Anna Michalska

Popularność: 325
Bardzo dobry coach (8)
Jestem akredytowanym coachem ACC ICF. Podczas mojej pracy używam metodologii CoachWise Essentials™, oraz CoachWise Equipped™. Moje doświadczenia zawodowe zawsze związane były z pracą z drugim człowiekiem: w relacji pomagania, edukacyjnej i doradczej. W środku moich zainteresowań zawodowych stał zawsze Człowiek. Pracowałam z różnymi grupami społecznymi – od osób używających narkotyki, bezdomnych, aż po nauczycieli, urzędników, pracowników IT, przedsiębiorców, pomagając, doradzając, ucząc – teraz główny punkt moich zainteresowań to coaching oraz bycie trenerem. Z wykształcenia jestem pedagogiem, doradcą zawodowym, trenerem. Od 8 lat zajmuję się realizacją szkoleń. W swojej pracy wykorzystuję umiejętności zdobywane na licznych kursach i szkoleniach – od mediatora aż po praktyka BSFT. Obecnie, buduję swoją własną firmę coachingowo - szkoleniową opartą na zebranych doświadczeniach życiowych oraz solidnym przygotowaniu merytorycznemu, co w połączeniu stanowi spójną całość Specjalizuję się w coachingu poruszającym obszary: - pracy zawodowej, np: - wypalenie zawodowe - zmęczenie pracą - trudność w adaptacji do nowego stanowiska pracy / miejsca pracy - awans - partnerstwa - coaching relacji partnerskich - zmiana w związku - definiowanie i odkrywanie wzajemnych oczekiwań - poprawianiu i doskonaleniu wzajemnej komunikacji i zrozumienia w związku partnerskim
Kontakt
Telefon: 508 083 058
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coaching relacji partnerskich
Zapraszam na sesje coachingowe pary, chcące usprawnić funkcjonowanie związku oraz siebie w związku.
Coaching zmiany zawodowej
Zapraszam na sesje osoby będące na rozdrożu zawodowym, tj.: zmiana pracy, wypalenie zawodowe, usprawnienie relacji służbowych.

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to człowiek, pedagog, kobieta i coach. Czerpiąc z tych wszystkich ról jest po prostu profesjonalistką. Zaufanie jakim ją obdarzyłam pozwoliło mi spojrzeć w głąb siebie, odkryć i poznać własne, prawdziwe ja. Podczas sesji z Anią poukładałam sobie rozsypane puzle w moim życiu, a tym samym mogłam stworzyć plan związany z życiem zawodowym. Potrzebowałam odnaleźć na nowo swoją kreatywność i to mi się z pomocą Ani udało. Ma lekkość w zauważeniu tego co niewypowiedziane i przekazaniu tego jako informacji zwrotnej. Co zaskakujące, Ania przekazała mi to co z naszych rozmów również się wyłoniło czyli paletę moich pozytywnych cech. To niewątpliwie mnie wzmocniło i pozwoliło mi spojrzeć na życie z innej perspektywy. Z całego serca polecam Anię Michalską jako profesjonalnego coacha.
14 lipca 2018 Anna Pak -
Bardzo dobry coach
W 2016 roku miałem okazję być klientem Pani Ani. 12 sesji, które razem przeszliśmy były ogromnie owocne i dały mi kopa do realizacji moich celów zawodowych. Dzięki wnikliwemu słuchaniu p. Ani potrafiła głęboko i wnikliwie zadawać możne pytania, które powodowały u mnie głęboką refleksję. To dzięki temu zacząłem odnajdować swój właściwy tor, a moja intuicja zaczęła prowadzić mnie coraz bliżej do mojego upragnionego celu. Każda sesja była niczym tankowaniem paliwa, która dawał ogromną energię do dalszej podróży. Po tych sesjach zauważyłem, że mogę spojrzeć na wiele rzeczy z różnych stron co pozwoliło mi znaleźć różne rozwiązania z naprawdę beznadziejnych sytuacji. Na koniec każdej sesji dostawałem „deszcz docenienia” na mój temat co ogromnie wpłynęło na podwyższenie mojej samooceny i poczucia własnej wartości. Z całego serca polecam p.Anię, to nie tylko profesjonalizm to podróż z energią własnej głębi.
13 czerwca 2017 Dariusz - kierownik
Bardzo dobry coach
Ania, to człowiek, który po drugiej stronie widzi też człowieka. To świetny coach, który zna się na rzeczy. Daje przestrzeń, otwiera klapki, nie wkłada do szufladki
13 marca 2017 Monika - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Sesje z Ania pozwoliły mi na wgląd w siebie, na pełna swobodę w szukaniu swoich rozwiązań. Jej pytania sprawiały, że pojawiały się przede mną nowe drzwi, których wcześniej nie widziałam, co więcej, dzięki spotkaniom z Anią, ja wiedziałam gdzie mam szukać do nich kluczy:) podczas każdej sesji wybierałam te właściwe - a po ich przekroczeniu działo się coś niesamowitego :) Mam nadzieje, że będę miała jeszcze okazje pracować z Anią, bo dodatkowym plusem coachingów z nią, było to w jaki łatwy sposób potrafiła zauważyć moje dobre cechy i pięknie je uzewnętrznić, i zobrazować tym samym wspierając, poczucie własnej wartości, które dzięki cudownemu przekazowi stoi na 4 stabilnych filarach :) za co również dziękuje :)
9 marca 2017 Monika - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Ania aktywnie słucha, daje przestrzeń klientowi, wspiera go w czasami nie łatwiej drodze osiągnięcia celu. Ma niesamowite wyczucie a jej pytania trafiają w sedno i potrafią siedzieć w głownie przez dłuższy czas. W trakcie sesji czułam że Ania cały czas jest ze mną.
6 listopada 2016 Aneta - Manager
Bardzo dobry coach
Anna, młoda, mądra i towarzysząca osoba. Dobry towarzysz zmian. Potrafi ogarnąć czyjeś emocje. daje przestrzeń do wypowiedzi........................................................................................
22 września 2016 sylwia - psycholog
Bardzo dobry coach
Ania aktywnie słucha klienta i jest w pełni obecna podczas sesji. Jest doskonałym partnerem do rozmowy, dzięki któremu czuć wsparcie w dążeniu do określenia moich dążeń. Mieliśmy kilka sesji, które bardzo dobrze wspominam - dzięki Ani jasno sformułowałem swoje cele.
13 czerwca 2016 Bartosz - Manager
Bardzo dobry coach
Ania - ciepła, wchodząca w agendę klienta, trafiająca w sedno i sprawiająca że na naszej sesji zadziała się magia. Przeniosła mnie w inny świat, dała poczucie bezpieczeństwa i sprawiła to, że dostrzegłam a właściwie upewniłam się że moja droga i mój cel są właściwe. Niesamowite wyczucie, empatia wobec klienta. Było mi niezwykle miło przeżywać swoją linię życia właśnie z nią. Na pewno do niej wrócę. I to nie raz!
3 czerwca 2016 Zuzanna - coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom