Ciekawe czasy. Era Ryb --> Era Wodnika

2020-11-28 09:19:25

Szczepan Zmarzliński
Powiem Ci coś. Żyjesz w ciekawych czasach.

Z jednej strony słyszysz, jak to #państwo, #religie i różnego rodzaju instytucje troszczą się o Ciebie, a z drugiej co jakiś czas nasłuchujesz wycieków o spiskach i przekrętach płynących z tychże środowisk. Często potem dziwisz się, wałęsasz, masz skwaszoną minę, istny szum i trzask w głowie. Dezinformacja.

Przekazy płynące ze środowisk największych wpływów opierają się na wierze i rzekomej wiary-godności. Tymczasem opoka ślepej wiary bezpowrotnie przemija. Rybki rozpływają się na boki, kiedy wchodzi wodnik ze swoim dzbanem. O nadchodzącej erze krążą legendy, niemniej diametralne zmiany są nieuniknione. Wodnik ma zupełnie inne cechy od ryb.

Skąd wiadomo o nadchodzących zmianach? Z Astrologii, niewygodnej dla współczesnej nauki dziedziny poznania. Obala ona bowiem wiele przyjętych na wiarę paradygmatów.

#Astrologia mówi o oddziaływaniach pomiędzy tym, co na ziemi a tym, co na niebie. Hermes Trismegistus, Hipokrates, Leonardo da Vinci, Nostradamus to tylko przykłady postaci, które w znacznym stopniu zagłębiały jej tajniki i wykorzystywały w praktyce.

Będziemy to robić i my na warsztatach pt. "Zanurzenie w sobie", które odbędą się za dwa tygodnie. Więcej informacji na stronie samopoznanie_pl.

Zapraszam!
Szczepan Zmarzliński


Popularność: 25    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj