Jadwiga Górska

Popularność: 38
Bardzo dobry coach (2)
Czego nauczyłam się będąc coachem? Każdy ma swoją mapę według której podąża. Uczy to szacunku dla rozwiązań innych niż moje. Uczy nieoceniania – co bywa trudne. Uczy, że każdy z punku A-którym jest narodzenie, do punktu Z-którym jest odejście , idzie własną, indywidualną drogą. Że każdy ma swoje wybory, najlepsze w danym momencie i podejmowane są ma podstawie Twojego tu i teraz – co oznacza, że mogę je zmienić i nie musze sztywno trzymać się planu. Człowiek czasem jest w labiryncie, ale to on zna z niego wyjście. Wszystko jest w nim. A ja jedynie towarzyszę mu w krótkim etapie tej drogi. I to jest najważniejsze, najwspanialsze doświadczenie w tej pracy – która dla mnie pracą nie jest. Zapraszasz mnie w podróż, która jest drogą poszukiwań, odwagi, strachu, mierzenia się z przekonaniami, odkrywania siebie na nowo. Czasem z ulgą wypuszczasz swoje „nie”, które hamowało Ciebie przed tym, co domaga się dziennego światła. Czasem zaczynając rozmowę już wiesz co i jak, jakby to spotkanie było tylko kropką nad „i”, daniem sobie pozwolenia, powiedzeniem na głos swych zamierzeń. I jak je słyszysz, to już wiesz, że one są Twoje. Gdy widzę jak rozkwitasz – jak Twoje oczy nabierają blasku, a w sercu pojawia się pewność podjętych działań, wiem, że bycie towarzyszem w tej drodze jest dla mnie zaszczytem. Dziękuję każdej osobie, która zaprosiła mnie do własnych poszukiwań i każdej osobie, która zaprosi mnie w przyszłości.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu.
Możemy spotkań się w Zgorzelcu i okolicach, jak i przez skypa.
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dopiero zaczęłam przygodę z tą Panią ale jestem bardzo zadowolona. Widać, że lubi to co robi i jest zaangażowana. "Podąża" za klientem, dokładnie słucha, bardzo przyjemna osoba. Pewnie czeka mnie kilka sesji ale cieszę się, że trafiłam na odpowiednią osobę. Polecam!
12 kwietnia 2019 Katarzyna - pedagog
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba. Ciepła, uśmiechnięta, wyrozumiała. Zajęcia z tą Panią to czysta przyjemność. Ja miałam 4 sesje i jestem bardzo zadowolona i o wiele bardziej pewna siebie. Na pewno będę nadal korzystać z zajęć u P. Jadwigi. Polecam całym sercem
12 kwietnia 2019 Katarzyna - Mama na pełen etat
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom