Iwona Beczek

Popularność: 589
Bardzo dobry coach (2)
Obecnie współtworzę markę Mental Camp, która zajmuje się organizacją wyjazdów pozwalających odzyskać harmonię, spokój i równowagę w codziennym życiu. Od 10 lat pasjonuje się zarówno rozwojem osobistym jak i duchowym. Prowadzę sesje indywidualne z Life Coachingu oraz warsztaty, umożliwiające uwolnić swoje życie ze zbędnego balastu, odzyskać spokój i równowagę. Swoją wiedzą i doświadczeniem dziele się, prowadząc fanpage'u Iwona Beczek Prostota Życia. Pomagam również rozwijać Oazę Szczęścia miejsce holistycznego podejścia do człowieka. Prowadzi zajęcia z Jogi, aby uczyć jak połączyć umysł i ciało. Studiowałam Doradztwo i Coaching na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Ukończyła Polską Akademie PJM w Warszawie. Przeszła szkolenie Mindfulness Based Stress Reduction oraz Kompleksowy trening Uważności w różnych aspektach życia. Poprzez praktykę medytacji, liczne warsztaty i szkolenia prowadzone przez znanych specjalistów zarówno z Polski jak i ze świata, własną codzienną pracę oraz udział w kilku odosobnieniach m. in. Vipassane. Zyskałam dostęp do wspaniałych metod, które wykorzystuje aby jeszcze skuteczniej pomagać ludziom w ich codziennej podróży przez życie. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania. W życiu kieruje się intuicją. Podążam za swoimi pasjami. Swoim życiem udowadniam, że zmiana jest możliwa bez względu na to jak obecnie ono wygląda. Na tą chwilę jestm zafascynowana holistycznym podejściem do życia. Oraz życiem ukierunkowanym na uważność. Uwielbia taniec
Kontakt
Tel. 501 444 833
Specjalizacje
Miasta
Bytom, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Rewelacja!!! Wspaniały coach! Tyle energii, radości i pozytywnego nastawienia nie dał mi nikt. W pełni profesjonalne podejście do tematu. Jej zaangażowanie i włożone w to serce procentuje. Wszystkim gorąco polecam!!!
4 luty 2019 Tomasz - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Uważam, że Iwona Beczek jest najmłodszą i najwspanialszą coachynią cudotwórczynią ever. Jest wspaniałomyślna i godna podziwu. Dzięki niej wstałem dziś rano z uśmiechem, a już jeden telefon wystarczył by przestać się martwić o cokolwiek. I ciągnie człowiekowi jego sprawy z podziwem.
5 stycznia 2017 Radosław Tomaszewski - PanCoachSupervisor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom