Ewa Palczak

Popularność: 987
Bardzo dobry coach (8)
Jako coach i trener korzystam z ponad 15-letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Pracowałam m.in. na stanowisku przedstawiciela, konsultanta oraz trenera działu sprzedaży, ponadto zarządzałam własnym 10-osobowym zespołem pracowniczym, prowadząc filię ogólnopolskiego centrum szkoleniowego. Prowadzę procesy coachingu indywidualnego i zespołowego, korzystając m.in. z metodologii Team Coaching International (USA) oraz Potentials Realized (Canada). Ponadto projektuję i realizuję szkolenia w obszarze komunikacji i budowania relacji na różnych poziomach w organizacji. Jako coach wspieram managerów i pracowników podczas zmian organizacyjnych, objęcia nowej roli w organizacji, systematycznego rozwoju własnego stylu przywództwa, komunikacji i zarządzania. Realizując licencjonowany program 'Your Balanced Life', pomagam swoim klientom we wprowadzaniu zmian, dzięki którym osiągają spokój i życiową harmonię. Z moich usług coachingowych i szkoleniowych korzystali m.in.: Oxford University Press Polska, Borg Warner Polska, Partners In Progress S.A., Goodrich Aerospace Poland, Geokart International, Stowarzyszenie International Project Management. Jestem założycielką i pierwszym Dyrektorem Oddziału International Coach Federation w Rzeszowie. W oparciu o posiadane doświadczenie i cały czas uaktualnianą wiedzę prowadzę prelekcje i spotkania rozwojowe dla coachów z obszaru coachingu w nurcie psychologii pozytywnej. Prowadząc procesy coachingowe opieram się na doświadczeniu oraz intuicji, które uzupełniam nową wiedzą zdobywaną i pogłębianą na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych, ucząc się od uznanych ekspertów w dziedzinie coachingu i psychologii (m.in: Phil Sandahl, prof. Barbara Fredrickson, Jennifer Britton, Dr. Robert Biswas-Diener). Pracuję w języku polskim i angielskim. Pracujesz zawodowo i trudno Ci znaleźć czas dla rodziny oraz przyjaciół? Masz poczucie, że w nadmiarze obowiązków życie „przecieka ci przez palce”? Twoje relacje z bliskimi nie są takie, jakie byś chciał/-a mieć? A może boisz się utraty pracy albo co gorsza właśnie ją utraciłeś/-aś i nie widzisz się w żadnej nowej roli? Czas płynie, możliwe, że zaczynasz się obawiać przyszłości. Potrzebujesz zmiany … Zapraszam do programu "Twoje harmonijne życie" (Your Balanced Life) https://wlbcoach.wordpress.com/twoje-harmonijne-zycie/
Kontakt
skype: ewa.palczak
tel: (+48)600 218 770
e-mail: ewapalczak@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Rzeszów, Mielec, Tarnów, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ewa jest doskonałym coachem. Zanim rozpoczęliśmy wspólną pracę miałem bardzo dużo spraw oraz kwestii, które wydawały mi się skomplikowane i trudne do rozwiązania. Na początku sformułowaliśmy je i zapisaliśmy jako cele, a następnie nad nimi pracowaliśmy. Efekty są konkretne i takie jak oczekiwałem. Jestem bardzo zadowolony.
16 sierpnia 2016 Sylwester - Inżynier
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam p. Ewę. Podczas przyjemnej rozmowy zobaczyłem nad czym muszę pracować jako początkujący menedżer. O skuteczności jednej zaledwie rozmowy niech świadczy fakt, że po kilku dniach dokładnie wiedziałem, w których momentach popełniłem/popełniam błędy i wiem już jak chcę je naprawiać. Dziękuję i polecam!
15 lipca 2015 Mateusz - Menedżer zespołu rekruterów
Bardzo dobry coach
Miałam ogromną. przyjemność spotkać Ewę i pracować z nią, pomogła mi spojrzeć na moje sprawy zawodowe z innej perspektywy, nabrać dystansu i pokazała że warto zdecydować się na zmiany jeżeli miejsce w którym jesteśmy powoduje że czujemy się w źle. Polecam Ewę jest rewelacyjnym coachem.
17 maja 2015 Dagmara - Menedżer zespołu sprzedażowego
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Ewą spojrzałam zupełnie świeżym, nowym spojrzeniem na moją rzeczywistość zawodową i prywatną. Dowiedziałam się o sobie wielu nowych rzeczy, a na te, które o sobie wiedziałam, spojrzałam w nowym świetle. Rozmowy i zadania pozwoliły mi wytyczyć dość jasno drogę, którą powinnam podążać w dalszym rozwoju zawodowym, tak, żeby czerpać z pracy satysfakcję i czuć, że się realizuję. Mam nową energię do działania i wiem na czym powinnam się skupić, żeby moje działania przyniosły krótko i długofalowe efekty. Polecam Ewę jako coacha.
15 maja 2015 Kasia - kierownik zespołu konsultantów
Bardzo dobry coach
Czy jest możliwe aby podczas sesji life coachingu z chaosu wyłonić spójny obraz swoich mocnych stron? Z dobrym coachem jest to możliwe i niewątpliwie Ewa nim jest. Polecam wszystkim, szczególnie niedowiarkom.
30 kwietnia 2015 Ania - Kierownik
Bardzo dobry coach
Coaching z Ewą pozwolił mi spojrzeć na sprawy zawodowe i osobiste z zupełnie innej perspektywy. Poprzez umiejętne słuchanie i zadawanie pytań, pomogła mi w nabraniu większego dystansu do siebie i otaczającego mnie świata. Teraz z większą uwagą spoglądam na potrzeby swoje i współpracowników. Sesje z Ewą pozwoliły mi na sprecyzowanie celu oraz nakreślenie wizji w jaki sposób ten cel osiągnąć. Dziękuję i szczerze polecam!
16 kwietnia 2015 Anna - Analityk IT
Bardzo dobry coach
Ewa jest doskonałym Coachem, potrafi dostosować spotkania do predyspozycji osoby z którą rozmawia. Bardzo angażuje się podczas spotkań oraz pomiędzy nimi. Ewa pomogła mi zdefiniować sobie pytania oraz odnaleźć samodzielnie odpowiedzi na kluczowe zagadnienia związane z pracą zawodową oraz życiem prywatnym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Ewy, zmieniłem postrzeganie na wiele spraw, co przyczyniło się do lepszego wykorzystania mojego własnego potencjału w pracy i nie tylko. Najlepszy Coach – bardzo polecam!
24 maja 2013 R... - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Korzystałem z coachingu Ewy. Pomogła mi określić plany rozwoju mojej działalności i podzielić je na konkretne etapy, które systematycznie realizuję. Przy jej pomocy byłem w stanie wiele spraw sobie uporządkować i nabrać motywacji do działania. Bardzo dobry coach - polecam.
6 marca 2013 Andrzej - przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Możliwe, że w pracy jesteś … owcą
15 lipca 2015
Mówisz, że ciężko pracujesz, wykonujesz wszystko, czego się od ciebie wymaga, a nawet więcej? Kochasz swoją firmę, ba …, ta firma, to ty. Wszyscy w pracy wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć, prawość, to twoje drugie imię. Jednak nie wiadomo dlaczego to właśnie ciebie omijają podwyżki, nagrody, a wyczekiwany awans nie nadchodzi…
Gdzie mieszka spokój
3 luty 2015
Każdy człowiek jest jak dom z czterema pokojami: fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Jednak większą część czasu wolimy spędzać w jednym pokoju, przez co gubimy pełnię życia. A wystarczyłoby przynajmniej raz dziennie zajrzeć do każdego z czterech pokoi lub choćby je przewietrzyć..