Agata Pierzchała

Popularność: 610
Bardzo dobry coach (16)
 Coach ACC ICF  Certyfikowana Coach Zespołowa i Grupowa  Dyplomowana Trenerka Biznesu  Certyfikowana konsultantka Insights DiscoveryTM  Projektantka i autorka gier coachingowych wspierających komunikację interpersonalną
Kontakt
tel. 691 21 51 28
Specjalizacje
Miasta
Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
GRA COACHINGOWA Jupitajnia
Autorka rozwojowych gier coachingowych wspierających komunikację.

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Agatą są niesamowite... wymagające... poruszające...czasem miło niepokojące. Czuję przyjemną, wspierającą kontrolę. Agata pomaga mi odkrywać i stawiać sobie kolejne wyzwania. Pokonuję je sama. A ona jest...Wyjątkowe spotkania.
27 września 2019 Karolina - Psycholog
Bardzo dobry coach
Polecam Agatę jako profesjonalnego coacha! Buduje bardzo dobrą relację, pełną otwartości i poczucia bezpieczeństwa. Wzbudza zaufanie i wspiera w rozwoju trafnymi pytaniami, poszerzanie perspektywy i ciekawymi zadaniami pomiędzy sesjami. Do tego jest autentyczna i ma dużo pozytywnej energii! Zdecydowanie warto!
27 września 2018 Michał - Konsultant
Bardzo dobry coach
Agata jest niesamowita. Ufam Jej i czuję, że nasze sesje, to dialog. Stara się się uważnie mnie wysłuchać, jest skoncentrowana na tematach, które poruszamy. Pomogła mi w każdym poruszanym obszarze. Cenię Ją za Jej determinację w poznaniu problemu, a tym samym pomocy mnie samej. Dzięki Niej wiele rzeczy mogłam sobie poukładać, spojrzeć na nie z innej perspektywy. Dzięki naszej dotychczasowej współpracy, jestem na dobrej drodze do wprowadzenia wielu zmian i liczę na więcej naszych wspólnych sesji!
29 marca 2017 Magda - Project Manager
Bardzo dobry coach
W zalewie rozwojowych treści, trafiłam na niezwykłą PoWolność, za którą stała Agata. Ktoś, dla kogo ważny jest rozkwit jej klienta, ale nie w formie wyścigu, lansu, zwycięstw za wszelką cenę. Dostałam dużo otuchy, poczucia bezpieczeństwa w każdym kroku, który postanawiałam zrobić. Dostałam wiele trudnych pytań, które uruchomiły we mnie dążenie do bardzo potrzebnych zmian, o których ciągle myślałam, a brakowało mi odwagi. Agata ma umiejętność patrzenia na całość i trafiania pytaniami w sedno. Potrafi poruszyć wyobraźnię, żeby dojść do realnych wniosków. Jestem ogromnie wdzięczna za takie doświadczenie coachingu i gorąco Agatę polecam!
21 marca 2017 Ela - Account Manager
Bardzo dobry coach
Agata wzbudza mega zaufanie, dlatego ma się ochotę odpowiadać nawet na trudne pytania i nie trzeba wstydzić się łez :) Czuć że ma ogromne doświadczenie w tym, co robi, jest w tym swobodna, pewna siebie, a jednocześnie bardzo delikatna i uważna. Dziękuję, Agata!!!
11 grudnia 2016 Rita - menager
Bardzo dobry coach
Czasem przychodzisz do coacha, bo potrzebujesz X, a tu nagle okazuje się, że tak naprawdę chodziło Ci o Y, ale nie zdawałeś sobie z tego wcześniej sprawy. Tak właśnie działa Agata — wyczuwa sytuację swoją wrażliwością, angażuje w nią całą swoją świadomość i prowadzi do poszerzenia lub zmiany perspektywy przez zadawanie mądrych (w samo sedno), a czasem i przewrotnych pytań. Z Agatą masz pewność, że wejdziesz w siebie naprawdę głęboko i jeśli tylko zechcesz — zajdziesz równie daleko. Z Agatą sprawdzisz swoją motywację, gotowość i dowiesz się, co naprawdę znaczy cytat "Rób albo nie rób, nie ma próbowania". :)
10 grudnia 2016 Marta - Grafik
Bardzo dobry coach
Agata oprócz tego, że jest świetnym coachem, jest także życzliwą i bardzo błyskotliwą osobą, która reaguje z dużą wrażliwością i otwartością na gotowość klienta do postawienia jednego kroku więcej. Dzięki tym cechom Agata pomoże Ci dojść w realizacji Twoich celów dalej niż się tego po sobie spodziewasz. Polecam z całego serca!
9 grudnia 2016 Krystyna - projektantka/trenerka
Bardzo dobry coach
Polecam z czystym sumieniem, Agata jest pełna zrozumienia, szacunku, uważności na drugiego człowieka oraz emanuje magicznym spokojem, którym zaraża wszystkich dookoła. Sprawia, że czujesz się bezpiecznie. Bez obaw można jej zaufać.
5 grudnia 2016 Nati - Projektant
Bardzo dobry coach
Bardzo błyskotliwa osoba, która dzięki intuicji szybko rozumie moje wyzwania. Nie ma tabu, jest życzliwe zrozumienie. Pytania i odpowiedzi, wizja celu nie znika z horyzontu i zawsze wiem po co są nasze spotkania coachingowe. Szkolenia robi ciekawie i 'moralem'. Zadzwoń do niej jeśli szukasz wsparcia!
10 marca 2016 Jolanta - Marketing Manager wschodnia Europa
Bardzo dobry coach
W czasie swojej ponad 20 letniej kariery zawodowej miałem okazję pracować z kilkoma Coachami. Agata jest zdecydowanie najlepszym z nich. Nie tylko pomogła mi podczas mojego indywidualnego coachingu, ale również przygotowała szkolenia i wdrażała moich pracowników w zakresie tematyki coachingowej. Wiedza, warsztat, podejście, cierpliwość i "uważność" to tylko część zalet Agaty.
23 luty 2016 Paweł - Kierownik Działu Obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Ogrom kreatywności, elokwencja, zaangażowanie, moc konkretów inspirujących do natychmiastowego działania, oraz umiejętne budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania to mój obraz Agaty. Praca coachingowa z Agatą jest dla mnie ogromną przyjemnością bo dzięki niej mam poczucie rozwoju, rozwoju którego nigdy wcześniej w takiej formie nie doświadczyłam. Polecam coachingi, szkolenia prowadzone przez Agatę trenerom, managerom, wszystkim którzy szukają najlepszych wzorców.
5 listopada 2015 Marta - Kierownik
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Agatą to najlepiej zainwestowany czas na"robienie życiowych porządków". Każdy element sesji prowadzi do wymiernych korzyści i poczucia dobrze przepracowanych godzin. Dla mnie najważniejsze było doświadczanie realnych zmian, o których oczekiwałam. Dziękuję:)
2 grudnia 2014 Agnieszka - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Agata słucha i podąży za Tobą, jeśli nawet się zgubisz ona odpowiednim pytaniem wskaże Ci drogę, albo pomoże Ci ją odnaleźć. Jedno jest pewne nie licz na "głaskanie", Agata wie jak jednym zdaniem, a czasem wyrazem wydobyć to coś, co jest sednem, odpowiedzią, rozwiązaniem którego szukasz. Cudowne doświadczenie. Niesamowita rozmowa.
30 listopada 2014 Kuba - Trener
Bardzo dobry coach
Agata jest otwartą i pogodną osobą. W moim odczuciu mistrzyni uważnego słuchania i zadawania trafnych pytań. Każde kolejne, które zadaje, wynika z tego co usłyszała. Zadziwia mnie jak szeroka jest jej perspektywa, jak łączy i analizuje fakty. Nigdy nie dostałam od Agaty gotowego rozwiązania, ale tak celnie postawione przez Nią pytania zmuszają do odpowiedzi, które okazują się niezwykle odkrywczymi. Dzięki coachingowi z Agatą odnajduję poczucie własnej wartości, nie tylko tej zawodowej. Polecam!
28 listopada 2014 Jola - Koordynator SZJ
Bardzo dobry coach
Agata jest bardzo uważna, skoncentrowana, gotowa na każdą odpowiedź, "ma niesamowity słuch". Rozkłada problem na kawałki i świetnie daje redę z tymi "puzzlami" - uczy też jak samemu sobie z nimi radzić! Ile zyskałam? - usiadłam koło niej z wewnętrznym niedoSTATKIEM - mam już prawie Tytanica:). W bardzo krótkim czasie udało mi się za sprawą coachingów, wprowadzić ogrom zmian w pracy i życiu prywatnym. Ufam jej - a to chyba najlepsza opinia!!!
25 luty 2014 Anna - Regionalny Kierownik
Bardzo dobry coach
Agata to ciepła, otwarta i bardzo mądra osoba. Spotkania z nią pozwoliły mi spojrzeć na wiele problemów, z jakimi się borykałam z innej perspektywy. Na nowo odkrywam swoją wartość i uczę się rozumieć własne potrzeby oraz możliwości ich realizacji. Jest mi teraz na pewno łatwiej, bo przygotowałam swój własny plan realizacji celów, którego chcę się trzymać. Polecam, naprawdę warto!
22 luty 2014 Katarzyna - Manager ds. marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom