Beata Justkowiak

Popularność: 1095
Znając siłę zmiany i dążenia do szczęścia Beata pracuje z ludźmi z różnych środowisk oferując Coaching Online działa globalnie. Jej pasja stała się jej pracą. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu Beata łączy psychologię z coachingiem. Metody pracy dostosowywane są do potrzeb Klienta tak, by wspólnie znaleźć sukces w codziennym życiu. Niezależnie od tego czy Twoje cele są sportowe, biznesowe czy osobiste, wyjdź naprzeciw swym celom i umów się na sesję zapoznawczą. Beata prowadzi: - Life & Business Coaching - Sport Coaching - Couples Coaching (związki i relacje) - Talent Management Coaching "Nie ważne jak dobry jesteś, ważne jak dobry chcesz być." Trenując bieganie już od wczesnych lat Beata uczyła się jak rozumieć siebie, jak wzmacniać siłę i wytrzymałość, jak budować umysł, który pozwoli zwyciężać. Rozumie i zna życie sportowca z każdej strony, dlatego prowadzi Coaching Sportowy. Jej doświadczenie w zakresie Coachingu Sportowego opiera się na współpracy z trenerami oraz zawodnikami klubów takich jak Lech Poznań, Akademia Futsal Club Pniewy oraz akademickiej Reprezentacji Polski w Futsalu w kategorii U-21. Opierając zdobywane doświadczenie na wiedzy z zakresu psychologii oraz coachingu, wypracowała metody i strategie sprawdzające się nie tylko na boisku, ale i w życiu prywatnym. Dziś pracując globalnie Beata wspiera specjalizuje się w zwiększaniu * pewności siebie * work - life balance * pokonywaniu trudności * radzeniu sobie ze stresem * wzmacnianiu motywacji * budowaniu związków oraz relacji międzyludzkich. Więcej informacji na http://energisinggoals.com/
Kontakt
W coachingu chodzi o stworzenie planu, który jest dopasowany do Twoich przekonań i bazuje na Twoich mocnych stronach. Masz swoje własne określone potrzeby i oczekujesz konkretnych efektów, opowiedz mi o tym. Jako Twój coach zrobię wszystko co w mojej mocy żeby Ci skutecznie asystować na drodze do osiągnięcia pożądanego celu.Pracując GLOBALNIE oferuję rozwiązania Twoich problemów w formie sesji coachingowych skoncentrowanych na nauczeniu się konkretnych umiejętności i wzmocnieniu twojego procesu decyzyjnego. Możesz dowolnie wybrać nurtujące cię zagadnienie, nad którym chcesz popracować.

Do usłyszenia niebawem!
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra, Toruń, Gdańsk, Opole, Wrocław, Łódź, Poznań, Leszno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Testymoniale
Magdalena Nowaczyk
QA Manager w Unilever, Poznań, Polska


Silnym stronami Beaty są: odpowiedzialność oraz gotowość do nauki i osobistego rozwoju. Beata jest silną osobą z dużą umiejętnością wpływania na innych. Widać, że wie co chce osiągnąć zarówno w krótkim terminie jak i długofalowo. Beata wkłada mnóstwo energii we wszystko czymkolwiek się zajmuje. Kieruje akcjami i projektami z wielka pasją i głębokim zrozumieniem panujących okoliczności. W oparciu o analizę ryzyka potrafi działać tak żeby sprostać wymaganiom klienta i firmy bez ustępstw na jakości dostarczanych usług.
--

Ann Luo
Tłumaczka i Event Koordynator, Hong Kong.

Beata jest energiczna i pozytywna. Umie być zarazem obiektywna jak i współczująca. Pokazała mi jak uzyskać całościowy wgląd jeśli chodzi o moje wybory dotyczące kariery zawodowej, tak żebym konsekwentnie potrafiła podjąć mądre decyzje. Pomogła mi podzielić duży abstrakcyjny cel na mniejsze realistyczne kroki i cieszyła się ze mną z każdego osiąganego przeze mnie w tym względzie sukcesu. Sprawiła, że rozumiem iż zmiany nie muszą być zniechęcające. Nauczyłam się jak być gotową do zmian tak żeby korzystać i cieszyć się z efektu jakie one w konsekwencji przynoszą dla mnie zarówno w sferze mentalnej jak i emocjonalnie. Spotkałam Beatę w przełomowym momencie w moim życiu a sesje z nią zdecydowanie pomogły złagodzić wstrząsy jakie przyniósł ze sobą etap przejściowy w mojej karierze.
--

Barbara Kolibowska
Nauczycielka, XXVI LO Poznań, Polska

Warsztaty prowadzone przez Beatę były pełne dynamizmu i spotkały się z życzliwym przyjęciem uczestników. Każda sesja oferowała uczniom (futbolistom) okazję do spojrzenia na różne aspekty bycia sportowcem ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z procesem przygotowań i finałowym wynikami.
Zdecydowanie polecam współpracę z Beatą. W czasie gdy prowadziła warsztaty z moimi uczniami dała mi się poznać jako osoba wiarygodna, pracowita i odpowiedzialna. Jest znakomitym słuchaczem, obserwatorem i mówcą z umiejętnością zdobycia uwagi grupy. Wszystkie spotkania były w pełni dostosowane do realnych potrzeb uczestników.
--

Benjamin Kuo
Strateg Rozwoju Biznesu, Toronto, Kanada

Spotkałem Beatę na rozdrożu mojego życia i kariery zawodowej, kiedy przytłaczały mnie niepewności i trudne decyzje do podjęcia. Udało jej się pomóc mi okiełznać myśli i odczucia tak żebym potrafił określić to co jest dla mnie naprawdę ważne, odciąć się od zagłuszającego pędu myśl taki żeby skoncentrować się na moich celach. Nie tylko moje morale wzrosło ale również umiejętność skupienia się i stawienia czoła codziennym zadaniom. W rezultacie moja wydajność podskoczyła w ogromnym stopniu. Beata poza byciem osobą o ujmującej powierzchowności, jest autentycznie profesjonalna, co pomogło mi powierzyć jej moje zaufanie. Wybór jej na mojego coacha to zdecydowanie jedna z moich lepszych decyzji.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

All or Nothing – Effective Weight Management
13 czerwca 2014
Are you struggling to manage your weight? Have a quick look at this article and get All or Nothing idea about Effective Weight Management. Enjoy.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom