Ewelina Słojewska

Popularność: 84
Bardzo dobry coach (2)
Kocham życie, jeszcze bardziej ludzi ! Moim głównym celem jest nie tyle podanie gotowego rozwiązania, ale stworzenie warunków do tego, żeby każdy mój klient był sam autorem swojego sukcesu. Ułatwiam, pomagam, pobudzam, wydobywam, monitoruję i sprawdzam. Mam duże doświadczenie i wiedzę z zakresu psychologii. ( Obecnie pracuję w klinice Psychiatrii ). Wykorzystuję ją do pracy z klientami, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność. Zapraszam Cię do doświadczenia coachingu i przekonania się na własnej skórze o jego skuteczności ! To proces skierowany do tych, którzy : potrzebują indywidualnego wsparcia, po to by doskonalić swoje wewnętrzne kompetencje, otrzymać porządną dawkę motywacji i wiary we własne możliwości, otworzyć się na inne rozwiązania, znaleźć sedno problemu i ZLIKWIDOWAĆ GO . Metoda pracy polega najczęściej na cyklu sesji (od 5 do 10) w odstępach około 2 tygodni, podczas których pracujemy nad wcześniej postawionym celem. W pracy wykorzystuję ogromną ilość narzędzi pomagających w określaniu i zdobywaniu celów.
Kontakt
Telefon : 782482009
E-mail : ewelinaslojewska@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo inspirująca, energetyczna zarażająca optymizmem i motywujaca do walki ! Stawiane w punkt pytania pozwoliły odkryć nowe, nieznane dotąd ścieżki, a i moja rodzina zauważa ogromna zmianę. Ewelino calego serca dziękuję Tobie za wszelkie zmiany, ktorych byłaś prowokatorką.
5 kwietnia 2017 Ewa - Koordynator projektu
Bardzo dobry coach
Spotkania z Eweliną zmieniły mój sposób postrzegania problemów i dylematów, z którymi borykałam się prezentuje długi czas. Jej ciepło, wyczuwalne na kilometry wsparcie, a przy tym kontrolowanie, wyciaganie i nieodpuszczanie mi jako klientowi przyniosło nieziemsko rezultaty. EWELINO z całego serca jeszcze raz dziękuję. Jeśli zajdzie taka potrzeba WRÓCĘ.
25 stycznia 2017 Marzanna - Business Unit Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom