metod i sposobów pokonywania przeszkód, dzięki czemu dokonują w życiu zmian.
popularność: 1464    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Moją pasją jest zrealizować w pełni swój potencjał oraz pomóc w tym innym. Moje obdarowanie według testu StandOut: NAUCZYCIEL – ekscytuje go potencjał jaki dostrzega w każdym człowieku. Jego siła tkwi w uwolnieniu tego potencjału. DORADCA – myśli praktycznie i konkretnie. Jest skuteczny w rozwiązywaniu problemów zarówno indywidualnych osób jak i zespołów osób funkcjonujących razem jako firmy, organizacje itp. NETWORKER – jest katalizatorem a więc tym, który wyzwala ukryty potencjał. Jego siła polega na łączeniu ludzi i idei, aby zrobić oś większego niż jest teraz. Pełny opis mojej osoby oraz moje cotygodniowe audycje znajdziesz na www.koah.pl
popularność: 889    ocena: Bardzo dobry coach (21)pełny opis
Dyplomowany coach i trener, praktyk biznesu.
popularność: 212    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
life & business coach /GRUPA TROP, Warszawa, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, PTP /, pracuje pod stałą superwizją . Ponad 8000 godzin warsztatów/ szkoleń/ treningów, a także ponad 200 godzin sesji coachingowych indywidualnych i grupowych. Członek Izby Coachingu. Założyciel i koordynator SWAT'a BIAŁYSTOK, Sieci Wsparcia Aktywności Trenerskiej, grupy zrzeszającej coachów, trenerów, mediatorów, moderatorów i animatorów zmiany kulturowej i społecznej pracujących METODĄ GRUPY TROP.
popularność: 1347    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Erickson Professional Coach (ICF), Trener Umiejętności Interpersonalnych i Psychologicznych, Trener etykiety, Trener Florysta, Autor Studiów Podyplomowych "Job coaching - doradztwo zawodowe i coaching kariery" realizowanych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.
popularność: 463    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Coach PCC ICF, CoachWise™ Certified Coach. Od roku 2000 jestem trenerem, doradcą biznesowym, a od roku 2006 także coachem. Jako Coach mam akredytację PCC ICF (Professional Certified Coach), coachem metody CochWiseTM. Wykształcenie ogólne: ekonomia i podyplomowe studia menedżerskie. Jestem absolwentką programu rozwojowego akredytowanego przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF)- CoachWiseTM Essentials oraz rozszerzonego procesu rozwojowego dla profesjonalnych coachów - CoachWise EquippedTM, CoachWise ProficiencyTM oraz Akademii Coachingu Relacyjnego w Grupie Doradczo-Szkoleniowej TRANSMISJA i cyklu certyfikowanych szkoleń Analizy Transakcyjnej 101. Należę do International Coach Federation (ICF Global i ICF Polska) i Polskiego Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej.
popularność: 960    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jako coach pracuję w oparciu o proces skoncentrowany na rezultacie, strategii opartej na celach. Proces ten oparty jest na relacji szacunku i przede wszystkim zaufaniu.
popularność: 100     pełny opis
Jeśli ograniczamy się do wyborów, które wydają się jedynie możliwe i rozsądne, wszystko co nam pozostaje to kompromis. Czasem, aby odkryć swój prawdziwy potencjał, wystarczy oczyścić pole widzenia.
popularność: 550     pełny opis
Inspiruje do pozytywnych zmian, wspiera w integracji ciała i umysłu. Doradza firmom i klientom indywidualnym
popularność: 265     pełny opis
..."przyjaciel od zmian"... Coaching pozwala odkryć potencjał, który jest w każdym z nas. Pozwala poprzez właściwie zadawane pytania oraz stosowane przeze mnie techniki, osiągnąć Twoje cele. Wzmaga efektywność i skuteczność.
popularność: 261    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem coachem z kilkunastoletnią praktyką. W procesie coachingu pomagam Tobie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Towarzyszę Ci kierując się zasadą, że w każdym z nas drzemie potencjał - wystarczy go tylko odkryć, a każdy człowiek posiada wystarczające zasoby aby rozwiązać nurtujący go problem. Zapraszam do kontaktu: tel: 601821318; e-mail: anna.malecka@me.com
popularność: 278    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Profesional Erickson Coach, Trener Rozwoju Osobistego i Biznesu www.czascoachingu.pl i www.architekciwizerunku.pl
popularność: 469     pełny opis
Executive & life coach, trener biznesu, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu („Coaching przywódczy i trenerski”), Master NLP, certyfikowany specjalista MPA (Master Person Analysis) z ponad 12-letnim doświadczeniem w coachingu menedżerskim, sprzedażowym oraz personalnym (ponad 1000 sesji coachingu).
popularność: 392    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Certyfikowany Coach CoachWise™. Od 2009 aktywny coach i mentor. Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem. W kadencji 2011/2012 Członek Zarządu ICF Polska.
popularność: 200     pełny opis
Zakres Specjalizacji: Work - Life balance, Life Coaching, Talent Management, Sport Coaching, Couples Coaching
popularność: 47     pełny opis
Zapraszam na coaching kariery wszystkich tych, którzy chcieliby odkrywać swój potencjał w kontakcie z osobą, której osobistym doświadczeniem zawodowym jest przejście drogi od podstawowego stanowiska do szefa dużej firmy software'owej we Wrocławiu
popularność: 127     pełny opis
Chcesz zmian na lepsze korzystając z coachingu ze mną? Mogą się wydarzyć. Zostałeś ostrzeżony ;-) Wiesz co robić. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Life Coaching i Biznes Coaching. Coach z wieloletnią praktyką w biznesie w kilku branżach. Pracuje również jako trener rozwoju osobistego i doradca.
popularność: 28     pełny opis
Jestem coachem, konsultantem i trenerem. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem indywidualnym i zespołowym. Wspieram działania strategiczne HR organizacji biznesowych korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego.
popularność: 205    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Chcę przypomnieć ludziom, że uczyć się mogą przez całe życie.
popularność: 52     pełny opis
Jako coach pracuję w oparciu o model CoachWise akredytowany przez ICF (International Coach Federation). Zdobywałam wiedzę i doświadczenie oraz doskonaliłam warsztat poprzez superwizje pod okiem trenerów i superwizorów z międzynarodowego zespołu Coaching Center w Warszawie. Wśród kilkumiesięcznych szkoleń, które ukończyłam, dwa należą do programu ICF na poziomie ACTP (Accredited Coach Training Program), m.in. CoachWise Coaching Equipped. Od 03.2012 współpracuję z Akademię Szkoleń i Coachingu Adeptus w Warszawie.
popularność: 400    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Dyplomowany Coach (CC Warszawa), coaching talentów, life coaching, coaching kariery.
popularność: 544     pełny opis
Coach ACC ICF & Coach metody CoachWiseTM. Specjalizuję się w coachingu biznesowym, pracuję głównie osobami po awansie, które chcą się sprawdzić w nowej roli oraz managerami nad kompetencjami z zakresu zarządzania i przywództwa, pomagam w rozwijaniu talentów i kariery. Ogromna radość sprawia mi również praca z kobietami, które wracają do pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Pracuję wg standardów ICF, którego jestem członkiem oraz dyrektorem wrocławskiego oddziału. W procesach coachingowych przepracowałam blisko 800 godzin.
popularność: 435    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
COACH --- PSYCHOTERAPEUTA --- ICF GLOBAL, PTP __________________________________________________________________________________________ Z DOŚWIADCZENIEM NA STANOWISKU MANAGERSKIM, PROWADZI COACHING DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, JAK I BIZNESOWYCH _____________________________________________________________________________________ www.JestesOK.pl _____________________________________________________________________________________
popularność: 776    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
popularność: 44     pełny opis
Doświadczony Coach pracujący zgodnie ze standartami etycznymi International Coach Federation. Career Coach współpracujący z firmą Architekci Kariery.
popularność: 328     pełny opis
dyplomowany coach, mediator, prawnik, manager. Zapraszam na sesje indywidualne, wykłady i szkolenia.
popularność: 287     pełny opis
Nie daję ryby. Daję wędkę.
popularność: 59     pełny opis
ZmianaNaDobre.pl Osiągnij sukces osobisty, finansowy we własnym stylu! Coaching - idealne narzędzie aby w karierze zawodowej, we własnym biznesie, życiu osiągnąć zmianę na dobre! Zaprasza profesjonalista: akredytowany coach ACC ICF.
popularność: 857    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
akredytowany coach ACC ICF, psycholog, trener biznesu i rozwoju osobistego, project manager
popularność: 100    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Trener Konsultant i Coach Biznesu - ProgressPartner.pl - Twój partner w drodze do sukcesu
popularność: 44     pełny opis
″Siły i wiary w siebie poszukiwałam zawsze gdzieś poza sobą, a one pochodzą z mojego wnętrza. Cały czas są we mnie″ Anna Freud
popularność: 40    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Doradca ds. kariery / Rekruter specjalizujący się we wspieraniu osób poszukujących nowego zatrudnienia i diagnozie potencjału zawodowego.
popularność: 161     pełny opis
Trener, wykładowca, szkoleniowiec, doradca biznesowy. Zrealizowane kilka tysięcy godzin szkoleniowych i indywidualnego doradztwa biznesowego w projektach PO KL.
popularność: 27     pełny opis
coaching, badania predyspozycji zawodowych
popularność: 467    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coach, Psycholog, Certyfikowany Konsultant Psychoterapii Pozytywnej, Neuroterapeuta, Trener biznesu, nauczyciel akademicki. 23 lata praktyki zawodowej (z czego 18 w międzynarodowych korporacjach), 12 lat na stanowiskach menedżerskich i trenerskich. Jego specjalnością jest coaching rozwoju osobistego, coaching biznesowy oraz coaching ukierunkowany na rozwiązywanie trudnych sytuacji życiowych (stres, syndrom wypalenia zawodowego, itp.) Pracuje autorską metodą "MENTORINGU TERAPEUTYCZNEGO" stanowiącą eklektyczny model pracy Coachingowej. Motto zawodowe : „PRIMUM NON NOCERE” („Po pierwsze nie szkodzić…”) Hobby: Góry, Azjatyckie sztuki walki (zwłaszcza-„Kenjutsu”), Epoka Napoleońska
popularność: 337    ocena: Bardzo dobry coach (13)pełny opis
Doświadczony coach i trener. Manager w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej. Prowadzi coaching po polsku i niemiecku.
popularność: 164     pełny opis
Jestem coachem i trenerem biznesu. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz w life coachingu. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na zmiany - zapraszam do kontaktu.
popularność: 151    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Sebastian Gil - coach, trener, konsultant. Rozwojem osobistym zajmuję się od 2006 roku. Moją specjalizacją jest kształtowanie postaw asertywnych oraz pomoc w zauważaniu i dokonywaniu zmian nieskutecznych nawyków i wzorców zachowań. Podczas moich sesji coachingowych stawiam na zaufanie, otwartość i szczerość.
popularność: 184     pełny opis
coach, psycholog, tutor
popularność: 359    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom