Arkadiusz Nuszczyński

Popularność: 337
Dobry coach (13)
Prowadzę business coaching z właścicielami firm, kadrą zarządzającą, liderami, menadżerami, handlowcami jak i z każdym kto oczekuje przyśpieszenia tempa swojego rozwoju zawodowego, polepszenia efektów działania jak i osiągnięcia celów zawodowych. Coaching pozwala przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznać lepiej samego siebie. Karierę rozpoczynałem 13 lat temu od stanowiska menadżerskiego. Podczas swojej pracy w międzynarodowych korporacjach (McDonalds Polska, KRKA Polska, Adamed) z każdym z zespołów odnosiłem wymierne sukcesy (średnio co dwa i pół roku byłem promowany na wyższe stanowisko). Jestem ekspertem w branży farmaceutycznej z którą jestem związany od 11 lat. Dzięki bogatym doświadczeniom zdobytym m.in. na stanowisku Field Force Managera wdrażam innowacyjne rozwiązania w innych branżach. Prowadzę treningi, warsztaty zarówno dla konsultantów, przedstawicieli jak i managerów. Specjalizuję się w motywacji, technikach sprzedaży, zarządzaniu zmianą, przywództwie, ocenie efektywności zespołów sprzedażowych, outsourcingu menedżerskim.
Kontakt
697063913
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak

Opinie

Badzo słaby coach
Panie Arkadiuszu - cenna rada - aby być trenerem czy jak pan woli coachem to trzeba mieć coś więcej niż wysokie ego, koszulę i staż w mac donaldsie. Jak panu nie wstyd pisać, że jest pan ekspertem w branży farmaceutycznej skoro nie ma pan ani wykształcenia w tym kierunku ani doświadczenia? Pan na najprostsze pytania z zakresu farmakologii nie zna odpowiedzi. Czym powinien cechować się odtwórczy produkt leczniczy, czym jest metoda farmakopealna czy co to jest lezynurad. Nie wstyd panu udawać eksperta w dziedzinie o której nie ma pan bladego pojęcia? I pan chce nas szkolić na zasadzie abracadabra wyjdzie królik z wiadra? Więcej pokory do życia i szacunku dla ludzi a może niektórzy przymkną oko na pańskie wybujałe ego i zachowają swe negatywne odczucia dla siebie
9 września 2019 Karol - ekspert
Badzo słaby coach
Jak robisz sobie autoreklamę zamieszczając lewe opinie musisz zwracać uwagę na dwa aspekty. Po pierwsze nie pisz hurtem w przeciągu krótkiego okresu a później cisza a po drugie, zmieniaj styl pisowni by opinie różniły się od siebie a nie sugerowały jednego autora. Warto było też pisać z różnych urządzeń by numer IP nie był stały. A tak na marginesie to nie lepiej było zostać w mac donalds? Stabilna praca z perspektywą i nie trzeba udawać kogoś kim się nie jest
9 sierpnia 2019 momo - frytkowy z macdonald
Bardzo dobry coach
Arkadiusz posiada umiejętności, które bardzo pomagają podczas spotkań. Zadaje trafne pytania, nad którymi odpowiedź musi być poprzedzona dogłębną analizą samego siebie. W efekcie osoba korzystająca z doświadczeń i pomocy Arkadiusza poznaje siebie niejako od początku, raz jeszcze. Diagnoza - wnioski - działanie. Te trzy słowa opisują coaching z Arkiem. Polecam.
8 luty 2017 Aneta - Konsultant
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam pracę z Arkiem. Jest doskonałym słuchaczem potrafiącym zadawać trafne pytania i motywować do głębokiej refleksji. Nie daje gotowych rozwiązań, zmusza do myślenia, pozwala podejmować samodzielne decyzje i wyciągać wnioski. Każde spotkanie z nim rozwija.
20 listopada 2016 Maciek - Manager
Dobry coach
Arek - wielkie dzięki. Odnalazłem swoja drogę i sposób na najefektywniejsze zarządzanie swoim zespołem. Mam pełna świadomość i wgląd w swoje działania. Arek doskonale naprowadza i daje przestrzeń do działania.
15 listopada 2016 Jurek - lider zespołu
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam pracę z Arkiem. Arek przede wszystkim lub ludzi, lubi z nimi pracować i wie, jak ich nakierować na osiąganie maksimum możliwości. Ponadto ma niespotykaną umiejętność syntetyzowania i klarownego oceniania sytuacji, a następnie naprowadzania na optymalne rozwiązania. Arek tak prowadzi spotkania, że kreatywność i wiara w swoje możliwości rośnie w sposób niewiarygodny i w krótkim czasie przekłada się na osiągnięcia.
14 listopada 2016 Krystyna - Product Manager
Bardzo dobry coach
Gdy pojawiłam się u Arka na sesji miałam totalny chaos w głowie, 1000 pomysłów na...przeplatanych niepewnością i żadnego punktu zaczepienia. Arek pomógł mi uporządkować moje priorytety. Teraz świadomie i bez strachu realizuję cele, które są dla mnie ważne. Wystarczyło kilka spotkań, abym zmieniła sposób swojego myślenia. Dziękuję.
11 listopada 2016 Klaudia - Studentka
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Arka jako profesjonalnego coacha. Dzięki wspólnym sesjom odnalazłam właściwy tor w moim życiu. Trafnie zadawane pytania, ogromna wiedza i duże umiejętności interpersonalne Arka pozwoliły mi pokonać wiele własnych ograniczeń i znaleźć rozwiązania, które wcześniej nie były dla mnie dostrzegalne. Szczerze polecam!!!
11 listopada 2016 Marzena - specjalista ds.obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Arek nie daje gotowych rozwiązań - to jedno, drugie to umiejętność uruchomienia procesów, które pozwalają znaleźć je w sobie. Potrafi jak nikt inny inspirować do myślenia, inspirować do działania, inspirować do poszukiwania... Każde spotkanie to poczucie dobrze zainwestowanego czasu.
9 listopada 2016 Mateusz - Manager
Bardzo dobry coach
Arek to profesjonalista w każdym calu. Z bardzo dużą wiedzą coachingową. Konkretny i precyzyjny. Trafnie ocenia sytuację i prowadzi do właściwych rozwiązań. Dzięki wspólnym sesją stałem się efektywniejszym kierownikiem. Zdecydowanie polecam!
7 listopada 2016 Tomasz - Regionalny Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Arkiem pozwoliły mi spojrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. Arek to profesjonalista, znakomity obserwator, który potrafi słuchać i zadawać bardzo celne pytania. Na spotkaniach stwarza bardzo przyjazną i naturalną atmosferę dzięki czemu spotkania coachingowe przebiegają przyjemnie i bezstresowo.Nigdy nie pozostawia drugiej osoby bez odpowiedniego wsparcia na drodze w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu. Zdecydowanie polecam Arka jako coacha!
5 listopada 2016 Urszula - Regionalny Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Polecam osobę Arka, silna osobowość świetnie oświetlająca poruszane tematy. Daje poczucie wsparcia jednocześnie w żaden sposób nie podsuwając rozwiązań. Zajrzałem wgłąb siebie po raz pierwszy od wielu, wielu lat. Cały proces zajął nam około 10 miesięcy - było warto.
2 listopada 2016 Tomasz - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Arek to bardzo dobry coach. Coach z pasji i z zamiłowania. Pełen profesjonalizm. Zadawanie trafnych pytań to bez wątpienia jego mocna strona. Juz po pierwszej sesji wiedziałam ze znalazłam odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu. Współpraca z Arkiem to dobra inwestycja w swój rozwój.
1 listopada 2016 Agnieszka - Przedstawiciel medyczny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom