Anna Drabek

Popularność: 1561
Bardzo dobry coach (10)
DLA CIEBIE: Zostaniesz wysłuchany, uszanowany, pokierowany w procesie, zadziwisz sam/(a) siebie :-) POUFNOŚĆ: Prowadzona przeze mnie sesja coachingowa jest poufna, bezpieczna, szczera, przyjazna i poświęcona klientowi. WIERZĘ, ŻE KAŻDY MA WIELE ZASOBÓW, by zmieniać to, co niesatysfakcjonujące. Rozumiem też jakie tkwią w nas mechanizmy obronne, i jak ciężko je przezwyciężyć, lub wykorzystać na naszą korzyść. DOŚWIADCZENIE: Od 2006 roku zajmuję się szkoleniami, a od 2012 roku także coachingiem. WIĘCEJ: www.JestesOK.pl GDZIE: Gabinet przy ul.Świdnickiej 43 we Wrocławiu, a także on-line przez Skype czy WhatsAPP Anna Drabek
Kontakt
tel. 600-270-449
Cena
220zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
On-line, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
RABAT
20% na pierwszą pełną sesję, wystarczy polubić profil "Jesteś OK" na Facebooku 3 posty lub Youtube :-)

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam! Szkoda, że od razu nie trafiłam do Pani Ani. Ale szukając lepszego rozwiązania w końcu trafiłam i szczerze polecam :-) Sprawdźcie sami!
26 stycznia 2017 Marta M. - własna działaność
Bardzo dobry coach
Umiejętność słuchania oraz zaanagażowanie w pracę z Klientem to najważniejsze mocne strony Pani Ani. Każda sesja był nowym doznaniem i poznawaniem siebie.To był dobry wybór i polecam Ją jako trenera na "dobre i na złe" :):).
30 września 2014 Hubert - Doradca Klienta
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Anna wierzy w klienta a to motywuje do działania. Zmiany zostały wdrożone, cel osiągnięty. Warte podkreślenia są kreatywność, poczucie humoru coacha, celne uwagi. Dziękuję i szczerze POLECAM!
1 lipca 2014 Ela - korporacyjne
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Współpracowałam z Panią Anią w ramach biznes coachingu, praca była dość owocna, obecnie zbieram jej plony. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie :) Pani Ania jest otwarta, uśmiechnięta, daje poczucie bezpieczeństwa i sporą dawkę pozytywnej energii. GORĄCO POLECAM !!!
7 maja 2014 Wiktoria - własna działalność
Bardzo dobry coach
Kompetentna, przygotowana do sesji, łatwo nawiązująca kontakty osoba, zdecydowanie polecam komuś kto chce połączyć rozsądne ceny z profesjonalizmem. Na pewno do Pani Ani wrócę po ogarnięciu sytuacji w domu.
28 września 2013 Agnieszka - kupiec
Bardzo dobry coach
Pani Anna Drabek jest bardzo dobrym coachem o pozytywnej energii, którą się dzieli z innymi. W jej towarzystwie można sobie "doładować baterie" :). Jest otwarta, przyjacielska i bardzo dobrze słucha.
29 maja 2013 Gosia - psycholog
Bardzo dobry coach
Dobry i tani coach z Wrocławia. Ceny nie są zbyt wygórowane, a efekty szkolenia z zarzadzania czasem i motywacji do pracy pozostały do tej pory. Dla mnie, miły i bardzo dobry trener osobisty z Wrocławia.
25 luty 2013 Piotr - klient
Bardzo dobry coach
Spotkania konkretne i na temat! Było sporo ćwiczeń, które pozwoliły mi określić swoje cele i drogi ich osiągnięcia. Ciekawie i prostą drogą do celu. Czas szybko mijał, aż szkoda, że tak szybko. Fajny coach. Niesamowita osoba!
22 stycznia 2013 Joanna - dyrektor
Bardzo dobry coach
Niezwykle komunikatywna, przebojowa, energiczna i profesjonalna, trzymała pieczę nad moim rozwojem zawodowym i cotygodniową pracą. Były spotkania, na których było trudno, próbując przebić się przez mój opór przed zmianą..., ale Ania wykazała się determinacją i w końcu się udało. Przy okazji poznałam wiele fajnych ćwiczeń. Porównując jak było przed zdecydowaniem się na coaching, a jak jest po, to było warto!
16 listopada 2012 Agnieszka - Kierownik
Bardzo dobry coach
Właśnie skończyłem sesje u Pani Ani, hmm ... Intuicyjność - to jedno słowo, którym mógłbym określić współpracę z tym coachem. To troche tak jakby spotkać sie na kawie ze starym przyjacielem, który pcha cię do przodu. Pozwala znaleźć sens i cel tego wszystkiego i motywuje, aby konsekwentnie go realizować. Takim, który wie o co ci chodzi zanim sam na to wpadniesz.. tak, taki dobry stary przyjaciel, choć poznany dopiero przed chwilą ;)
30 października 2012 Krzysztof - Wlasciciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj