Barbara Kozynacka

Popularność: 811
Bardzo dobry coach (20)
Witam Cię serdecznie. Jako coach lubię kierować się własną intuicją. Z każdą osobą pracuję inaczej, do każdego procesu podchodzę indywidualnie. Prowadzę zarówno life- coachingi jak i procesy dotyczące w 100% życia zawodowego (job coaching, career coaching). Lubię pracować szczególnie nad zmianą nawyków i przekonań ograniczających oraz skutecznością działań niezbędnych do osiągnięcia upragnionego celu. Oprócz „tradycyjnego” prowadzenia sesji, polegającego w dużej mierze na zadawaniu pytań, stosuję metody „kreatywne”, jeszcze bardziej angażujące i pobudzające wyobraźnię drugiej osoby. Pomaga to bardzo w tworzeniu pozytywnej, opartej na zaufaniu relacji. W praktyce coachingowej dążę do rozwoju osobistego Klienta, wzmocnienia jego umiejętności interpersonalnych, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Specjalizuję się w takich obszarach jak: odkrywanie predyspozycji i kompetencji zawodowych, zarządzanie zmianą oraz planowanie działań i tworzenie strategii biznesowych. Jako osoba w pełni zaangażowana, w prowadzony przeze mnie proces, stawiam na: szczerość i bezpośredniość w kontakcie z drugim człowiekiem. Ze swojej strony gwarantuję współpracę zgodną z Kodeksem Etycznym International Coach Federation, organizacji, która jako pierwsza stworzyła i zaproponowała definicję i filozofię Coachingu. Zapewniam całkowitą dyskrecję i anonimowość. Prywatnie mam męża wspierającego mnie w rozwoju i wspaniałą córkę, której uśmiech wyzwala we mnie niesamowite pokłady dobrej energii i motywacji do codziennego działania. Oprócz pasji do Coachingu, interesują mnie: podróże, książki, filmy i seriale, długie, inspirujące rozmowy z przyjaciółmi i pyszna kuchnia :) Zapraszam Cię na sesje coachingowe do Krakowa i pierwszą konsultację, połączoną z próbną sesją.
Kontakt
+48505316220

https://www.instagram.com/ecoachingkrakow/

https://web.facebook.com/BarbaraKozynacka/
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Basi żyje bardziej świadomie i jestem szczęśliwy bez powodu:)
2 lipca 2017 Mikołaj - Project Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Basia. Jest świetnym coachem, doskonale słucha i czyta miedzy wierszami. Wyłapuje rzeczy, ktorych sami nie jestesmy świadomi. Podczas sesji z Basia poznałam sama siebie na nowo, "naladowalam" baterie i realizuje teraz swoje plany z całkiem innym nastawieniem. Sesje pomogły mi podjąć pewne decyzje. A przy tym wszystkim, Basia jest ciepła i miła osoba, od razu nawiązuje dobra relacje z klientem. Bardzo polecam!!!
28 czerwca 2017 Kasia - Specjalista ds. Podatkow
Bardzo dobry coach
W przeciwieństwie do większości opini o Basi, ja odwołam się nie tyle do merytorycznej strony całego procesu coachigu, który nawiasem mówiąc był bardzo profesjonalny i stał na najwyższym poziomie-żadnych uwag, ale do swego rodzaju metafizyki zdarzeń. Otóż trafiając do Basi na początku roku wiedziałem tylko że mam dosyć dotychczasowego życia zawodowego. Nie miałem pojęcia co chcę robić- wiedziałem tylko ze potrzebuje jakiejś zmiany. Tuż przed ostatnia sesja okazało się ze jestem na ostatniej prostej do zmiany pracy, do pójścia na swoje, że wreszcie zaczynam robić coś na czym mi zależy, co daje kopa, co mnie ekscytuje i nakręca każdego ranka. Nie byłem zbyt pilnym uczniem Basi a jednak wydarzyło się coś co do tej pory było niemożliwe. Przypadek? Nie sądzę.
25 czerwca 2017 Grzegorz - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam tego coacha dla wszystkich osób, które cenią profesjonalizm i chcą uzyskać szybkie efekty. Metody, które stosuje Basia są zaskakująco skuteczne i szybko pomagają w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Na prawdę w otoczeniu dzieją się cuda. Dodatkowym atutem spotkań z Basią jest niezwykle przyjazna atmosfera i poczucie, że rzeczywiście jest osobą godną zaufania, co pomaga otworzyć się i swobodnie rozmawiać na tematy niekiedy bardzo trudne.
27 kwietnia 2017 Magda - lekarz
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pracę z Basią - jest zarówno zaangażowaną profesjonalistką, jak i serdeczną i otwartą osobą. W pracy wykazuje się wszystkimi cechami, które powinien według mnie posiadać coach: elastyczność, podążanie za klientem, otwartość, umiejętność uważnego słuchania, rzetelność. W połączeniu z własną pracą sesje z Basią na pewno staną się katalizatorem pozytywnych zmian w wielu dziedzinach zycia.
3 listopada 2016 Małgorzata - psycholog
Bardzo dobry coach
Byłam w bardzo trudnym momencie życia i wydawało mi się, że jeśli pewne sprawy niezależne ode mnie 'same' się nie ułożą to polegnę. Ostatkiem sił próbowałam kilku sesji z psychologiem ale ramy czasowe sesji i forma psychoterapii jeszcze bardziej mnie dołowała. Szukałam pomocy wszędzie i zupełnie przypadkiem trafiłam na Basię. Basia pomogła mi ułożyć sobie wszystko w głowie i przede wszystkim zrozumieć czego się najbardziej boję, stanąć z tym w 4 oczy. Mam teraz kawał pracy do wykonania. Bardzo serdecznie polecam pracę z Basią. Trzeba zaufać jej inteligencji i doświadczeniu a wszystko będzie dobrze. Niesamowite są raporty wysyłane przez Basię po sesji. Skomplikowane sprawy stają się banalne, proste i przejrzyste.
30 maja 2016 Monika - handlowiec
Bardzo dobry coach
Basia to super coach i wyjątkowy człowiek. Bardzo dobrze przygotowane sesje z ciekawymi ćwiczeniami, które dały mi dużo do myślenia i pomogły mi spojrzeć na niektóre sprawy z innej strony. Serdecznie polecam spotkania z Basia
24 kwietnia 2016 Agnieszka - Business Consultant
Bardzo dobry coach
Gdy znalazłam ofertę couchingu Basi od razu poczułam, że dobrze trafiłam. Otrzymałam bardzo szybką odpowiedź i nasza komunikacja już na samym początku miała to, czego brakowało mi z innymi couchami do których wysłałam zapytanie. Basia szybko zyskała moje zaufanie i sprawiła, że potrafiłam się otworzyć podczas sesji, a to uważam, jest najważniejsze podczas pracy z couchem. Basia jest bardzo empatycznym, profesjonalnym, zaangażowanym i "ludzkim" couchem. Potrafi na zawołanie znaleźć narzędzie do pracy, jeśli kierunek sesji naturalnie zmienia bieg na nowe obszary do pracy. Polecam Basię każdemu, kto chce, ale boi się rozpocząć pracę nad swoim rozwojem.
14 grudnia 2015 Ela - Specjalista ds. zakupów
Bardzo dobry coach
Basia to coach empatyczny, wrażliwy i z poczuciem humoru. Dzięki temu każda sesja była niezwykła i dawała motywację do działania. Szczerze polecam współpracę z Basią!!!
2 grudnia 2015 Anna - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Basia zdobyła moje zaufanie niemal natychmiast. Odczarowała mi coaching po moich pierwszych mocno nie udanych próbach. Jest bardzo profesjonalna a jednocześnie tworzy pozytywną atmosferę, w której udaje się przebrnąć nawet przez te najtrudniejsze tematy. Polecam gorąco! Basiu, dziękuję za pomoc.
29 sierpnia 2015 Emilia - Specjalista ds. zakupów
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Basią stało naprawdę odmianą mojego życia :) nawet z tym, że miałam negatywne doświadczenie coachingu wcześniej - z pierwszego naszego spotkania miałam pełne zaufanie do Basi, czułam że ta osoba naprawdę interesuje się mną i moją sprawą! Nie było żadnego "naciągania" albo traktowania jako "klienta biznesowego". Gdy kontaktowałam się z Basią myślałam tylko o job-coachingu, co tak naprawdę wylało się w 6 sesji, który naprawdę odmieniłi mnie (o ile tego chciałam i bałam się to zrobić "samodzielne") i wielką cześć mojego życia. Polecam coaching wszystkim, którzy gotowi naprawdę pracować nad sobą i nad osiągnięciem własny cele. Szczególnie polecam coach'a Barbare - dla tych, którzy szukają zawodowego coach'a i miłej osoby, w towarzystwie której odmienić własne życie jest zdecydowanie łatwiej! :)
22 lipca 2015 Diana - Kucharz
Bardzo dobry coach
"Sięgnąłem" po coacha w trudnym dla siebie momencie kiedy wiedziałem, że sam sobie nie poradzę. Sesje z Basią pozwoliły mi jasno zobaczyć sytuację i podjąć ważne decyzje.Po jakimś czasie zorientowałem się jednak, że coaching z Basią dał jeszcze jeden dodatkowy efekt. Mianowicie zmieniłem relacje z sobą samym na bardziej pozytywne. Po jakimś czasie przeniosło się to na relacje rodzinne. Mam wrażenie, że stało się to dzięki temu, że w jakiś sposób przeniosłem proces coachingu, rozmowę coachingową prowadzoną przez Basię do swojego wewnętrznego dialogu, który wcześniej bywał dosyć burzliwy a teraz jest łagodny i rzeczowy.
22 czerwca 2015 Borys - Zielonabrygada.pl
Bardzo dobry coach
"Coaching? Czemu nie?" pomyślałam, gdy koleżanka mi powiedziała o Basi. Byłam ciekawa jak to wygląda. I to była najlepsza rzecz, która mnie mogła w tym czasie spotkać. To był straszny okres w moim życiu. Teraz, aż ciężko mi w to uwierzyć i od razu się uśmiecham - nie pamiętam swoich złych emocji i tego, w jakim byłam stanie. Odnalazłam swoją drogę, swoje "ja" po tym, gdy nic się nie układało w moim życiu, nie miałam przy sobie nikogo, wszyscy zawodzili i nie wiedziałam co mam robić. Basia postawiła mnie do pionu :) To niesamowite ile można zrobić z ludzką psychiką... Basia jest osobą idealnie nadającą się do tego co właśnie robi. Jest bardzo ciepłą, spokojną osobą. Skromną - mówi, że to wszystko ja sama zrobiłam, ale ja tak nie uważam ;) Potrafi słuchać, co jest bardzo ważne. Sama sobie się dziwiłam, że przed zupełnie wtedy obcą osobą mogę się tak otworzyć, bo jestem osobą nieśmiałą i ciężko mi komuś zaufać. Myślę, że to mówi wszystko. Naprawdę bardzo się cieszę, że Basię poznałam. Wiele jej zawdzięczam. Jestem inną, lepszą wersją samej siebie. Basia 'wyciągnęła' ze mnie to co najlepsze. Pomogła. Po prostu - niesamowite to wszystko! :)
5 maja 2015 Joanna -
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność korzystać z sesji coachingowych z Basią, która dała się poznać jako osoba optymistyczna, godna zaufania, ciepła i przede wszystkim bardzo profesjonalna – doskonale przygotowana do spotkań, zapewniająca różnorodność materiałów i technik indywidualnie dopasowanych do potrzeb. Ma doskonałą intuicję, potrafi słuchać, daje fajne wskazówki które mają pomóc osiągnąć założone cele. Sesje z Basią zmusiły mnie do zastanowienia się co jest dla mnie ważne, w którym kierunku chce się rozwijać i jakie czynniki blokują mnie w pracy. Basia to coach z powołania, dla którego praca coacha jest ogromną pasją – szczerze polecam!
24 kwietnia 2015 Marta - Specjalista ds.sprzedaży
Bardzo dobry coach
Sesje z Basią były dla mnie bardzo motywujące. Jest osobą niezwykle sympatyczną, ciepłą i komunikatywną. Dzięki coachingowi udało mi się spojrzeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. Polecam coaching z Basią każdemu!
22 kwietnia 2015 Gabriela - specjalista ds.sprzedaży
Bardzo dobry coach
Basia jest świetnym coachem! Ma profesjonalne podejście do klienta, jest mocno zaangażowana i bardzo komunikatywna. Świetnie motywuje do działania. Każda sesja to mnóstwo pozytywnej energii. Polecam tego coacha!
20 kwietnia 2015 Paulina - Kierownik Zespołu
Bardzo dobry coach
Basia jest moim osobistym coachem, ponieważ coach też musi mieć coacha :) To, co ważne, to Basia tworzy przestrzeń dużego zaufania i swobody. Sama jestem coachem i wiem, że jest to osoba bardzo dobra w swoim fachu i godna zaufania. Z całego serca polecam!
25 marca 2015 Bożena - coach, trener
Bardzo dobry coach
Pani Barbara to profesjonalistka, osoba spokojna i wzbudzający zaufanie. Pozwoliła mi spojrzeć z dystansem na moje życie, podczas naszych spotkań czułam się wysłuchana, wiele rzeczy "poukładało się" w mojej głowie. Korzystałam z coachingu life i business - i szczerze polecam spotkania z panią Barbarą wszystkim, którzy potrzebują nowej perspektywy i motywacji. To coach bardzo ciepły i otwarty na drugiego człowieka, ale przede wszystkim niezwykle skuteczny.
19 marca 2015 Alicja - Project Manager
Bardzo dobry coach
Coaching z Basią był dla mnie nowym i cennym doświadczeniem. Szybko nawiązaliśmy dobry kontakt, czułem się swobodnie, Basia dała mi dużo przestrzeni, miałem tyle czasu ile potrzebowałem, mogłem ze spokojem zatrzymać się i przyjrzeć swoim myślom i emocjom. Równocześnie byłem zaskoczony użytecznością i trafnością ćwiczeń jakie wykonywaliśmy na sesjach. To co krążyło w mojej głowie zostało uporządkowane, odkryłem również kilka rzeczy które mnie powstrzymywały od podejmowania konkretnych działań. Dzięki sesjom wyznaczyłem swojej życiowe priorytety, przygotowałem plan realizacji swoich marzeń i co najważniejsze podjąłem pierwsze działania. Polecam coaching z Basią tym którzy wiedzą co chcą zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć.
15 marca 2015 JACEK - Przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Sesje z Basia polecam kazdemu.Tematy jakie poruszalam z couchem dotyczyly zarowno zycia prywatego, jak i zawodowego.Juz podczas pierwszego spotkania obdarzylam Basie duzym zaufaniem bo jest to doswiadczony i zaangazowanycouch.Wystawiam celujaca ocene.
14 marca 2015 Ania - specjalista ds.windykacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom