Beata Zięcik

Popularność: 787
Bardzo dobry coach (8)
Pragniesz satysfakcji i zadowolenia z życia? Czujesz, że to Twój czas i nie chcesz go zmarnować? Pomagam w realizacji marzeń, odnalezieniu sensu w życiu, rozwiązywać problemy oraz podejmować ważne dla Ciebie decyzje. Jestem coachem, ponieważ lubię ludzi i chcę pomagać. Głęboko wierzę, że w każdym drzemie ogromna ilość potencjału pozwalająca zmienić w życiu to co niemożliwe w możliwe i nieosiągalne w osiągalne. Jako Twój coach pomogę Ci ten potencjał wydobyć i dokonać takiej zmiany, która spowoduje, że Twoje życie będzie bardziej satysfakcjonujące, szczęśliwsze i pełniejsze. Coaching jest dla mnie fascynującą podróżą po wewnętrznym i zewnętrznym Świecie Klienta. Sesje prowadzę z pasją podążając za swoim Klientem, uważnie słuchając każdym zmysłem, zadając pytania trafiające w sedno oraz wspierając Go w dokonywanych wyborach i pracy przy osiąganiu wyznaczonych celów. "Patrząc przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w których nie ma rzeczy niemożliwych" Henry Ford Jeśli więc już wiesz, że nie chcesz dalej stać w tym samym miejscu, jesteś gotowy na zmiany nie czekaj dłużej. Daj sobie szansę. Z wielką przyjemnością będę towarzyszyć Ci nietylko w zdobywaniu marzeń:) MOJE KWALIFIKACJE Jestem certyfikowanym coachem Coachwise. Ukończyłam programy szkoleniowe 1. Coaching Coachwise Essentials 2. Coaching Coachwise Equipped akredytowane w ICF i ukończone egzaminem Pracuję zgodnie z Kodeksem etycznym ICF OFERTA: Life-coaching Dla każdego kto tylko pragnie i jest gotowy na zmiany w swoim życiu osobistym chcąc podnieść jego jakość wychodząc z tzw. strefy komfortu, czyli tego co znane, bezpieczne i stateczne choć niekoniecznie satysfakcjonujące. Jeżeli więc chciałbyś: - poprawić relacje z innymi - polepszyć jakość swojego związku partnerskiego - zadbać o swój rozwój osobisty, zajrzeć w siebie i zacząć widzieć świat w innej odsłonie - podjać ważną decyzję życiową to life - coaching na pewno jest dla Ciebie Business-coaching Coaching skierowany do osób prowadzących swój własny biznes lub pełniących funkcje menadżerskie w firmach. Jest również propozycją dla firm. Pomaga odnaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, podjąć ważne decyzje, wzmocnić pozycję lidera, a także wprowadzić zmiany prowadzące do poprawy osiąganych wyników. Business-coaching jest dla Ciebie jeżeli: - straciłeś motywację do działania, - dotarłeś do punktu w którym nie wiesz co robić dalej, - myśl o pracy zdominowała Ciebie i nie możesz odnaleźć radości w życiu osobistym, - zastanawiasz się jak zwiększyć zyski, znaleźć nowych klientów, - jak zmotywować swoich pracowników do efektywnej pracy, - szukasz nowych inspiracji do swojego biznesu, - chcesz popracować nad swoim wizerunkiem lidera i wzmocnić się w swojej roli, - czeka Cię awans. Polub mnie na Facebooku: www.facebook.com/cdc.szczecin.coaching.dla.ciebie
Kontakt
tel. 601-254-032
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Beatę poznałam w zeszłym roku, gdybym wiedziała że Tacy ludzie istnieją naprawdę, nie zastanawiałbym się długo nad wyborem coacha. Beata jest ciepłym i oddanym przyjacielem, pomaga w spełnianiu marzeń, w odnajdywaniu życiowej ścieżki, zmusza do pracy nad sobą w pozytywny sposób, nigdy nie ocenia, zawsze słucha, zadając pytania pozwala nam na dotarcie do sedna problemu, nagle okazuje się "eureka" przecież ja też mogę być "sobą", "kochać i szanować siebie". Dziękuje Tobie za wsparcie i bycie tu i teraz.
21 marca 2016 Małgosia - Kierownik OKZ
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje coachingowe z Beatą. Cudowna osoba, pełna energii i empatii. Sama jej postawa i rozmowa z nią motywuje do działania. Spędzony czas na sesjach coachingowych jest w pełni wykorzystany, nie ma pośpiechu a to najważniejsze dla klienta. Dziękuję za wszelką pomoc.
23 lipca 2015 Marzena - księgowa
Bardzo dobry coach
Zaufanie, jakim Beata obdarza klienta pozwala na poczucie bezpieczeństwa i dodaje niesamowitej odwagi w kroczeniu do celu. Jest coachem uważnym, wspierającym, będącym blisko klienta, a także profesjonalnie czuwającym nad procesem. Emanuje siłą, energią i wiarą, co w połączeniu z rozległymi umiejętnościami coachingowymi sprawia, że każda sesja z Beatą jest dla coachee niesamowitym przeżyciem. Coach z pasją w sercu - efekt gwarantowany! Ogromnie dziękuję i serdecznie polecam.
26 listopada 2013 Marta - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Osobowość Beaty idealnie wpasowuje się w kierunek, który obecnie obrała. Dzięki temu Beata jako coach jest niesamowitym słuchaczem, lustrem dla swojego klienta oraz niebywałym wsparciem dla swojego coachee. Dziękuje za nasze spotkania i życzę realizacji siebie, dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam - adrianna
4 listopada 2013 Adrianna - Manager
Bardzo dobry coach
Jestem osobą, która pesymistycznie podchodzi do wszelkiego rodzaju trenerów, coachów itd, jednak po spotkaniu z Beatką , zmieniłam zdanie. Wierzyłam w siebie jednak po spotkaniu okazało się że odkryłam poprzez naukę swoje nowe możliwości, które mogę ziścić w rzeczywistości. Beata popchneła mnie do dalszych działań, które staram się realizować. Po przez naukę jestem pewniejsza, bardziej silna i konsekwętnie dąże do celu. Dziękuję za poświęcony czas i naukę, która mi bardzo pomogła.
27 sierpnia 2013 Joanna Matulewicz - kierownik
Bardzo dobry coach
Beata to wspaniały człowiek i świetny coach. Jej zaangażowanie i wiara w drugiego człowieka potrafi czynić cuda. jest fantastycznym słuchaczem i prawdziwym wsparciem w sesjach. Beatko pomogłaś mi odmienić siebie samą a co się z tym wiąże moje życie. Jeszcze raz serdecznie ci dziękuję.
22 sierpnia 2013 Kamila - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Beata to świetny coach.Jej pasja,wiedza i zaangażowanie pozwoliły mi uwierzyć w siebie i odkryć moje mocne strony.Już wiem,że wiele zależy ode mnie,jestem pewniejsza siebie i akceptuję pewne rzeczy.Dziękuję za poświęcony dla mnie czas i wiarę w moje możliwości.
21 sierpnia 2013 Ewa - kierownik punktu obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Korzystałam i polecam. Beata jest świetnym coach'em, tzw. "niewidocznym". Sesja z nią jest jak rozmowa z mądrym, wspierającym i pełnym wiary w potencjał zwierciadłem. Potrafi sprawić, że po sesji człowiek zaczyna siebie lubić:)
20 sierpnia 2013 Kasia - Specjalista ds. projektów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj