Kompas Osobisty

2019-03-13 18:00:01

Szczepan Zmarzliński
Co jest celem dobrego Coacha?

Według mnie najbardziej słusznym i wartościowym dla odbiorcy kierunkiem jest to, byśmy jako coachowie doprowadzili do tego, by nie być już potrzebni.
Być może to, co napisałem brzmi dla wielu z Was brutalnie, ale dla mnie jest to esencja pracy z Klientem.

Moim celem jest cel Klienta, a tym jest w przypadku mojej działalności poznanie i wdrożenie procesów, które pozwolą sprawnie przemierzać moim Klientom przez życie. Niezależnie od żadnej innej osoby.
Zatem dążę do tego, aby uniezależniać swojego Odbiorcę od siebie, aby pogłębiał on swoją świadomość, spójność wewnętrzną, by odnajdywał w sobie spokój.

Kiedy dochodzimy do takiego pułapu wówczas naszym oczom ukazuje się osoba, która ma bardzo mocne, ugruntowane przekonanie we własne możliwości. Osoba, która działa w zgodzie z sobą i każdego dnia jeszcze lepiej jest w stanie odkrywać i odzwierciedlać siebie.

Osoba taka wydobywa z siebie swój własny, wewnętrzny kompas i sprawnie potrafi z niego korzystać. To jest moim celem!

W tym zakresie stworzyłem również narzędzie, które pomaga bez mojej fizycznej obecności zrobić znaczące sukcesy w wyżej opisanym zakresie. Po więcej odsyłam na stronę: www.kompasosobisty.pl.

Zapraszam jednocześnie do kontaktu, z przyjemnością pomogę rozpocząć 77 dniowy autocoaching, do którego nawiązuje Kompas Osobisty.
Szczepan Zmarzliński
Popularność: 13    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom