Iwona Beczek

Popularność: 541
Bardzo dobry coach (2)
Troszkę o mnie W swoim życiu przeszłam krętą drogę. Oddając je w ręce cudzych teorii, oczekiwań i wygórowanych wymagań oraz ambicji. Pędząc z dnia na dzień, wyznaczając coraz to nowe cele i sposoby ich realizacji. Całkowicie zatracając siebie, zagłuszając swój wewnętrzny głos i intuicje. Realizowałam plan, który miał dać mi szczęście i spełnienie. Osiągnięcie kolejnego celu napędzało mnie coraz bardziej w myśl, że tym razem to już na pewno będę szczęście. Jednak zamiast większego szczęścia i spełnieia zmagałam się z coraz większą frustracją i stresem. Co doprowadziło mnie do załamania. To był dla mnie bardzo trudny czas ale i moment ogromnej przemiany. Od tego momentu postanowiłam wziąć życie we własne ręce. Poprzez praktykę medytacji, liczne warsztaty i szkolenia prowadzone przez znanych specjalistów zarówno z Polski jak i ze świata, własną codzienną pracę oraz udział w kilku odosobnieniach m. in. Vipassane. Zyskałam dostęp do wspaniałych metod, które pomogły mi pomalutku zrzucać z siebie kolejne ograniczenia, lęki i przekonania. Aż pewnego dnia odkryłam w sobie tę niezwykłą przestrzeń, która jest szczęśliwa niezależnie od okoliczności. To był dla mnie moment ponownych narodzin. Jestem pewna, że każdy w swoim wnętrzu chowa niezwykły skarb, który tylko czeka aby go odkryć. Obecnie współtworzę markę Mental Camp, która zajmuje się organizacją wyjazdów pozwalających odzyskać harmonię, spokój i równowagę w codziennym życiu. Prowadzę sesje indywidualne z Life Coachingu. Coaching jest moją pasją. Pracuje z osobami, które świadomie chcę zmienić swoją sytuacje życiową. Wieżę,że sami kreujemy swoje życie poprzez dokonywane wybory. Prowadzę również warsztaty, na których mogę się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą aby wspierać każdego kto tego potrzebuje. Pomagam również rozwijać Oazę Szczęścia, która jest miejscem holistycznego podejścia do człowieka, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Studiowałam Doradztwo i Coaching na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Ukończyłam Polską Akademie PJM w Warszawie. Przeszłam szkolenie Mindfulness Based Stress Reduction. Oraz wiele różnorodnych kursów i warsztatów. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania. W życiu kieruje się intuicją. Podążam za swoimi pasjami. Swoim życiem udowadniam, że zmiana jest możliwa bez względu na to jak obecnie wygląda nasze życie. Na tę chwilę jestem zafascynowana holistycznym podejściem do życia i człowieka. Oraz życiem ukierunkowanym na uważność. Uwielbiam taniec i vege jedzonko. Jeśli chcesz ze mną współpracować to zapraszam do kontaktu. Nic nie ryzykujesz. Pierwsza sesja służy zdefiniowaniu potrzeb oraz zasad współpracy. Później podejmujemy decyzję czy chcemy dalej razem współpracować. Jeżeli nie będzie chęci współpracy sesja jest bezpłatna.
Kontakt
Tel. 501 444 833
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bytom, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Rewelacja!!! Wspaniały coach! Tyle energii, radości i pozytywnego nastawienia nie dał mi nikt. W pełni profesjonalne podejście do tematu. Jej zaangażowanie i włożone w to serce procentuje. Wszystkim gorąco polecam!!!
4 luty 2019 Tomasz - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Uważam, że Iwona Beczek jest najmłodszą i najwspanialszą coachynią cudotwórczynią ever. Jest wspaniałomyślna i godna podziwu. Dzięki niej wstałem dziś rano z uśmiechem, a już jeden telefon wystarczył by przestać się martwić o cokolwiek. I ciągnie człowiekowi jego sprawy z podziwem.
5 stycznia 2017 Radosław Tomaszewski - PanCoachSupervisor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom