Dominika Borowska-Stasica

Popularność: 1218
Bardzo dobry coach (5)
Jestem Certyfikowanym coachem z ponad 12-letnim doświadczeniem pracy z ludźmi, psychologiem i trenerką umiejętności miękkich (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego I-go stopnia).Prowadzę coaching indywidualny i grupowy (Coachingowa Grupa Rozwojowa), a także terapię systemową dla rodzin i biznesu. Lideruję Klubowi Coacha w Bielsku-Białej, jestem dyrektorem firmy szkoleniowo-coachingowej: Centrum Inicjowania Zmian oraz założycielką Bielskiego Centrum Coachingu w Bielsku-Białej. Uczę przyszłych coachów komunikacji i praktyki coachingowej.Obecnie współtworzę Instytut Systemowej Pracy z Rodziną POZA SCHEMATEM gdzie pracujemy zespołowo z osobami indywidualnymi, parami oraz całymi rodzinami. W swojej pracy stosuję podejście systemowe, poznawczo-behawioralne oraz metody ekspresyjne i relaksacyjne. Bliska mi jest perspektywa humanistyczno-egzystencjalna oraz wyrażanie siebie poprzez ruch i twórczość.Regularnie superwizuję swoją pracę u osób rekomendowanych przez Izbę Coachingu i PTP. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe o charakterze psychoedukacyjnym i coachingowym. Wspieram kobiety w łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową oraz poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Pomagam w osiąganiu celów związanych ze sferą asertywności, pewności siebie i osobistej efektywności. Jako coach staram się zbudować z klientem autentyczną, partnerską relację i dbam o takie dobieranie metod i optymalizację całego procesu, aby klient uzyskał maksymalne korzyści w realizacji swoich celów. Wieloletnie doświadczenie psychologiczne pomaga mi lepiej zrozumieć drugiego człowieka i obdarzyć go głębokim, empatycznym wsparciem. W kontakcie indywidualnym kieruję się intuicją, gruntowną wiedzą merytoryczną i wiarą w mądrość, jaką posiada każdy z nas. Niesamowitą satysfakcję przynosi mi towarzyszenie ludziom w fascynującej przygodzie jaką jest rozwój oraz pomaganie im w nawiązaniu lepszej relacji z samym sobą. Dzięki temu bowiem zyskują najlepszego coacha na świecie jakim są ONI SAMI :) Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką, kobietą zgłębiającą cud i tajemnicę życia. Zapraszam do kontaktu
Kontakt
Tel: 509 345 153
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Referencje
Miałam przyjemność zarówno współpracować z Dominiką, jak i być jej klientką w procesie coachingowym.
W jednym i drugim przypadku byłam usatysfakcjonowana efektami współpracy i samym kontaktem z Dominiką, nie tylko profesjonalizmem jej podejścia, ale też naturalną serdecznością, życzliwością, empatią.
Uważam, że Dominika posiada rzadki dar łączenia niezwykle solidnego merytorycznego przygotowania do zawodu z ogromną intuicją, wyczuciem w podejściu do drugiego człowieka, dzięki czemu potrafi swoją psychologiczną wiedzę przekształcać w coś jeszcze bardziej wartościowego - w życiową mądrość, dzięki której Dominice udaje się dostrzegać samo sedno powierzanych jej spraw i w oparciu o to budować wraz z klientem trafne, skuteczne rozwiązania.
Ogromną wartością, którą osobiście wyniosłam z kontaktu coachingowego z Dominiką, było po prostu jej rozumiejące, pełne empatii bycie, wspierające towarzyszenie, atmosfera zaufania, bezpieczeństwa i współpracy, idealna do rozwoju klienta. /Ania Chojowska-Szymańska/

Opinie

Bardzo dobry coach
Solidność, precyzja i empatia. Sesje coachingowe z Panią Dominiką były kamieniem milowym na drodze mojego rozwoju. Umiejętne łączenie technik, wszechstronność i interdyscyplinarność sprawiły, że sesje były skuteczne i inspirowały do odnajdywania nowych dróg.
4 czerwca 2016 Maja - studentka
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Dominiką, jako z moim coachem i z ogromną przyjemnością ją polecam. Dominika w swoich sesjach umiejętnie łączy dbałość o potrzeby i cele klienta z ciepłym, pełnym akceptacji terapeutycznym chciałoby się powiedzieć kontaktem. Pełna empatii postawa, a jednocześnie trzymanie się faktów i ogromna wiedza z zakresu psychologii powodują, że warunki jakie stwarza klientom sprzyjają bezpiecznemu poszukiwaniu rozwiązań i motywują do wyznaczania odważnych celów. A poza tym Dominika jest najzwyczajniej w świecie prawdziwym ciepłym człowiekiem, co powoduje, że z przyjemnością się do niej wraca.
11 marca 2015 Dorota Nawrotek - coach i trener grupowy
Bardzo dobry coach
Praca z Dominiką otworzyła mi nowe horyzonty- głównie dlatego, że odkrywałam je sama w bezpiecznej i wspierającej atmosferze. Niezwykła Podróż! Udział w Coachingowej Grupie Rozwojowej i bielskim Klubie Coacha to dla mnie początek Nowego. Dzięki Dominice odkryłam drogi rozwoju, o których wcześniej obawiałam się marzyć. Dziękuję:)
11 marca 2015 Anna Góralczyk-Haczek - psycholog, coach
Bardzo dobry coach
Pani Dominika Borowska-Stasica jest specjalistą łączącym w swojej pracy różne kierunki i metody. Dzięki doświadczeniu i wieloaspektowym spojrzeniu na klienta, potrafi w sposób szybki i skuteczny "podarować" klientowi narzędzia dzięki którym możliwa jest upragniona, aczkolwiek trudna zmiana. Polecam zajęcia u Pani Dominiki, zarówno indywidualne jak i grupowe.
31 stycznia 2013 Maja - Studentka
Bardzo dobry coach
Ogromna wdzięczność-to czuję po zakończeniu coachingu z Panią Dominiką,przed rozpoczęciem spotkań paraliżował mnie wszechogarniający strach blokujący moje działania chyba na większości życiowych pól i najważniejszej dla mnie sprawy w tym momencie czyli pisaniu pracy dyplomowej odkładanej od 2 lat ,paraliż powodował to iż nie mogłam nawet zrobić ruchu ręką by zrobić cokolwiek związanego z pracą dyplomową , bliscy chociaż bardzo chcieli nie potrafili mi pomóc .Zostało mi 2 miesiące by napisać pracę . Już po pierwszym darmowym spotkaniu z Panią Dominiką "ruszyłam", wspólnie z Panią Dominiką odkryłam powody dla ,których ogarnęła mnie ta niemoc,podczas kolejnych spotkań otrzymywałam wsparcie ,solidną pomoc .Pani Dominika towarzyszyła mi każdego dnia dzięki mailom była obecna i bardzo przyłożyła się by mi pomóc . Przy okazji mych problemów z pracą dyplomową odkryłam kolejne problemy z istnienia ,których nie zdawałam sobie sprawy bądź zataiłam je przed samą sobą -rozwiązałam większość w tak szybkim czasie ,że poczułam taką wolność ,która unosi i daje moc energii do dalszych działań ,dążeń , osiągnięć.Profesjonalizm i rzetelność a przede wszystkim nieoceniona pomoc w realizacji zamierzonych celów .Dziękuję Pani
21 listopada 2012 Anna - Studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

SEX-coaching
6 września 2015
Jak ma się sex do coachingu i odwrotnie?
Coachingowa Grupa Rozwojowa edycja V spotkanie otwarte!
2 luty 2014
Spotkanie otwarte pokaże Ci co zyskasz uczestnicząc w V edycji COACHINGOWEJ GRUPY ROZWOJOWEJ i jakie niesamowite korzyści daje połączenie współpracy grupowej, metody Action Learning i coachingu!
IV edycja Coachingowej Grupy Rozwojowej w Krakowie-ostatnie miejsca!!!
12 stycznia 2014
Cykliczne spotkania, które łączą rozwój, coachingowe narzędzia zmiany i dynamikę grupowego uczenia się
Jestem na swojej drodze-Self Leadership Coaching z Michałem Kułakowskim
31 grudnia 2013
[Opis] Wyjątkowe spotkanie, znamienity Gość i jak zawsze wartościowa treść...To wszystko już na styczniowym Klubie Coacha w Bielsku-Białej. By rozpocząć ten Rok z werwą, pasją i motywacją do działania. Z wnętrza Siebie, ku Swojej Własnej Drodze...
COACHING CIAŁA czyli jak zbudować szczęśliwą relację ze swoim ciałem?
4 listopada 2013
Klub Coacha w Bielsku-Białej zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem obudzimy ciało, seks i serce!
Zweryfikuj się sam czyli jak wykorzystać własne zasoby, aby osiągnąć sukces?
14 października 2013
23.10.2013r.kolejne spotkanie Klubu Cocha w Bielsku-Białej!
Coachingowa Grupa Rozwojowa - poziom zaawansowany
6 października 2013
To 2 prowadzących, 8 spotkań, doskonalenie umiejętności trenerskich i coachingowych!
3 edycja Coachingowej Grupy Rozwojowej w Krakowie!
3 września 2013
Kończy się nabór, zostały ostatnie miejsca! Chcesz poznać i praktykować różne metody coachingu indywidualnego i grupowego, szczególnie wprawić się w zadawania pytań i Action Learning?
Jak świadomie i zdrowo dbać o siebie? - coachingowe warsztaty wellness
13 sierpnia 2013
Bielska edycja autorskich warsztatów min. o tym, jak coachingowo podejść do kwestii własnego zdrowia, odżywiania, sylwetki i ogólnego samopoczucia by dokonać skutecznych i konstruktywnych zmian.
Jak zarządzać własnymi pieniędzmi by mieć ich coraz więcej?
30 lipca 2013
Kolejne spotkanie Klubu Coacha w Bielsku-Białej będzie poświęcone tematyce finansów.
SUPERWIZJA GRUPOWA DLA COACHÓW
9 lipca 2013
Superwizja to niezbędne BHP pracy coacha, umożliwia weryfikację warsztatu coachingowego i optymalizację prowadzonych procesów.
ANALIZA TRANSAKCYJNA W KONTEKŚCIE STYLÓW ZARZĄDZANIA-Bielski Klub Coacha
4 lipca 2013
Podczas warsztatów dowiesz się czym jest Analiza Transakcyjna i w jaki sposób możesz ją wykorzystać w biznesie.
WAKACYJNA GRUPA COACHINGOWA
6 czerwca 2013
Doświadczenie coachingu grupowego, nowa perspektywa siebie i swojego potencjału - zobacz co możesz zyskać uczestnicząc w Wakacyjnej Grupie Coachingowej!