Iwona Wołkowicz

Popularność: 568
Bardzo dobry coach (1)
Specjalizuję się w coachingu kariery, doradztwie zawodowym oraz tematach stresu i wypalenia zawodowego. Od 6 lat realizuję autorskie warsztaty rozwijające kompetencje osobiste i zawodowe. Prowadzę również psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym głównie w obszarze pracy nad poczuciem własnej wartości, braku satysfakcji życiowej, w stanach obniżonego nastroju i lęku. W pracy indywidualnej i z grupami integruję techniki pracy coachingowej, psychologicznej i doradczo-warsztatowej. Potrafię także pracować odrębnie każdą z tych metod, znam ich granice i etycznie się do nich stosuję. Przez ponad 6 lat pracowałam w międzynarodowych firmach konsultingowych w tym kilka lat jako menedżer zespołu (Grafton Employment Group, ManpowerGroup). Zajmowałam się projektami HR w obszarze szkoleń, rekrutacji i rozwoju ścieżek karier, a także doradztwem dla inwestorów w zakresie polskiego rynku pracy. Współpracuję z portalem „Zmiany w życiu”, gdzie piszę artykuły psychologiczne. Wypowiadam się również do mediów w tematyce rynku pracy i rozwoju zawodowego (polskie radio jedynka, polskie radio czwórka, tvn24, Polsat news). Wybrane wypowiedzi i artykuły znajdą Państwo na mojej stronie internetowej w zakładce BLOG http://ccip.pl/blog/ Słowa, które szczególnie cenię w pracy z drugim człowiekiem, to uważna obecność i profesjonalizm. Swoją wiedzę aktualizuję uczestnicząc regularnie w akredytowanych szkoleniach. Pracę poddaję superwizji. Coaching Warszawa Coach Warszawa Doradca zawodowy Warszawa Doradca zawodowy Rzeszów
Kontakt
Zapraszam serdecznie do współpracy!

+48 574 259 064

Specjalizacje
Miasta
Lublin, Rzeszów, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
strona internetowa
Centrum Coachingu i Psychoterapii www.ccip.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Panią Iwoną pozwoliła mi lepiej zrozumieć moje cele, potrzeby oraz obszary wymagające wzmocnienia i dalszej pracy. Wspólnie, wytyczyłyśmy alternatywne ścieżki kariery oraz mierzalne kroki w kierunku osiągnięcia wymarzonej zmiany. To konkretne narzędzia, które – wraz z pogłębioną samo-świadomością – dały mi nowe, zwiększone poczucie spokoju i wiary we własne możliwości, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
28 grudnia 2016 Kasia - Copywriter
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Urok czy tyrania wyboru? Strategie podejmowania decyzji
28 luty 2017
Urok czy tyrania wyboru? Strategie podejmowania decyzji urok-czy-tyrania-wyboru-strategie-podejmowania-decyzji Iwona Wołkowicz Dokonywanie wyborów bywa trudne. Zwłaszcza dziś, kiedy dostępnych możliwości jest tak wiele, że staje się to poniekąd utrapieniem. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy chcemy mieć to, co najlepsze ze wszystkich dostępnych opcji. Podejmowanie prozaicznych nawet decyzji pochłania tyle energii i czasu, że trudno przetrwać dzień.
W krzywym zwierciadle - sprawdź swoje błędy w myśleniu!
28 luty 2017
Wiedziałeś, że nasz mózg popełnia błędy? Sprawdź, jak potrafi Cię zdemotywować! wiedziales-ze-nasz-mozg-popelnia-bledy-sprawdz-jak-potrafi-cie-zdemotywowac Iwona Wołkowicz „Spojrzała na mnie w taki sposób, że na pewno miała coś złego na myśli”, „Jeśli tym razem nie zrealizowałam swojego celu, to wątpię, że coś jeszcze mi się uda”, „Dwie pochwały mojej pracy nie mają takiego znaczenia jak dwa komentarze, w których zwrócono mi uwagę, że coś powinnam zrobić inaczej”.
Jak w lustrze zobaczyć więcej? - techniki poznawcze w coachingu
28 luty 2017
Pytania to sedno pracy coacha. Z jednej strony, poszukujemy tych najbardziej celnych do klienta z drugiej w naszych myślach pytamy samych siebie. Czy moje „narzędzia” wystarczą aby pracować z tym przekonaniem czy obawą? Co jeszcze mogę zaproponować aby klient zobaczył nowe perspektywy? Jak wesprzeć w lepszym rozumieniu i radzeniu sobie z trudnymi emocjami?