Astro coaching

2021-07-19 10:04:51

Szczepan Zmarzliński
Coaching to proces synchronizacji danej osoby z jej najlepszą formą ekspresji i potencjału.

Coach wykorzystując swoją wiedzę i narzędzia asystuje w powyższym procesie. Jednym z celów dobrego coacha jest uniezależnienie od siebie swojego odbiorcy, by ten poznając swoje uwarunkowania mógł sam, w krótkim czasie dochodzić do optymalnych dla siebie konkluzji i działań. Ostatecznie owa synchronizacja przebiega samoistnie, tzn. bez zbędnego intelektualizowania optymalnie wykonujemy swoje powinności czy to w życiu zawodowym czy prywatnym. Na każde wydarzające się w naszym życiu natężenie emocjonalne możemy stosunkowo szybko znaleźć rozwiązanie poprzez zrozumienie jego głębszej przyczyny.

Jednym z narzędzi, które proponuję są odczyty astrologiczne w oparciu o obliczenia astrologii wedyjskiej. Zaawansowana wiedza i możliwość szybkiego zdiagnozowania uwarunkowań umysłu, mocnych stron, słabości, zasobu intelektualnego czy naturalnych tendencji pozwala w krótkim czasie dojść do zrozumienia siebie, które przy wykorzystaniu innych narzędzi i metod coachingowych często jest wręcz nieosiągalne lub niezmiernie trudne.

Astrologia pozwala nam zrobić znaczący krok w rozwoju świadomości i z tej perspektywy podejmować dalsze działania. Proponowany przeze mnie system astrologiczny daje wgląd do kilkunastu różnych wykresów. Podczas konsultacji omawiam przede wszystkim horoskop główny (którego znaczenie jest zbliżone do znanej w naszej kulturze astrologii zachodniej), a także horoskopy odpowiadające szczęściu, dharmie i optymalnej ścieżce kariery. Biorę także pod uwagę aktualny moment w życiu danego człowieka, który również możemy poprzez obliczenia astrologiczne zlokalizować. Astrologia niegdyś uważana za królową nauk odzyskuje swoją pozycję dzięki powrotowi do korzeni, dawnych, bardziej precyzyjnych obliczeń i interpretacji, które możemy znaleźć w Astrologii Wedyjskiej (Jyotish).

Po przeprowadzonym odczycie możemy z jasnością wskazać kierunki, które w danym momencie będą najbardziej przyjazne do dalszego rozwoju duchowego. Napisałem duchowego, gdyż w gruncie rzeczy tylko ten rozwój pozwala nam doświadczać wzrastającego szczęścia, spokoju i harmonii niezależnie od tzw. zewnętrznych okoliczności. Inną sprawą jest to, że zewnętrzna manifestacja, czyli np. związki, praca, zdobyte bogactwa itp. z tej perspektywy nabierają nowego wydźwięku. Zdecydowanie prościej nam zaakceptować rzeczywistość taką, jaką jest. Przestajemy "musieć", zaczynamy rozumieć pełniej, tym samym jesteśmy gotowi na wszelkie naturalne dla siebie dobrodziejstwa także i z materialnej strony.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej podróży drogą samorealizacji,
Szczepan Zmarzliński
kontakt@samopoznanie.pl
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj