Ewa Kapera-Jankowska

Popularność: 161
Bardzo dobry coach (6)
Od 10 lat praktyk planowania i organizowania czasu, z doświadczeniem w pracy dla korporacji w branży automotive. Wspiera dyrektorów produkcji i Liderów oraz ich zespoły: produkcyjne, logistyków, inżynierów procesu i jakości produktu w ciągłym doskonaleniu kaizenu procesów . Specjalistka w zakresie konsolidacji danych i priorytetyzacji działań, kreatywnym szukaniu rozwiązań metodologią Lean i Kaizen oraz w zarządzaniu sobą w czasie, stresem i emocjami. Trener biznesu i rozwoju osobistego oraz dyplomowany coach. Absolwentka Professional Certified Trainer and Facilitator w International Trainer and Facilitator Federation, Absolwentka Zarządzania oraz Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej, Absolwentka pedagogiki w Dolnoślaskiej Szkole Wyższej. Przeprowadziła ponad 150h sesji coachingowych. W swojej pracy coachingowej i trenerskiej wykorzystuje metodologię Lean Management. Uczy ludzi, że rzeczy niemożliwe nie istnieją, wszystko jest kwestią czasu i zasobów, a każdy problem ma swoje rozwiązanie. ,,Niemożliwe to tylko wielkie słowo powtarzane przez małych ludzi”. Co Ci daje współpraca ze mną? - Poczucie bezpieczeństwa, - Wsparcie w trakcie całego procesu, - Efektywne przejście przez zmianę, której chcesz dokonać, - Sprawdzenie, które przekonania wspierają, a które ograniczają Cię w działaniach oraz wypracowanie nowych wspierających myśli, - Efektywne generowanie rozwiązań problemów, - Dokładne przyjrzenie się szansom, zagrożeniom, zyskom i stratom każdego działania, i rozwiązania. - Nowe perspektywy i możliwości rozwoju Wspieram osoby w ich rozwoju osobistym i zawodowym, między innymi w takich tematach jak: - Poprawa i budowanie relacji: * akceptacja siebie ( poczucie własnej wartości i pewność siebie) prywatnie i zawodowo, * poprawa i budowanie relacji np. w małżeństwie, w zespołach * rozwój kompetencji zawodowych, * współpraca w zespole, * motywowanie zespołu, * rozwiązywanie problemów ( szukanie satysfakcjonujących rozwiązań) a także - zarządzanie sobą w czasie, - motywowanie do działań (prywatnych i zawodowych), - planowanie i organizowanie działań, - zarządzanie stresem i relaksacja, - work&life balance, Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na bezpłatną konsultację. Szczęśliwości
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Współpraca z Ewą była dla mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem. Ewa to niesamowicie ciepła i uśmiechnięta osoba, która tworzy wokół siebie przyjazną aurę, dzięki czemu można się łatwo otworzyć i zaufać jej. Do zawodu podchodzi bardzo profesjonalnie, fachowo, a wręcz książkowo. To idealny przykład dobrego coacha. Nie naciska, a pytaniami trafia w sedno problemu. Serdecznie polecam.
13 czerwca 2017 Katarzyna - freelancer
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy, który przechodziłam z Panią Ewą rozpoczął się w czerwcu 2016 roku, a zakończył w styczniu 2017 roku. Składał się z 12 sesji. Pani Ewa od początku starała się jak najbardziej dopasować, chociażby w związku z moimi licznymi wyjazdami w tym czasie i kwestią dobierania odpowiednich terminów spotkań. Wiązało się to również z dodatkowymi zadaniami domowymi, które dostawałam zwłaszcza na dłuższe przerwy między kolejnymi sesjami, w celu zachowania ciągłości procesu. Chcąc określić sposób współpracy, wydaje mi się, że najlepiej oddadzą to słowa: profesjonalizm i „ludzkie podejście”. Pani Ewa mistrzowsko łączyła te dwie rzeczy równocześnie przestrzegając zasad coachingu jak i podchodząc do sprawy zupełnie po ludzku, kiedy sytuacja tego wymagała. Natomiast ogromnym plusem jest dodatkowo to, że już na pierwszym spotkaniu pomogła mi rozpoznać właściwy cel, który leżał u podstaw tego, nad którym jak mi się wydawało, chciałam pracować. Nie sposób również nie wspomnieć o mistrzowskiej umiejętności słuchania. Dodatkowym atutem Pani Ewy jest również to, że wciąż się rozwija, uczestniczy w rozmaitych warsztatach i szkoleniach, a ze zdobytych umiejętności i wiedzy korzysta aktywnie podczas prowadzonych sesji.
14 marca 2017 Justyna - Studentka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam. Według mnie p. Ewa Kapera-Jankowska to bardzo dobry coach. Spotkania z nią ,,otworzyły mi umysł". Nie obawiam sie już ryzyka, a moja samoocena znacznie wzrosła. Doskonale wiem, co jest dla mnie najlepsze. Dzięki sesjom z Ewą nie boję się podejmować odważnych decyzji, dzięki którym zbliżam się do realizacji moich marzeń. P. Ewa jest wspaniałym coachem , zawsze skupiona w 100%, a jej uwaga zawsze skierowana jest na kliencie. Profesjonalna i ciepła. Spotkania z nią bardzo dużo wniosły w moje życie.. Jestem szczęśliwa, że trafiłam własnie na taka osobe. Serdecznie polecam wszystkim.
14 marca 2017 Katarzyna - Asystentka
Bardzo dobry coach
Praca z Ewa to był czas wielkiej intensywności i mobilizacji z mojej strony. Jej chęci, zaangażowanie, towarzyszenie mi- klientowi, w pracy nad sobą, był czasem nieocenionym i bardzo cennym dla mojego samorozwoju. Dzięki zaangażowaniu Ewy, jej profesjonalnej wiedzy oraz nieinwazyjnym podejściu w moje problemy i cele, potrafiłem się zmobilizować, poukładać to, co wydawało mi się czymś niemożliwym, odczuwając przy tym satysfakcję i zadowolenie, dzięki właśnie pracy z Ewą. Otwieranie moich perspektyw i możliwości dokonywało się dzięki temu, że Ewa wiedziała, jakie zastosować narzędzie najbardziej przydatne w danym momencie, co świadczy o jej wysokiej merytoryczności i profesjonalizmie w pracy z klientem. Pracując z Ewą, czułem, że jest obecna i mnie słucha, że to, co mnie nurtowało, jest dla niej ważne i będzie mi towarzyszyć do tego momentu, aż znajdę do właściwe i najlepsze dla siebie rozwiązanie. W Ewie cenie jej dynamiczność, energię, którą mnie pozytywnie „ładowała” i nie pozwalała opadać w dół. To bardzo cenne wartości, które polecam tym, którzy chcą z Ewą pracować. Potrafi, oprócz współtowarzyszenia w drodze rozwoju, przekazać wiele innych, inspirujących rzeczy, właściwie zmotywować do działania i emanować swoją pozytywną energią.
11 marca 2017 Mariusz - nauczyciel/trener
Bardzo dobry coach
Pani Ewa to coach, z którym dociera się do najgłębszych obszarów duszy, dzięki jej niebywałej wrażliwości, uważności i trosce o drugiego człowieka. W trakcie sesji daje duże poczucie bezpieczeństwa i z łatwością buduje relacje z klientem. Jej radosne usposobienie obudziło we mnie “moje wewnętrzne dziecko”, które od dłuższego czasu było uśpione. Bardzo jej za to dziękuję. Pomogła mi również poznać siebie od innej, ciekawszej strony. Serdecznie polecam panią Ewę jako coacha :)
10 marca 2017 Anna Pak -
Bardzo dobry coach
Nie miałam do czynienia z innymi coachami, ale Pani Ewa spełniła swoje zadanie jako coach pracując ze mną. Zawsze zadawała mi właściwe intrygujące pytania i nigdy nie była przy tym nachalna. Widać, że wkłada dużo energii w pomaganie innym, a cel, który sobie postawiłyśmy został zrealizowany, więc jestem mega zadowolona z jej usługi.
10 marca 2017 Ines - Instruktor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom