Jeremiasz Gorzędowski

Popularność: 327
Bardzo dobry coach (3)
Jestem certyfikowanym coachem (CoachWiseTM, Transforming CommunicationTM, Uniwersytet Łódzki), moją główną specjalizacją jest coaching kariery, ale satysfakcje z pomagania innym przynosi mi każdy rodzaj coachingu - ważni są dla mnie ludzie, ich cele i radość z odnoszonych sukcesów i wprowadzanych zmian. Jestem także certyfikowanym trenerem i prowadzę szkolenia i warsztaty związane z tematyką coachingu (m.in. "5 faktów o coachingu, które trzeba poznać!"). Moją misją jest szerzenie idei coachingu, którą realizuję m.in. jako twórca serwisu: http://www.portal.o.coachingu.pl
Kontakt
Napisz i umów się na sesję konsultacyjną!
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Strona www
http://www.portal.o.coachingu.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo miła, ciepła i zarazem konkretna osoba, która pozwoliła mi dzięki sesji coachingowej spojrzeć na swoje zagadnienie z rożnych perspektyw. Sesja wzmocniła mnie, dzięki niej upewniłam się, że zmierzam we właściwym kierunku.
24 stycznia 2014 Agnieszka - Menedżer
Bardzo dobry coach
W moim mniemaniu wszystko jest w moim życiu poukładane, przebiega według założonego planu. Sprawy, które od mnie zależą kontroluję, a pozostałe na które nie mam wpływu toczą się same. Dlatego na coaching trafiłam z ciekawości. I nie żałuję! Po pierwsze Coach jest super profesjonalistą i bardzo ciepłym, miłym człowiekiem. Sesje coachingowe przebiegały bardzo ciekawie, w miłej atmosferze, zmusiły mnie do przemyślenia wielu postaw i sposobu mojego myślenia. "Dowiedziałam się", że bardzo dużo zależy ode mnie i sprawy, których całymi latami nie mogłam załatwić, nagle z dnia na dzień ruszyły do przodu. Teraz już wiem, że mogę (jeśli tylko chcę) pokierować swoim życiem zawodowym i osobistym. Sesje pomogły mi przełamać wewnętrzny opór i zmienić coś w mojej pracy- z korzyścią dla współpracowników, pacjentów i dla mnie. Polecam tego coacha- 100% skuteczność działania i wielka klasa !
18 stycznia 2014 Tere - Kierownik- Służba Zdrowia
Bardzo dobry coach
Jak opisać historię w którą samemu ciężko jest uwierzyć? Otóż spotkałem na swojej drodze Jeremiasza i również przypadkowo poddałem się coachingowi. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Przekonałem się (a jestem zatwardziałym niedowiarkiem), że to nie są tylko teorie bez pokrycia a zmiany są możliwe i w zasięgu ręki. Dowód? Przez 30 lat byłem zwykłym pracownikiem a teraz zostałem dyrektorem. Robić na starość karierę, czemu nie. Jeremiasz pomógł mi rozwiązać trapiące mnie od lat problemy. Spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy i znaleźć prawidłowe rozwiązania. Dlatego uważam, że jest on świetnym i skutecznym coachem. Ponadto jest konkretny, szczery i bardzo sympatyczny. Spotkać takiego człowieka to wielkie szczęście. Dziękuję za wszystkie sesje i szczerze polecam.
16 stycznia 2014 Sławomir - Z-ca Dyrektora
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom