Anna Kazenas

Popularność: 85
Bardzo dobry coach (3)
Człowiek jest szczęśliwy kiedy żyje w zgodzie z samym sobą i robi to do czego jest powołany. Jeśli chcesz podążać swoją drogą i realizować swoje marzenia i pasje z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w tej podróży. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Dyplomowany Praktyk Coachingu - Studium Coachingu w ujęciu Chrześcijańskim (Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich)
Kontakt
Kontakt drogą e-mailową:
akazenas@poczta.onet.pl, telefonicznie w godzinach 18.30-20.00
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Odkryłam na nowo swoje mocne strony, utwierdziłam się w przekonaniu swojej wartości, w tym, że potrafię wykorzystywać posiadane umiejętności.Zobaczyłam co jest dla mnie ważne, nauczyłam się stawiania granic w pracy ,w relacjach natomiast pozbywania się blokad. Chciałabym podziękować Ani, za cierpliwość i za umiejętne prowadzenie coachingu ze mną. Co pewnie nie było łatwe, bo jestem gadułą i musiała być czujna, abym nie zbaczała z tematu spotkania. Jednak wytrwała dzielnie.Za co dziękuję serdecznie raz jeszcze. Często wracam do naszych spotkań,do tego ,czego mi dostarczyły. Ukierunkowana, szukam dalej dla siebie rozwiązań,czytam publikacje dotyczące coachingu. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Annę Kazenas, jako dobrego,profesjonalnego coacha,z którym warto pracować.
15 czerwca 2016 Danuta - Menadżer
Bardzo dobry coach
W okresie od lipca do września 2015r. brałam udział w sesjach coachingowych prowadzonych przez Panią Annę Kazenas. Dzięki coachingowi lepiej poznałam siebie i swoje postępowanie. Pani Ania okazała się w trakcie spotkań osobą wrażliwą na moje potrzeby, spontanicznie reagującą na pojawiające się w rozmowie myśli i uczucia. Warzną korzyścią było dla mnie to, że dotarłam do swoich nieświadomych przekonań i sposobów reagowania. Byłam zaskoczona w jak zręczny sposób Pani Ania pomagała mi do tego dochodzić. Udział w tych sesjach był dla mnie niesamowitym przeżyciem a zastosowane przez coacha narzędzia przyczyniły się do uświadomienia sobie jak funkcjonuję. W konsekwencji spowodowało to, że zmieniłam swoją postawę i zachowanie co przyniosło pozytywne dla mnie efekty. Pani Ania to profesjonalny coach z pasją i zaangażowaniem, nie akceptujący zdawkowych odpowiedzi i szukający prawdziwych przyczyn. Polecam Panią Anię Kazenas jako profesjonalnego oraz skutecznego coacha.
23 maja 2016 Aleksandra - Instruktor kulturalno-oświatowy
Bardzo dobry coach
Ania jest wspaniałym coachem, która nie pozwalała mi zapomnieć o marzeniach, kiedy wydawało mi się, że nie mam siły, aby lecieć w ich kierunku. Konsekwentnie przypominała mi cele jakie sobie wyznaczyłam i pomogła mi uwierzyć, że potrafię je osiągnąć. Z radością czekałam na kolejne spotkania z Anią, a siły na dążenie do celu nie zabrakło mi również po zakończenie naszych spotkań.
22 maja 2016 Anna - Specjalista ds. PR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom