Lista coachów Wrocław

Posiada artykuły
Inspiruje do pozytywnych zmian, wspiera w integracji ciała i umysłu. Doradza firmom i klientom indywidualnym
popularność: 318     pełny opis
,,Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną...” Agnieszka Pawlik – certyfikowany coach, psycholog, trener. Absolwentka Psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (dyplom z wyróżnieniem), ukończyła prestiżową, międzynarodową Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching” prowadzoną przez Erickson College International z Vancouver (akredytowaną przez ICF). Posiada międzynarodowy certyfikat EPC potwierdzający jej umiejętności coachingowe. Swoje umiejętności trenerskie doskonaliła w Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest absolwentką Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbyła kurs z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz zrealizowała wiele specjalistycznych szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii i coachingu. Specjalizuje się w coachingu z: • Kobietami Przedsiębiorczymi • Kobietami, które chcą zbudować wewnętrzną pewność siebie, siłę i odwagę • Kobietami, które chcą zacząć ,,naprawdę żyć", które na co dzień chcą być radosne, energiczne oraz osiągnąć równowagę, prawdziwe szczęście, spokój i spełnienie
popularność: 1514    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Witam, Jestem coachem i trenerem rozwoju osobistego. Pracuję głównie z kobietami, które: mają trudności w pogodzeniu różnych obszarów swojego życia: macierzyństwa, pracy, relacji, własnego rozwoju, pragną zmiany, ale nie potrafią jej skutecznie przeprowadzić, szukają spójności między życiem osobistym, a zawodowym Jako coach wspieram kobiety w: odkrywaniu i wzmacnianiu ich potencjału, pracy nad własnymi przekonaniami, odkrywaniu talentów i pasji oraz podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych. Moim mottem są słowa Anthony de Mello: "Nie proś świata, aby się zmienił – to Ty zmień się pierwszy."
popularność: 151    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Moją specjalizacją jest praca z twardymi celami, konkretnymi klientami, którzy rzeczywiście chcą coś osiągnąć. Nie liczą, że bliżej nieokreślony „ktoś” zrobi za nich wszystko. Są świadomi mocy sprawczej własnych decyzji i pragną czegoś więcej. Oddzielam wyraźną linią Coaching od pomocy psychologicznej, terapii, doradztwa czy konsultingu. Dbając, aby klient miał świadomość na czym polega Coaching, i jak bardzo może skorzystać inwestując w swoją przyszłość. Jeśli pragniesz zmiany, progresu, nieustannego rozwoju zadzwoń lub napisz.
popularność: 265    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Tomasz Bilkiewicz - absolwent socjologii na wydziale nauk społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Akademii Policyjnej w Sztokholmie. Członek Internatonal Coach Federation. Posiada certyfikat CoachWiseTM. Od dziesięciu lat mieszka za granicą podróżując pomiędzy Szwecją i Bułgarią. w Szwecji pełni obowiązki oficera policji a w Bułgarii rozwija własną praktykę coachingową. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbia podróżować, uprawiać sport, jeździć motocyklem, a nade wszystko poznawać nowych ludzi. Nie lubi stać w miejscu, Jego pasją jest rozwijanie w pełni swójego potencjału i pomaganie w tym innym. Pracuje w czterech językach: polskim, szwedzkim, bułgarskim oraz angielskim.
popularność: 244     pełny opis
"Kto che znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie wymówkę". Skoro zaglądasz na tą stronę to znaczy że chcesz, ja pomogę Ci znaleźć drogę.
popularność: 296    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Specjalność: branża IT
popularność: 71    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Erickson Professional Coach. Coaching indywidualny wg standardów ICF.
popularność: 247     pełny opis
Profesional Erickson Coach, Trener Rozwoju Osobistego i Biznesu www.czascoachingu.pl i www.architekciwizerunku.pl
popularność: 549     pełny opis
Doświadczony Coach z międzynarodową akredytacją ACC ICF. Executive Career Coach współpracujący z firmą Architekci Kariery
popularność: 1260    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 347    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
coach, psycholog, tutor
popularność: 480    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
(...) Moją świadomą przygodę z zawodem coacha rozpoczęłam dość niespodziewanie dla mnie samej. Któregoś wieczora w czasie indywidualnych zajęć językowo- konwersacyjnych, otrzymałam spontaniczny feedback od Klientki, z którą odbyłam wcześniej szereg rozmów (oczywiście w języku obcym :)) o jej obawach związanych z nauką języka, o planach zawodowych i nadziejach dotyczących zmiany, która ją czeka. Owa Klientka powiedziała mi bardzo miłą rzecz, a mianowicie, że przyszła do naszej szkoły na kurs językowy, a wychodzi naładowana pozytywną energią, uspokojona i zmotywowana do zmiany pracy i wyjazdu zagranicznego. A to wszystko nie tylko dlatego, że pozbyła się swoich blokad w mówieniu w języku obcym, ale też "poukładała sobie w głowie" pewne kwestie życiowe i teraz jasno i wyraźnie widzi, co powinna dalej zrobić. Nie ukrywam, że po tej rozmowie i w mojej głowie się "poukładało". Poczułam się fantastycznie, bo zrozumiałam, że właśnie w roli motywatora widzę się najlepiej, że to jest "moja miejsce na ziemi". Postanowiłam zatem w sposób świadomy i profesjonalny zająć się coachingiem...
popularność: 102    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem początkującym coachem, pełnym zaangażowania i wiary w ludzi, studiuję coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Z wykształcenia jestem mgr zarządzania i marketingu, a zawodowo zajmuję się prowadzeniem szkoleń.
popularność: 36     pełny opis
Moje motto: Otwórz się na zmiany. Na lepsze. Jestem coachem oraz doradcą z zakresu rozwoju osobistego. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe z Klientami: face-to-face w Łodzi i Warszawie oraz w całej Polsce: telefonicznie, za pośrednictwem Skype'a. Organizuję warsztaty w formie coachingowej w Łodzi i Wrocławiu. Tematyka: Miłość, Związek, Emocje i Szczęście [kolejne w przygotowaniu].
popularność: 202    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Dyplomowany Coach (WSH Wrocław), coach biznesu, coaching przywództwa (właściciele i managerowie małych i średnich firm), coaching kariery,life coaching. Wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacjach międzynarodowych.
popularność: 914     pełny opis
"Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną". Coach umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych, trener, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w pracy w obszarze marketingu i w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Posiada doświadczenie zawodowe z zakresu procesów coachingowych i warsztatów dla organizacji pozarządowych, firm handlowych i produkcyjnych, a także osób indywidualnych, bezrobotnych i niepełnosprawnych.
popularność: 201    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Chcę przypomnieć ludziom, że uczyć się mogą przez całe życie.
popularność: 57     pełny opis
life & business coach /GRUPA TROP, Warszawa, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, PTP /, pracuje pod stałą superwizją . Ponad 8000 godzin warsztatów/ szkoleń/ treningów, a także ponad 200 godzin sesji coachingowych indywidualnych i grupowych. Członek Izby Coachingu. Założyciel i koordynator SWAT'a BIAŁYSTOK, Sieci Wsparcia Aktywności Trenerskiej, grupy zrzeszającej coachów, trenerów, mediatorów, moderatorów i animatorów zmiany kulturowej i społecznej pracujących METODĄ GRUPY TROP.
popularność: 1631    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
"Przeznaczenie nie jest kwestią przypadku, lecz wyboru. Nie jest czymś na co powinniśmy czekać, lecz czymś, z czym mamy się zmierzyć." Coach - freelancer. Akredytacja ACC ICF - Associated Certified Coach (ACC), International Coach Federation
popularność: 576    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Jako akredytowany coach ICF pracuje z ludźmi, którzy chcą odkryć swoje talenty i pasje, nakreślić plan ich rozwoju i wdrożyć go w życie zyskując nowe uskrzydlające hobby lub własny dochodowy biznes. Wpiera głównie twórcze osoby, które chcą wyrwać się z korporacji i zacząć zarabiać na swojej artystycznej pasji. Absolwentka akredytowanego przez ICF kursu “Discover Leadership Coaching” w AfT Leadership Coaching School. Ma za sobą także udział w sesjach certyfikowanych Profi Biznes Group, Akademii Coachingu oraz Kursu Coachingu Prowokatywnego. Praktyk, trener rozwoju osobistego, mentor i inspirator z powołania.
popularność: 254    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
ACC, Coach kreatywności i coach zespołów
popularność: 779    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Zapraszam na coaching kariery wszystkich tych, którzy chcieliby odkrywać swój potencjał w kontakcie z osobą, której osobistym doświadczeniem zawodowym jest przejście drogi od podstawowego stanowiska do szefa dużej firmy software'owej we Wrocławiu
popularność: 146     pełny opis
Life coach z bogatym doświadczeniem korporacyjnym W swoim coachingu wykorzystuje min. hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ... i wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu. Członek klubu coacha Norman Bennet Academy
popularność: 10     pełny opis
Witaj :-) ! Cieszę się, że zaglądasz na mój profil. Zanim zdecydujesz się na kontakt ze mną zapraszam do zapoznania się z moją osobą.
popularność: 160    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Jestem certyfikowanym trenerem biznesu oraz coachem, a przede wszystkim praktykiem, który wykonuje swoją pracę w ramach pasji, która ewoluując stała się misją, by dzielić się tym co dobre, pasjonujące, nieszablonowe, a to gwarancja najwyższej jakości usług, bo to duża odpowiedzialność. Tworzę, projektuję szkolenia oraz warsztaty sprzedażowe inicjujące rozwój, głównie osobisty, który jest największym budulcem. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu: rozwój osobisty, rozwój efektywności sprzedażowej, komunikacji interpersonalnej, obsługi Klienta, motywacji.  Jestem absolwentem Akademii Trenerów i Konsultantów Biznesu Grupy SET. Posiadam zarówno doświadczenie menadżerskie, jak i trenerskie zdobyte w branży finansowej oraz dzięki prowadzeniu autorskich projektów w ramach własnej działalności szkoleniowo-doradczej.
popularność: 113     pełny opis
Certyfikowany coach, pedagog, specjalista ds. personalnych. Członek Klubu Izby Coachingu. Prowadzi sesje indywidualne z zakresu life coachingu i career coachingu.
popularność: 460    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Doświadczony coach i trener. Manager w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej. Prowadzi coaching po polsku i niemiecku.
popularność: 185     pełny opis
coaching, badania predyspozycji zawodowych
popularność: 512    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem psychologiem, coachem i trenerem. Oferuję sesję coachingu indywidualnego we Wrocławiu, w gabinecie przy ul. Wita Stwosza 28. Specjalizuję się w coachingu asertywności i life coachingu.
popularność: 350    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem ICC oraz ICI, trenerem, praktykiem i mistrzem NLP. W pracy z Klientami stosuję zasady Transforming Communication. W życiu kieruję się słowami Briana Tracy’ego: Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu, by zrobić wszystko, ale zawsze jest dość czasu, aby zrobić to, co najważniejsze. Głęboko wierzę w stwierdzenie: Some People dream of success. Others make it happen.
popularność: 938    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Sesje coachingowe są procesem przechodzenia przez zmianę. Pomagają odzyskać siłę, zaufanie do siebie i równowagę w życiu. Chętnie będę Twoim towarzyszem w tej inspirującej wędrówce i pomogę odkryć ukryty w Tobie potencjał. Jestem Akredytowanym Coachem ACC (ICF Associate Certified Coach). Specjalizuję się w Coachingu Kariery i Life Coachingu (sens, misja życiowa, wewnętrzna siła i moc, życie w zgodzie ze sobą i swoją pasją, planowanie ścieżki kariery zgodnie z osobistymi wartościami)
popularność: 835    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
Coach ACC/ICF, psychoterapeuta, trener biznesu. Moim celem jest wspieranie w życiu osobistym i zawodowym poprzez pomoc w zmotywowaniu Klienta do poszukiwania rozwiązań dostosowanych do Jego potrzeb.
popularność: 1307     pełny opis
Jestem coachem bo uwielbiam zapach. ludzi zaczynających kwitnąć. Jestem certyfikowanym coachem ICC. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych International Coaching Community. Obszary, w ramach których pracuję, to coaching managerski, life - oraz Business coaching.
popularność: 845     pełny opis
Międzynarodowo certyfikowany i akredytowany coach NMC, IIC&M i ILM. Około 1000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych. Praktyk biznesu, nauczyciel coachów, wieloletni dyrektor największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie. Członek Zarządu i Dyrektor ds. Akredytacji IIC&M w Polsce. Pracuje po Polsku i Angielsku (Coaching in English). Współautor książki o etyce coachingu i autor bloga www.coaching.bblog.pl
popularność: 4788    ocena: Bardzo dobry coach (25)pełny opis
Dyplomowany Coach (Akademia Coach, Team Coaching, CoachWise), Trener Biznesu, Ekonomista, Dziennikarz. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami oraz budowaniem struktury w marketingu sieciowym.
popularność: 613    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Dyplomowany coach Laboratorium Psychoedukacji & SWPS. Trener. Skontaktuj się ze mną, jeśli pragniesz zmian w życiu zawodowym lub prywatnym, jeśli chcesz rozwinąć swój potencjał, skuteczniej sięgać po cele, jakie sobie stawiasz. Albo gdy nie jesteś pewny, co dalej. Odkryjesz niespodziewane inspiracje, nowe siły, energię, by naprawdę spełniać swoje marzenia. Zaplanujesz dla siebie o wiele więcej, niż tylko urlop raz w roku.
popularność: 155    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Moje motto: "Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni" więc.... od czego chcesz zacząć?
popularność: 807    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
Coach ACC ICF & Coach metody CoachWiseTM. Specjalizuję się w coachingu biznesowym, pracuję głównie osobami po awansie, które chcą się sprawdzić w nowej roli oraz managerami nad kompetencjami z zakresu zarządzania i przywództwa, pomagam w rozwijaniu talentów i kariery. Ogromna radość sprawia mi również praca z kobietami, które wracają do pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Pracuję wg standardów ICF, którego jestem członkiem oraz dyrektorem wrocławskiego oddziału. W procesach coachingowych przepracowałam blisko 800 godzin.
popularność: 496    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jestem psychologiem i life coachem. Coaching to moja pasja, bo pozwala doświadczyć każdemu radosnej zmiany w życiu. Zmiany są trudne-myślisz. To prawda i problem polega nie na tym, jaki jest Twój cel, ale czy masz wsparcie oraz jakie podejmujesz działania by go zrealizować. Moją misją jest pomoc i wspieranie Cię w osiągnięciu tego celu. Być może jeszcze sobie tego nie uświadamiasz, ale kiedy tylko zaczniemy coachingowe spotkania zrozumiesz, jak ogromny masz potencjał i uświadomisz sobie, że cel jest na wyciągniecie reki. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, to po prostu odważ się i spotkaj się ze mną i daj sobie szansę teraz. Zajmuje się głównie: life coachingiem, pracą ze zmianą, motywacją, przekonaniami i emocjami.
popularność: 129    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
"Szukaj nowych dróg a odkryjesz nieznane miejsca"... Jestem Coachem, Trenerem biznesu i Mediatorem. Ukończyłam szkołę TROP gdzie obecnie prowadzę zajęcia dla przyszłych trenerów. Wspieram moich klientów w odkrywaniu swojego potencjału.
popularność: 385     pełny opis
Jako coach pracuję w oparciu o model CoachWise akredytowany przez ICF (International Coach Federation). Zdobywałam wiedzę i doświadczenie oraz doskonaliłam warsztat poprzez superwizje pod okiem trenerów i superwizorów z międzynarodowego zespołu Coaching Center w Warszawie. Wśród kilkumiesięcznych szkoleń, które ukończyłam, dwa należą do programu ICF na poziomie ACTP (Accredited Coach Training Program), m.in. CoachWise Coaching Equipped. Od 03.2012 współpracuję z Akademię Szkoleń i Coachingu Adeptus w Warszawie.
popularność: 446    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Certyfikowany Coach CoachWise™. Od 2009 aktywny coach i mentor. Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem. W kadencji 2011/2012 Członek Zarządu ICF Polska.
popularność: 231     pełny opis
Jestem coachem i trenerem biznesu. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz w life coachingu. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu przyszedł czas na zmiany - zapraszam do kontaktu.
popularność: 245    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Głęboko wierzę, że Milton H.Erickson miał rację - każdy człowiek ma wszystkie zasoby, by osiągnąć to, czego pragnie. Odkrywanie możliwości, przeżywanie kolejnych olśnień, że moszesz, że stać Cię, że potrafisz to najpiękniejsze momenty w mojej pracy.
popularność: 30     pełny opis
Jestem akredytowanym Coach-em ACC, członkiem ICF i Trenerem Biznesu. Pracuję z menedżerami, którzy są na różnym etapie kariery zawodowej. Pomagam im w odkryciu drzemiącego w Nich potencjału, dzięki któremu odnajdują swoją drogę oraz motywację do osiągania celów w życiu prywatnym i zawodowym.
popularność: 356    ocena: Bardzo dobry coach (22)pełny opis
popularność: 59     pełny opis
Jestem coachem i trenerem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń, sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi oraz relacji z klientem. Nauczę Cię jak efektywnie rozwijać własny biznes oraz jak efektywnie planować swoją pracę.
popularność: 245    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Trener Konsultant i Coach Biznesu - ProgressPartner.pl - Twój partner w drodze do sukcesu
popularność: 118     pełny opis
..."przyjaciel od zmian"... Coaching pozwala odkryć potencjał, który jest w każdym z nas. Pozwala poprzez właściwie zadawane pytania oraz stosowane przeze mnie techniki, osiągnąć Twoje cele. Wzmaga efektywność i skuteczność.
popularność: 291    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego, ekonomista. Wieloletni praktyk biznesu.
popularność: 588    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
REZULTATY ---> http://self-concept.eu/rezultaty.html
popularność: 58     pełny opis
Jeśli ograniczamy się do wyborów, które wydają się jedynie możliwe i rozsądne, wszystko co nam pozostaje to kompromis. Czasem, aby odkryć swój prawdziwy potencjał, wystarczy oczyścić pole widzenia.
popularność: 731     pełny opis
Executive, Business & Life Coach akredytowany przez NMC i IIC&M, Trener- Szkolenia kompetencji miękkich. Założyciel Instytutu Rozwoju Integralnego. Ambasador Noble Manhattan Coaching (NMC) największej i najstarszej szkoły coachingu w Europie gdzie również pełni rolę mentora. Ponad 4500 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych i ponad 2500 godzin szkoleniowych. Do życia podchodzę z entuzjazmem wierząc, że aby osiągnąć pełnię szczęścia, nie od razu trzeba odkrywać „nowe”, często wystarczy spojrzeć na „stare”, ale w nowy sposób.
popularność: 5708    ocena: Bardzo dobry coach (30)pełny opis
Pracuję z przedsiębiorczymi ludźmi, którzy chcą utrzymywać się z tego co lubią robić. Zdecydowali się na prowadzenie swojej firmy, podejmują konkretne działania żeby zrealizować swoje plany biznesowe, ale potrzebują stymulacji żeby zwiększyć swoją efektywność. Ja, jako coach, pomagam im znaleźć właściwe rozwiązania i wprowadzić je w życie. Dzięki temu mogą uzyskiwać założone rezultaty i rozwijać się jako przedsiębiorcy.
popularność: 1215    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Anna Kamyszek-Cieślarczyk - Psycholog, Coach, Pedagog, Trener mentalny, Trener biznesu i umiejętności psychospołecznych - doświadczenie ponad 1100 godzin szkoleniowych i 400 godzin coachingu indywidualnego oraz setki godzin pracy psychologa i diagnosty. Pasjonatka wspomagania potencjału osób, grup i zespołów, aktywnych metod szkoleniowych, sztuki oraz rozwoju osobistego. Pracuję zgodnie z coachingiem ICF, paradygmatem CBT oraz aktywnymi i kreatywnymi metodami rozwoju, inspiracji i wspierania rozwoju!
popularność: 1896    ocena: Bardzo dobry coach (27)pełny opis
Chcesz zmian na lepsze korzystając z coachingu ze mną? Mogą się wydarzyć. Zostałeś ostrzeżony ;-) Wiesz co robić. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Life Coaching i Biznes Coaching. Coach z wieloletnią praktyką w biznesie w kilku branżach. Pracuje również jako trener rozwoju osobistego i doradca.
popularność: 59     pełny opis
Coachingiem zajmuje się od 2011 r. Posiadam doświadczenia w life coachingu, coachingu kariery, coachingu społecznym i coachingu rodzinnym. Jestem w trakcie akredytacji International Coach Federation (ICF). Celem coachingu jest rozwój osobisty czy zawodowy człowieka, korzystając z własnych zasobów, własnego potencjału przy jak najlepszym wykorzystaniu własnych możliwości. Promuję rozwój integralny oraz ideę i praktykę WORK - LIFE BALANCE.
popularność: 824    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Specjalizuje się w life & business coachingu pracując indywidualnie oraz z grupami i zespołami. Wszystkie potrzebne informacje o mnie i mojej działalności znajdziesz na: www.kierunekcoaching.wordpress.com www.positivelifeclub.wordpress.com
popularność: 215     pełny opis
Jestem pasjonatką rozwoju osobistego i języków obcych. Wierzę w moc pasji, moc zasobów klienta oraz efektów relacji coachingowej. Udzielanie wsparcia w rozwoju drugiej osoby jest dla mnie niewyczerpanym źródłem satysfakcji. Dlatego jestem coachem. Z pasji. Międzynarodowo certyfikowana i akredytowana przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Sessions in Italian, Spanish and English are possible. Feel invited :-)
popularność: 56    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Międzynarodowy trener biznesu, akredytowany coach ICF, konsultant biznesowy. Specjalizuje się w komunikacji w szerokim ujęciu, kreowaniu wizerunku, autoprezentacji, przywództwie osobistym, zarządzaniu zmianą w organizacjach. Posiada bogate doświadczenie pracy w środowisku multikulturowym, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach – biznes, kultura, edukacja.Obecnie świadczy swoje usługi jako trener umiejętności miękkich oraz prowadzi sesje coachingowe indywidulane i zespołowe W swojej pracy kieruje się poszukiwaniem rozwiązań, aktywnym słuchaniem uczestników, różnorodnością oraz nastawieniem na pozytywny wynik przy osiągnięciu celów strategicznych
popularność: 573    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
popularność: 57     pełny opis
Tadeusz Skrzypek - coach, po studiach coachingu ACSTH (program certyfikowany przez ICF), ekspert niepełnosprawności, jobcoach,doradca kariery, biznesu i podatków z wieloletnim doświadczeniem, menadżer prowadzący własna kancelarie od 1994r., trener rozwoju osobistego. Coachem zostałem wynikiem synergii dotychczasowego życia,umiejętności,doświadczeń,własnego rozwoju, a także fascynacji drugim człowiekiem.
popularność: 44     pełny opis
akredytowany coach ACC ICF, psycholog, trener biznesu i rozwoju osobistego, project manager
popularność: 135    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Jako coach pracuję w oparciu o proces skoncentrowany na rezultacie, strategii opartej na celach. Proces ten oparty jest na relacji szacunku i przede wszystkim zaufaniu.
popularność: 112     pełny opis
Professional coach - ICF member - Trained at Erickson College International (Paris) - specialized in life coaching, business coaching and executive coaching in international environment - I coach in english or french - Feel free to contact me via my profile
popularność: 15     pełny opis
Sebastian Gil - coach, trener, konsultant. Rozwojem osobistym zajmuję się od 2006 roku. Moją specjalizacją jest kształtowanie postaw asertywnych oraz pomoc w zauważaniu i dokonywaniu zmian nieskutecznych nawyków i wzorców zachowań. Podczas moich sesji coachingowych stawiam na zaufanie, otwartość i szczerość.
popularność: 192     pełny opis
ZmianaNaDobre.pl Osiągnij sukces osobisty, finansowy we własnym stylu! Coaching - idealne narzędzie aby w karierze zawodowej, we własnym biznesie, życiu osiągnąć zmianę na dobre! Zaprasza profesjonalista: akredytowany coach ACC ICF.
popularność: 1028    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Psycholog, Coach, Energiczna osobowość. Powiedz mi jak dobry chcesz być www.energisinggoals.com Znam siłę zmiany ale też rozumiem obawy, dlatego pomogę Ci zbudować PEWNOŚĆ SIEBIE, utrzymać Work - Life balance, ZGŁĘBIĆ RELACJE z bliskimi i być EFEKTYWNIE PRODUKTYWNYM. Pracuję globalnie oferując COACHING ONLINE.
popularność: 223     pełny opis
Executive & life coach, trener biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
popularność: 139    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Justyna Dawiskiba-Spaleniak, psycholog, certyfikowany coach ICC, trener, pracownik obszaru HR. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz certyfikowanym coachem International Coaching Community. Od 4 lat wspieram ludzi w osiąganiu celów. W zależności od Twoich potrzeb mogę pomóc w życiu osobistym lub wesprzeć Cię w poszukiwaniu rozwoju zawodowego. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Standardowy czas spotkania to ok. 90 minut. Czas trwania spotkania określa decyzja Klienta, czy osiągnął cel założony na spotkanie. Prowadzę spotkania na żywo w gabinecie, ustronnym miejscu publicznym (kawiarnia, kafejka, itp.) lub zdalnie (Skype, telefon). Przekonaj się sam.
popularność: 759    ocena: Bardzo dobry coach (19)pełny opis
Specjalista ds osobistej produktywności, coach i trener umiejętności miękkich. Twórca bloga o nowoczesnym rozwoju osobistym. Bloger w NaTemat.pl. W swoim warsztacie pracy wykorzystuje najskuteczniejsze metody rozwoju osobistego: nlp, time line therapy, hipnoterapię i zaawansowane procesy coachingowe. Całość uzupełnia kompetencjami trenerskimi.
popularność: 435     pełny opis
Weź życie w swoje ręce i dokonaj pozytywnej rewolucji!:)
popularność: 456     pełny opis
Dyplomowany i certyfikowany coach, ACC International Coach Federation, trener i doradca biznesowy. Od 10 lat właścicielka firmy consultingowej. Pasjonatka rozwoju osobistego, specjalista w zakresie kompetencji menedżerskich...
popularność: 242    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, Trener, Konsultant organizacji
popularność: 60     pełny opis
Jestem akredytowanym coachem amerykańskiej metodyki sprzedaży B2B CustomerCentric Selling, ukończyłem kursy coachingu wg. standardów ICF. Pracuję zarówno z klientem indywidualnym jak i biznesowym. ZAPRASZAM.
popularność: 30     pełny opis
Czas na zmiany! Jeśli taka myśl pojawia się w Twojej głowie i szukasz partnera, dzięki któremu szybciej i skuteczniej zrealizujesz swoje cele - chętnie Ci w tym pomogę.
popularność: 124    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Dyplomowany i akredytowany coach, Superwizor coachingu. Ponad 12 lat pracy z ludźmi.
popularność: 1053     pełny opis
Erickson Professional Coach (ICF), Trener Umiejętności Interpersonalnych i Psychologicznych, Trener etykiety, Trener Florysta, Autor Studiów Podyplomowych "Job coaching - doradztwo zawodowe i coaching kariery" realizowanych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.
popularność: 668    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
PaulinaMariaGalińska - coach, specjalista ds. innowacji wartości. Specjalizuję się w inspirowaniu i motywowaniu do pozytywnych zmian w życiu, Twoich i Twojego biznesu. Wystarczy chcieć zmienić swe życie na lepsze Gotowi? ...do startu, START! #Make Your Diamond Brilliant
popularność: 28    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jedyne, co jest w życiu pewne, to zmiana. Zajmuję się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom. Z wielka radością, z pomocą nabytej wiedzy i doświadczenia (ponad 600 godzin coachingowych), udzielam wsparcia na każdym etapie procesu zmiany. Pomagam i kieruję rozwojem umiejętności oraz kompetencji.
popularność: 187    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Pracował zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Dzięki temu potrafi świetnie wprowadzić harmonię korzystając z najskuteczniejszych i sprawdzonych technik. Łączy elementy świat wschodu i zachodu, by dać holistyczny obraz i możliwości działania w swoim życiu. Mam wspaniałą rodzinę - Marzenie i Nadzieję, które bardzo kocham. Rozwijam swoją firmę poprzez kilka marek związanych z rynkiem szkoleniowym i coachingowym - Golden Trainers, Odyseja Sukcesu, Sprzedający Sprzedawca, Huminiecki.pl Koncentruję się w szczególności na Coachingu Biznesowym, podkreślając to co najbardziej wartościowe w danej firmie i możliwościach zwiększenie zysku. Jeżeli chcesz rozwinąć swój biznes, zwiększyć swoją sprzedaż jako sprzedawca, zrealizować swoje cele, masz trudną sytuację lub stoisz przed trudnym wyborem - jestem tą osobą, z którą warto się spotkać.
popularność: 614    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Certyfikowany coach ACC ICF, trener i praktyk biznesu.
popularność: 373    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem coachem, konsultantem i trenerem. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem indywidualnym i zespołowym. Wspieram działania strategiczne HR organizacji biznesowych korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego.
popularność: 295    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Błąd popełniony po raz kolejny to już decyzja.
popularność: 176    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
Praktykujący manager – z kilkuletnim doświadczeniem zarządzania firmą call-center, branży informatycznej, wspólnik restauracji, Trener Biznesu, Coach, autor publikacji biznesowych, motywujący mówca, z zamiłowania muzyk, szczęśliwy mąż i ojciec
popularność: 33     pełny opis
Coach, Psycholog, Certyfikowany Konsultant Psychoterapii Pozytywnej, Neuroterapeuta, Trener biznesu, nauczyciel akademicki. 23 lata praktyki zawodowej (z czego 18 w międzynarodowych korporacjach), 12 lat na stanowiskach menedżerskich i trenerskich. Jego specjalnością jest coaching rozwoju osobistego, coaching biznesowy oraz coaching ukierunkowany na rozwiązywanie trudnych sytuacji życiowych (stres, syndrom wypalenia zawodowego, itp.) Pracuje autorską metodą "MENTORINGU TERAPEUTYCZNEGO" stanowiącą eklektyczny model pracy Coachingowej. Motto zawodowe : „PRIMUM NON NOCERE” („Po pierwsze nie szkodzić…”) Hobby: Góry, Azjatyckie sztuki walki (zwłaszcza-„Kenjutsu”), Epoka Napoleońska
popularność: 391    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Specjalizuje się w coachingu indywidualnym w zakresie life & business coachingu z wykorzystaniem metody "Points Of You" oraz "The Coaching Maps" MYŚL PRZEWODNIA: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku” - Lao Cy.
popularność: 398    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Certyfikowany coach, trener biznesu, rozwoju osobistego, konsultant i doradca w międzynarodowych korporacjach, właściciel firmy konsultingowej. W pracy i w życiu kieruję się mottem: "nie istnieją nierealne cele, przedsięwzięcia i marzenia - istnieją tylko nierealne terminy ich realizacji."
popularność: 176     pełny opis
coaching indywidualny, coaching grupowy, live coaching, emisja głosu, treningi interpersonalne, terapia dźwiękiem wg metody Petera Hess'a
popularność: 2496    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Konsultant Biznesu. Moją zawodową pasją jest Sprzedaż. Naczelna zasada - sprzedawaj z zyskiem! Kiedy zechcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam do opcji "pełny opis"
popularność: 384     pełny opis
Coach powinien być przezroczysty. Nie oznacza to jednak jego biernej roli, wręcz przeciwnie. Aktywność coacha wiąże się z: uważnym słuchaniem bez narzucania własnych definicji sytuacji, trafnym zadawaniem pytań stymulujących do myślenia, pełnym zatopieniem w historię klienta bez moralizowania i oceny, towarzyszeniem mu w procesie definiowania i realizowania celów.
popularność: 215    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał. Nie ma żadnego znaczenia z jakiego punktu startujesz, ważne jest dokąd zmierzasz.” Zig Ziglar
popularność: 238    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
ICF Certification Master of Business Administration from the Barton School of Business. Specializing in Executive and Business Coaching. Coaching in English. Fifteen years of experience in one-to-one corporate training. References from major Polish and International corporations.
popularność: 189     pełny opis
Życie człowieka jest procesem nacechowanym zmianą. Zmiana to szczególny czas, gdy trzeba rozeznać gdzie aktualnie jesteś w swoim życiu . Niezależnie od tego, w jakim obszarze ujawnia się zmiana, nie jest łatwo przebyć tą drogę samemu. Łatwiej i pewniej zrobisz krok do przodu przy profesjonalnym wsparciu. Zapraszam na sesje coachingu, podczas której odkryjesz, że droga przed Tobą może być ekscytująca i pełna wrażeń.
popularność: 350    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem coachem z kilkunastoletnią praktyką. W procesie coachingu pomagam Tobie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Towarzyszę Ci kierując się zasadą, że w każdym z nas drzemie potencjał - wystarczy go tylko odkryć, a każdy człowiek posiada wystarczające zasoby aby rozwiązać nurtujący go problem. Zapraszam do kontaktu: tel: 601821318; e-mail: anna.malecka@me.com
popularność: 365    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Nie daję ryby. Daję wędkę.
popularność: 83     pełny opis
Executive & life coach, trener biznesu, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu („Coaching przywódczy i trenerski”), Master NLP, certyfikowany specjalista MPA (Master Person Analysis) z ponad 12-letnim doświadczeniem w coachingu menedżerskim, sprzedażowym oraz personalnym (ponad 1000 sesji coachingu).
popularność: 558    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Business Coach (Coachuję Liderów), Trener Coachingu Specjalizacja: Coaching wyższej kadry zarządzającej. Executive coaching. Doświadczenie: 3000 godzin pracy z Klientami Krótko o mnie(chronologicznie): - Psycholog społeczny. - korporacja i handel: Sprzedaż FMCG (3 lata) - korporacja działy HR (5 lat) - Trener biznesu (specjalizacja: Trener coachingu) - COACHING - programy CoachWise: Essentials, Equipped. - certyfikat PCC International Coach Federation (wlaściciel http://michalbloch.pl) - partner zarządzający w firmie Pracownia Coachingu NOVO - ukończenie CoachWise Profciency (ICF - ACTP) Professional Certified Coach ICF. Od 2009 branża rozwoju. Członek ICF Global oraz ICF Polska.
popularność: 586     pełny opis
Coach, dietetyk, trener - COACHING ODCHUDZANIA, DIET COACHING, Moim celem jest poprawa jakości Twojego życia. Moje wieloletnie doświadczenie z zakresu dietetyki i treningu pozwala mi skuteczniej pomagać w walce z nadwagą i otyłością.Wykorzystuje w pracy narzędzia i techniki coachingowe które pomagają wzbudzić odpowiedni poziom motywacji i przyspieszają rozwój osobisty. Razem ze mną odkryjesz swój potencjał, będziesz działać skuteczniej i osiągniesz wyznaczone cele.
popularność: 310    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
***** Coach ACC ICF ***** Ogólnopolska Kancelaria Coacha.** Człowiek jest przede wszystkim istotą poszukującą szczęścia,* nastawioną na osiąganie wyznaczonych sobie celów,* w których zawarte są podstawowe wartości i poczucie sensu życia.* Najczęściej znajdujemy szczęście w miłości i pracy.* Spojrzyj w przyszłość, poczuj i nazwij swój sukces, a następnie wróć i powiedz jak to osiągnąłeś - jeśli nie wiesz- zadzwoń , napisz , POMOGĘ CI TAM DOTRZEĆ*** PRZESTAŃ W KOŃCU PATRZEĆ NA SUKCESY INNYCH - NIECH TO ONI PATRZĄ NA TWOJE!
popularność: 2500    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Doświadczony Coach pracujący zgodnie ze standartami etycznymi International Coach Federation. Career Coach współpracujący z firmą Architekci Kariery.
popularność: 394     pełny opis
Coach,neurologopeda,terapeuta SI.Od lat zajmuję się towarzyszeniem innym w procesie zmian ku jeszcze lepszemu ,bardziej świadomemu i szczęśliwszemu życiu. Coaching to dla mnie dobrodziejstwo,którym mogę dzielić się z innymi.
popularność: 11    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Life & Busienss Coach od zawsze z pasji do "ułatwiania", słuchania i działania. od 2007 roku zawodowo, biznesowo, prywatnie i z braku wyjścia:) bo nic innego tak dobrze mi nie wychodzi :) Certyfikowany Coach ICC i Trener NLP, Master Practitioner in the Art of Neuro-Linguistic Programming in Neurolingwistic Insitut , MBA NLP. Absolwentka wydziału Zarządzania UŁ o specjalizacji: Marketing usług z wyróżnieniem i ZZL - Inteligencja emocjonalna u przywódcy. Asesor w procesach Assessment/ Development Center. Rozwijała wiedzę u światowych mistrzów: R. Cialdini, B. Tracy, R. Dilts, F. Farrelly, R. Kiyosaki. Właścicielka firmy szkoleniowej Grupa training- coaching – consulting. Biznesie od 15 lat. Prywatnie mama 2 nastolatków.
popularność: 447    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Dyplomowany Coach (CC Warszawa), coaching talentów, life coaching, coaching kariery.
popularność: 710     pełny opis
Akredytowany coach ACC International Coach Federation, pracujący według standardów ICF Global. Wieloletni praktyk biznesu, trener oraz wykładowca. Coachem jestem z zamiłowania do rozwoju. Wspieram Klientów w rozwoju zawodowym i osobistym.
popularność: 435    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Po co jestem coachem: "W ciągu całego życia człowiek nie tyle jest, ile stwarza siebie" - Fiodor Dostojewski.
popularność: 781    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany coach, trener i specjalista w zakresie doradztwa psychologiczno - pedagogicznego. Czynny członek Izby Coachingu w Polsce, dyrektor Dolnośląskiego Oddziału IC, koordynuje Wrocławski Klub Coacha.
popularność: 849    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany Erickson Professional Coach i trener biznesu. Tworzę i realizuję warsztaty oraz profesjonalne sesje coachingowe dla klientów indywidualnych i organizacji.
popularność: 123     pełny opis
Doradca ds. kariery / Rekruter specjalizujący się we wspieraniu osób poszukujących nowego zatrudnienia, diagnozie potencjału zawodowego, świadomym projektowaniu i zarządzaniu pomysłem na siebie i swoje życie zawodowe.
popularność: 224     pełny opis
Certyfikowana i licencjonowana coach, creativity coach, dr n. hum.,superwizor coachingu, psycholog. Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu. Dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Członkini Creativity Coaching Association. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem prywatnym i zawodowym.
popularność: 818    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Chcesz się zmienić? Po co? Każda zmiana jest groźna, każda zmiana może być zmianą na gorsze. Nie zmieniaj się! To może Ci tylko zaszkodzić... ;-) Certyfikowany Coach ICI i ICC, promotor Coachingu Prowokatywnego w Polsce. Twórca Warsztatów Mistrzów(TM).
popularność: 168    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Life and business coach, trener personalny, manager, magistrantka studiów psychologicznych UŁ. Kieruje się w życiu przekonaniem, że każdy człowiek ma możliwość osiągnięcia swoich celów i marzeń. Wystarczy chęć by postawić pierwszy krok. Pokaże Ci sposoby jak to zrobić ! Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesje.
popularność: 102     pełny opis
Szkolenia motywacyjne, antystresowe, prozdrowotne z użyciem Aerobowych Ćwiczeń Śmiechowych. Doskonałe narzędzie dla każdej organizacji, do przeprowadzenia na wyjeździe integracyjnym bądź w siedzibie-biurze.
popularność: 413     pełny opis
Life & Business Coach ACC, członek ICF Global. Coach POP metodą Psychologii Procesu. Chcesz odnieść sukces i mieć czas wolny? Wiem jak Ci w tym pomóc! Moja specjalizacja to coaching dla zapracowanych kobiet, których życie prywatne prawie nie istnieje. Czują, że straciły kontrolę nad swoim życiem i zapętliły się w pracę. W ich życiu panuje ciężkość, smutek i frustracja. Brakuje im energii, chęci i czasu na realizację własnych marzeń lub pasji. Zapraszam na sesje, w trakcie których pomogę Ci odzyskać radość i w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co faktycznie ważne. Będę Cię wspierać w realizacji marzeń, pomogę odzyskać utraconą energię, wewnętrzny spokój i radość. Z moją pomocą na nowo odkryjesz swoją wewnętrzną moc.
popularność: 2203    ocena: Bardzo dobry coach (13)pełny opis
Chcesz polubić siebie, dostrzec własne mocne strony i przyciągnąć atrakcyjnych ludzi? Pięknie wyglądać i doskonale czuć się ze swoim wizerunkiem? Stać się osobą świadomą, która wie czego chce, wymaga od siebie i innych? Widzieć uśmiechniętą twarz w lustrze? Powiedzieć kiedyś: Żyłam w pełni i tak jak chciałam! Zapraszam do kontaktu!
popularność: 414    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Coach z bogatym doświadczeniem międzynarodowym. Przeprowadziłem kilkaset godzin coachingu z osobami z ponad 30 krajów świata. Przewodniczący komisji rewizyjnej Izby Coachingu. Angażuję się aktywnie w działania na rzecz promocji coachingu w Polsce (min przez współorganizowanie targów coachingu "Coachowisko"). Pracuję po polsku i po angielsku.
popularność: 901    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Coach PCC ICF, CoachWise™ Certified Coach. Od roku 2000 jestem trenerem, doradcą biznesowym, a od roku 2006 także coachem. Jako Coach mam akredytację PCC ICF (Professional Certified Coach), coachem metody CochWiseTM. Wykształcenie ogólne: ekonomia i podyplomowe studia menedżerskie. Jestem absolwentką programu rozwojowego akredytowanego przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF)- CoachWiseTM Essentials oraz rozszerzonego procesu rozwojowego dla profesjonalnych coachów - CoachWise EquippedTM, CoachWise ProficiencyTM oraz Akademii Coachingu Relacyjnego w Grupie Doradczo-Szkoleniowej TRANSMISJA i cyklu certyfikowanych szkoleń Analizy Transakcyjnej 101. Należę do International Coach Federation (ICF Global i ICF Polska) i Polskiego Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej.
popularność: 1117    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
" Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza ". Moim celem i dążeniem jest wspieranie ludzi w odkrywaniu swojej drogi prowadzącej od marzeń do realizacji celów. Wspieram ludzi w sytuacjach, w których poszukują odwagi, motywacji lub siły do działania. Zapraszam do kreowania własnych pomysłów, odnajdywania metod i sposobów pokonywania przeszkód, dzięki czemu dokonują w życiu zmian.
popularność: 1629    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Międzynarodowy Coach International Coaching Community (ICC), Trener,Konsultant Zarządzania według brytyjskiej klasyfikacji zawodowej EDEXCEL PEARSON , asesor sesji Assessment/Development Center
popularność: 579     pełny opis
Z zamiłowania i wyboru Trener Biznesu i Coach (NMC/CFC). Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Politechniki Wrocławskiej. Wnikliwy komentator rzeczywistości w ujęciu motywacji i rozwoju osobistego. Na co dzień zaangażowany w pracę w Akademii Rozwoju Horyzonty - ar-horyzonty.pl.
popularność: 222     pełny opis
Moją pasją jest zrealizować w pełni swój potencjał oraz pomóc w tym innym. Moje obdarowanie według testu StandOut: NAUCZYCIEL – ekscytuje mnie potencjał jaki dostrzegam w każdym człowieku. Moja umiejętność tkwi w uwolnieniu tego potencjału. DORADCA – myślę praktycznie i konkretnie. Jestem skuteczny w rozwiązywaniu problemów zarówno indywidualnych osób jak i zespołów osób funkcjonujących razem jako firmy, organizacje itp. NETWORKER – jestem katalizatorem a więc tym, który wyzwala ukryty potencjał. Moja umiejętność polega na łączeniu ludzi i idei, aby zrobić oś większego niż jest teraz. Pełny opis mojej osoby oraz moje cotygodniowe audycje znajdziesz na www.koah.pl oraz moim blogu AndrzejBurzynski.pl
popularność: 1453    ocena: Bardzo dobry coach (33)pełny opis
Coach rozwoju, kompetencji, efektywności/ Coaching indywidualny & Coaching zespołowy
popularność: 1571    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Inspiruje i wspiera osoby chcące czerpać pełną satysfakcję z pracy i życia. Specjalizacje: Zarządzanie Karierą, Efektywność Osobista, Przywództwo.
popularność: 687     pełny opis
Trener, wykładowca, szkoleniowiec, doradca biznesowy. Zrealizowane kilka tysięcy godzin szkoleniowych i indywidualnego doradztwa biznesowego w projektach PO KL.
popularność: 60     pełny opis
Marzenia, cele, plany, osiągnięcia. Jako coach pomagam przejść tę drogę. Coach - „The Practicioner Coach Diploma”, akredytowany przez Noble Manhattan Coaching oraz International Institut of Coaching and Mentoring
popularność: 74     pełny opis
Rozwój. Wyzwania. Możliwości. Aktualnie przygotowuję się do uzyskania Międzynarodowego Certyfikatu Coacha ICF (planowany termin certyfikacji: II kwartał 2015).
popularność: 31     pełny opis
Trener i coach rozwoju osobistego. Specjalizujący się w temacie relacji damsko-męskich, pewności siebie oraz osiągania celów. Zafascynowany metodami przemiany wewnętrznej oraz odblokowywania własnego potencjału. Zapraszany przez organizacje takie jak FENOMEN, SKN RO, PROGRES, NZS. Wykładał m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Podczas swoich szkoleń przeszkolił ponad 1000 osób.
popularność: 178    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Pracuję z ludźmi pomagając im pozbyć się negatywnych emocji, lęków, fobii, ciągłego zmęczenia, a lepiej zarządzać pozytywnymi stanami. Mam pasję i pomagam znaleźć pasję. Uczę jak sobie wyznaczać i realizować cele. Od 15 lat zajmuję się wystąpieniami publicznymi i pomagam ludziom, którzy chcą to robić skuteczniej i lepiej. Jestem trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym trenerem NLP i członkiem British Association of Hypnotherapy. Korzystam z rozmaitych narzędzi od psychologii osiągnięć, poprzez NLP, po hipnozę.
popularność: 353    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem biznesu, przedsiębiorcą. Prowadzę life & business coaching w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Jestem absolwentką Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także Podyplomowych Studiów Menedżerskich z Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na stanowiskach menedżerskich w średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także zarządzając własną firmą. Praca w korporacjach pozwoliła mi na postrzeganie przedsiębiorczości w wielowymiarowy sposób. Posiadając własną firmę mogłam nauczyć się dużej samodzielności i niezależności biznesowej. Oba rodzaje doświadczeń powodują iż dobrze znam realia biznesowe i problemy z jakimi zmagać się mogą szefowie dużych przedsiębiorstw jak i właściciele mniejszych firm. Wiem, że każdy z nas ma w sobie wiele możliwości i ukrytych zdolności. Czasem zwykła codzienność nie pozwala nam dostrzec innej perspektywy i innych szans. Odpowiednie pytania na które tylko Ty znasz odpowiedź spowodują ogromne zmiany w sposobie Twojego myślenia, funkcjonowania i postrzegania trudnych wydawałoby się spraw. Podczas sesji coachingowych bardzo dbam o atmosferę pełnej wzajemnej akceptacji, zrozumienia i zaufania, tylko wówczas można osiągnąć zamierzone cele. Zapraszam Cię do niczego rozmowę.
popularność: 13     pełny opis
Coach, trener i doradca biznesu
popularność: 47     pełny opis
Dyplomowany i akredytowany międzynarodowo coach Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Specjalizuje się w coaching zdrowia (health coaching), coaching dietetycznym (diet coaching) oraz life coaching. Posiada tytuł magistra dietetyki, uzyskany na Akademii Medycznej we Wrocławiu i Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
popularność: 533    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Certyfikowany Coach
popularność: 375     pełny opis
dyplomowany coach, mediator, prawnik, manager. Zapraszam na sesje indywidualne, wykłady i szkolenia.
popularność: 305     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem, w trakcie akredytacji ACC ICF. Zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego zajrzysz w głąb siebie i odkryjesz pokłady możliwości. Co zyskasz? Przekonanie, że możesz osiągnąć wszystko co zaplanujesz. Co stracisz? Wszystko czego w sobie nie lubisz, a co Cię ogranicza w realizacji marzeń. Co Ci gwarantuję? Profesjonalizm i pracę wg standardów kodeksu etycznego ICF. Kreuj swoje życiem sam, nie pozwól, aby ktoś robił to za Ciebie!
popularność: 151    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Certyfikowany Trener Biznesu i Coachingu - członek ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Praktyk NLP i NLP w biznesie. Dziennikarz, fotograf.
popularność: 155    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Certyfikowany coach, pracujący według standardów ICF Global. Doświadczona trenerka i szkoleniowiec z zakresu umiejętności miękkich. Prowadzę własną firmę rozwojowo - szkoleniową EgoSfera Centrum Rozwoju i Szkoleń www.ego-sfera.pl Specjalizuję się life coachingu oraz coachingu kariery. Moją wielką pasją jest odkrywanie w ludziach ich mocnych stron. W coachingu wierzę, że to Klient potrafi odkryć i wprowadzić w życie, to co jest dla niego najważniejsze i najbardziej korzystne. Zapraszam...
popularność: 67     pełny opis
″Siły i wiary w siebie poszukiwałam zawsze gdzieś poza sobą, a one pochodzą z mojego wnętrza. Cały czas są we mnie″ Anna Freud
popularność: 91    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
coach, psychodietetyczka (łącząc te dwie dziedziny prowadzę coaching zdrowia/coaching wellness/diet coaching)
popularność: 228     pełny opis
Kim jestem? Executive Coach•HR Manager • Head Hunter • Consultant strategiczny • Trener biznesu • Coach. Jestem pełną entuzjazmu kobietą, która otwiera nowe perspektywy rozwoju potencjału organizacji będącego synergiczną sumą indywidualnych talentów. Wspieram, inspiruje, motywuję przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia. Z pasją poszukuje pomysłów na motywowanie i rozwój najcenniejszych dóbr – Zasobów ludzkich. Współpracowałam dla korporacji światowych, m.in. Dongseo Display, Sanden SMP, Enion SA , ES-System, DB, PCC RAIL, PCC GRUPA, Contimax, Simon Spa, Orient Spa. Doświadczyłam przez te lata fascynującej przygody współtworzenia procesów zarządzania ludźmi, przyjaźni, inspiracji, wzlotów i rozczarowań, dzięki którym wiele się nauczyłam. Akredytowany coach, Facilitator EAHAE. Executive Coaching - 480h Business coaching - 412 h Sales Coaching- 290h Coaching Kariery - 120h Szkolenia Interpersonalne 4480h Zakres działania: Coaching Mentoring Ekspert ds kreowania wizerunku Job-hunting; Kocham galop, szum wiatru i ludzi z pasją…
popularność: 2393    ocena: Bardzo dobry coach (24)pełny opis
Akredytowany Coach ICF ACC . Z wykształcenia jestem psychologiem z wyboru coachem, psychoterapeutą, trenerem i wykładowcą akademickim. Obecnie piszę pracę doktorską dotyczącej tematyki coachingu oraz kończę studium psychoterapii. Jestem certyfikowanym i akredytowanym coachem International Coach Federation – ACC, członkiem ICF Global. Posiadam certyfikat ukończenia Polskiej Szkoły Coachingu oraz certyfikat trenera analizy transakcyjnej.Jestem również terapeutą pierwszego stopnia RTZ. Przeprowadziłam ponad 500 godzin sesji coachingowych oraz 5500 godzin prowadząc warsztaty, prelekcje oraz wykłady z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Głęboko wierzę w to, że każdy człowiek posiada zasoby, które wystarczy w sobie odkryć i aktywować aby osiągnąć sukces.
popularność: 2647    ocena: Bardzo dobry coach (17)pełny opis
COACH ACC --- PSYCHOTERAPEUTA --- ICF GLOBAL, PTP __________________________________________________________________________________________ Z DOŚWIADCZENIEM NA STANOWISKU MANAGERSKIM, PROWADZI COACHING DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, JAK I BIZNESOWYCH _____________________________________________________________________________________ www.JestesOK.pl _____________________________________________________________________________________
popularność: 877    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Akredytowany coach ICF (ACC), trener rozwoju osobistego, psycholog. Prowadzę life coaching dla kobiet "Kobieca Pełnia".
popularność: 288     pełny opis
Certyfikowany Coach ACC ICF, CoachWise™. Często pracuję z osobami, dla których ważne jest aby praca zawodowa była wyrazem ich pasji i źródłem satysfakcji. Chcą istotnej zmiany w przebiegu kariery zawodowej. Chętnie pracuję z kobietami ambitnymi, dla których kariera zawodowa jest bardzo ważna. Chcą osiagać wysokie stanowiska bez poczucia winy, że zaniedbują rolę żony czy matki.
popularność: 704    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i HR-owiec z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i relacji wśród przedsiębiorców i właścicieli firm oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi, głównie w branży bankowości, ubezpieczeń i IT. Od 2009 roku jest aktywnym coachem.
popularność: 176     pełny opis
PLATINUM Coaching&Consulting STREFA ZMIANY MANAGERA Certyfikowany Coach ICC, Dyrektor Personalny
popularność: 278    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom