Agnieszka Reznar

Popularność: 547
Bardzo dobry coach (3)
"Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj. " Mark Twain Jestem do Państwa dyspozycji, jeżeli chcecie wyruszyć w tę podróż. Jestem Certyfikowanym Trenerem, Dyplomowanym Coachem pracującym wedle standardów ICF, Psychologiem i Doradcą Zawodowym. Specjalizuję się w: Job-coachingu Business coachingu Coachingu indywidualnym/rozwoju Serdecznie zapraszam do kontaktu:)
Kontakt
Poproszę o kontakt na adres e-mail.
Specjalizacje
Miasta
Psycholog społeczny
Nie można być dobrym coachem nie rozumiejąc podstawowych zachowań ludzi, nie będąc ich ciekawym. Nie mając ku temu odpowiednich podstaw merytorycznych, nie rozumiejąc, że każdy człowiek to całość złożona z ciała, umysłu i emocji. Specjalistyczna wiedza jaką posiadam dzięki zdobytemu wykształceniu, jest zarówno atutem jak i gwarancją tego, że usługa którą oferuję jest w pełni rzetelna i fachowa.

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki Job-coachingowi znalazłam pracę:)) Wiem,wiem p.Agnieszka zaraz powie, że nie dzięki coachingowi ale dzięki mnie samej...:) W każdym razie dziękuję i zachęcam wszystkie osoby, które tak jak ja męczą się ze swoim bezrobociem do kontaktu z p.Agą.
8 lipca 2014 Dorota - Konsultant
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna, a przy tym równie komunikatywna. Mur dystansu bezpowrotnie znika w kilka sekund. Ma wiedzę i odpowiednio ją wykorzystuje. Bardzo pomogła mi jej życzliwość i umiejętność zadawania pytań, które naprawdę zmuszają do myślenia. Szczerze polecam, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu.
14 października 2013 Tomasz - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo mi pomogła odnaleźć się w świecie różnych możliwości. Znalazłam swoją drogę. I wiarę w to, że cel tej drogi jest do osiągnięcia. Pani Agnieszka jest osobą otwartą, zadaje dużo pytań i jednocześnie umie słuchać. Nie narzuca własnego zdania, sama doszłam do pewnych wniosków. Odkryłam w sobie odwagę, żeby o tych wnioskach głośno powiedzieć. To pozwoliło otworzyć mi się w życiu zawodowym, ale i prywatnym
26 września 2013 Anita - socjolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom