Joanna Jagielska

Popularność: 4528
Bardzo dobry coach (25)
Kim jestem? Executive Coach•HR Manager • Head Hunter • Consultant strategiczny – restrukturyzacje, przejęcia • Ekspert ds. brandingu – tworzenie i wprowadzenie nowych marek na rynek • Specjalista ds. PR politycznego • Trener biznesu • Coach. Jestem pełną entuzjazmu kobietą, która otwiera nowe perspektywy rozwoju potencjału organizacji będącego synergiczną sumą indywidualnych talentów. Wspieram, inspiruje, motywuję przekształcając indywidualne zasoby w ponad przeciętne osiągnięcia. Pasja Balansuje na krawędzi swoich możliwości udowadniając innym, że wszystko jest możliwe. Od 26 lat jeżdżę konno. Relacja z koniem pozwala spojrzeć z innej perspektywy na relacje międzyludzkie, komunikację i efektowność zespołową. Mój koń jest lustrzanym odbiciem moich zachowań. Daje mi to sens życia. Sporty ekstremalne uczą mnie pokonywać bariery wyznaczone przez innych ludzi za niemożliwe do przekraczania a adrenalina pobudza mnie do działania. W życiu trzeba znaleźć balans. Przesłanie Z pasją poszukuje pomysłów na motywowanie i rozwój najcenniejszych dóbr – zasobów ludzkich. Każdy z nas w zakamarkach swojej duszy chowa najpiękniejszy skarb. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada bezcenne zasoby, umożliwiające mu twórcze i zgodne z własnymi potrzebami działanie. Specjalność Eployer Branding, zarządzanie talentami, implementacja procesów HR, clienting, zawodowy negocjator – związki zawodowe, zarządzanie relacjami z kontrahentem – komunikat otwarty Piotra Tymochowicza. Doświadczenie HR (stanowiska dyrektorskie i Managerskie) ES-System, Contimax Trade, Contimax, Dongseo Display, Sanden Manufakturing, Invoice Centum Windykacji, Wizual, Pacyfik Coho, Kostrzewa, Estyma, As Metal, Simon Spa, Dobry Pracownik, Dominet Bank, PCC Intermodal, Grupa PCC Rail, PCC Port Szczecin, DB Grupa, DB Schenker Rail Polska, DB Schenker Tabor. Public Relations (członek zarządu ds. medialnych) Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota, Enion. Branding Enion S. A., Dobry Pracownik, Estyma Electronics, Invoice Centrum Windykacji, Orlen, Dongseo Display, RP Palikota – partia, Simon Spa, Orien Spa, Yasumi. Wiedza ICF• Facilitator EAHAE• Uniwersytet Śląski w Katowicach – Politologia • Politechnika Częstochowska – Zarządzanie instytucjami samorządowymi • Akadmia Leona Koźmińskiego – Coaching i business traning • Akademia zarządzania zasobami ludzkimi w Katowicach.
Kontakt
577 307 005
jjagielska3@gmail.com
http://twojkompas.com/
Specjalizacje
Miasta
Sosnowiec, Kraków, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sesja próbna
Jeśli nie jesteś przekonany?
Zapraszam na sesje próbną, porozmawiamy o zasadach, metodach pracy i możliwościach. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i pokazać możliwości pracy z coachingiem.

Opinie

Bardzo dobry coach
Uwielbiam pracę z Joanną. Najbardziej doceniam w niej to że dla niej nie istnieją żadne ograniczenia. Jedynym jest nasz własny umysł. Każdorazowo po skończonej sesji moje baterie były naładowane w 100%. Miałam siłę do tego aby zmienić to czego tak kurczowo się trzymałam a co było źródłem skrępowania. Asia pozwoliła mi odzyskać wiarę w siebie oraz odnaleźć to co naprawdę kocham robić. Pozdrawiam serdecznie!
15 kwietnia 2015 Agnieszka - Specjalista
Bardzo dobry coach
Spotkanie Joanny to najlepsze co mogło mi się przytrafić w moim Życiu. Mam problemy z nadużywaniem alkoholu i jak do tej pory nie mogłem sobie z tym poradzić. Pracuje z Asią od ponad pół roku nie pije zaczynam coraz bardziej wierzyć w siebie i z każdym dniem stawać się coraz lepszym człowiekiem. Asia jest 100% profesjonalistką a jej podejście jest wyjątkowe. Jest bardzo przyjazna otwarta pokazuje że też jest człowiekiem z problemami buduję bliską relację z klientem ma mnóstwo empatii i siły wewnętrznej w Sobie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i myślę że jest nie tylko świetnym Coachem ale też znakomitym Psychologiem co pokazuje mój przykład. Uważam że może pomóc w każdym problemie. Gorąco Polecam..:)
10 luty 2015 Oskar - Developer
Bardzo dobry coach
Idąc na pierwsze spotkanie miałem pewnego rodzaju wątpliwości czy Coach jest rozwiązaniem na moje problem. Po wizycie uświadomiłem sobie jak bardzo taka osoba jest mi w stanie pomóc. Dziś jestem po serii kilku spotkań i wszystkie z moich problemów zostały rozwiązane. Kilka miesięcy temu nie wiedziałem co z sobą począć. Teraz mam już obrane cele i wiem co chce osiągnąć.
2 października 2014 Michał - Stylista
Bardzo dobry coach
Szkolenie...., może lepiej spotkania, rozmowy, wymiana poglądów z Asią to naprawdę niezapomniane przeżycie. Kreatywne i niestandardowe podejście Asi do ludzkich spraw zmienia postrzeganie i odbiór tzw. "życiowych problemów". Jest niezwykle intuicyjna i empatyczna co w połączeniu z Jej dociekliwością i profesjonalizmem daje niesamowity efekt. Szczerze polecam współpracę i uprzedzam, że efekty mogą zaskoczyć;) Dzięki Asiu za pomoc!
18 września 2014 Wioletta - manager
Bardzo dobry coach
Tym wszystkim, którzy pogubili się we własnych emocjach, którzy próbują odnaleźć drogę do swojego szczęścia, którzy potrzebują pomocy w odbudowaniu swojego poczucia własnej wartości gorąco polecam sesje z Joasią. Ta na pozór krucha i eteryczna kobieta emanuje niezwykła siłą którą potrafi zarazić, po każdym z nią spotkaniu czuję się silniejsza i bardziej pewna siebie, jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Dziękuję Ci Joasiu :)
6 stycznia 2014 Agnieszka - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Mało osób jest mi w stanie zaimponować, jestem sceptycznie nastawiony do rad, zwłaszcza od obcych ludzi. Zdecydowałem się na coaching, ponieważ moje życie stanęło w miejscu, sam nie wiedziałem co dalej robić. Nie wiedziałem czego się spodziewać, to była dla mnie nowość. Po przeczytaniu zamieszczonych tu opinii postanowiłem spotkać się z Asią. To był strzał w dziesiątkę, jej podejścia do człowieka nie da się opisać. Wywarła na mnie ogromne wrażenie, jej wiedza jest fascynująca. W pełni jej ufam, przez profesjonalne i rzetelne podejście niesamowicie napełnia optymizmem. Szczerze polecam kontakt każdemu, kto chce rozwiązać swoje problemy, ale nie wie którą drogę wybrać. Czasem sami nie dostrzegamy najbardziej słusznych dla nas rozwiązań, na szczęście jest się do kogo zwrócić po poradę.
12 listopada 2013 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Spotkania z Asią bardzo pomogły mi w reorganizacji mojej ścieżki zawodowej. Uświadomiła mi wiele ważych kwestii, dzięki którym uniknąłem błędów i wyważania już otwartych drzwi. Zyskało również moje życie osobiste. Polecam.
16 października 2013 Jan - Producent
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona, ze z gaszczu ofert coachingowych wybralam Joanne. Dystans coach - klient zostal zburzony na pierwszej sesji. W trakcie sesji czulam sie bardzo swobodnie i moglam mowic o wszystkim tym, z czym mialam problem. Najwazniejsze dla mnei sa roznorodne cwiczenia i melody jakie Asia prezentuje, bardzo pomocne w zyciu codziennym. A co najbardziej mnei zdziwilo to to, ze w trakcie pierwszej sesji odnalazlysmy moja pasje, o ktorej nawet nie wiedzialam, ze ja mam i ze mozna ja nazwac pasja!!!
16 października 2013 Sylwia - Szef Departamentu Finansowego
Bardzo dobry coach
Naprawdę lubię te spotkania przy kawie, skype wcale nie odbiera refleksji, metafory i uczucia zaangażowania po jej stronie. W środowisku artystycznym pasja jest pasją i osoby które tworzą i moderują nasz rozwoj są rownież artystami. Polecam.
25 marca 2013 Tomasz - Aktor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach Polecam Panią Asię jako coacha szczególnie w pracy budowania zespołu- team coachingu. Pracowała z moim zespołem podczas team coachingu . Zespół wypracował swoje cele i rozpoczął przy pomocy Asi pracę nad swoimi problemami budowaniem wizji i strategi rozwoju. To niebywale spotkać kogoś kto dzieli się nabytą wiedzą bez dodatkowych kosztów, ukrytych wydatków. Ktoś kto cieszy się z sukcesów osób z którymi pracuje.
21 marca 2013 Łukasz - Manager Banku
Bardzo dobry coach
Spotkania z Asią uświadomiły mi, że ciężką pracą i wytrwałością mogę osiągnąć wszystko. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy potrzebują wsparacia w poszukiwaniu siebie. Ten coach napewno nie spocznie póki razem z Tobą nie odnajdzie twojej drogi.
26 luty 2013 Anna CEO - dyrektor finansowy CEO
Dobry coach
Niezwykle komunikatywna, przebojowa, energiczna profesjonalistka. Praca nad ważnymi aspektami, w atmosferze szacunku, zaufania i bezpieczeństwa. Praca nad wartościami. Genialna osobowość! Polecam Coaching Managerski.
26 luty 2013 Paweł - Doradca Finansowy
Bardzo dobry coach
Profesjonalna i rzeczowa ale nie sztampowa. Ma indywidualne podejście do najdrobniejszego problemu. Pomysłowa i kreatywna, odważna w swoich opiniach. Szkolenia na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem:-)
11 luty 2013 Magda - REP
Bardzo dobry coach
Kompetentna i profesjonalna. Burzy mur dystansu w kilka prostych chwil. W ciągu tych godzin obiera emocje, przełamuje strach przed moimi lekami...to takie nie życiowe poczuć jak ktoś wierzy w twoją siłę i talenty. To dobre miejsce by odkryć siebie na nowo...
11 luty 2013 Magdalena - artysta
Bardzo dobry coach
Przyszłam do Joanny, kiedy nie byłam pewna, w którym kierunku zawodowym powinnam zmierzać. Miałam wiele pytań i wątpliwości. Oczekiwałam szybkiego i gotowego rozwiązania moich problemów. Sesje coachingowe pozwoliły mi spojrzeć na siebie samą z boku. Zrozumiałam skąd biorą się moje obawy i ograniczenia, dlaczego patrzę na awans w wąskim i stereotypowym zakresie, czemu nie potrafię skupić się na realizacji wcześniejszych założeń. To dzięki Joannie rozwinęłam się zawodowo. Odkryłam w sobie pokłady energii do działania, rozwinęłam swoje talenty, zdefiniowałam nowe ambitne cele, wyznaczyłam sobie nową drogę rozwoju. Podjęłam wyzwanie - działam! Tym, którzy stoją pod ścianą zawodowych wątpliwości szczerze polecam spotkanie z Joanną.
3 luty 2013 Marta - Studentka
Bardzo dobry coach
Rewelacyjne spotkania. Nie pierwsze w moim życiu ale pierwsze z takim efektem. Fantastycznie spędzony czas; masa nowych myśli; całkowicie inne spojrzenie na rzeczy i sprawy, które uważałem za bardzo dobre. Joasia w całości oddaje się temu co robi a uwierzcie mi robi to rewelacyjnie. Te szkolenia to nie gotowe recepty na Twój sukces ale precyzyjne "obudzenie" własnego ja i własnego wewnętrznego dialogu do znalezienia drogi. Bardzo wszystkim polecam. Joasiu bardzo dziękuję
19 stycznia 2013 Andrzej - expert
Bardzo dobry coach
Profesjonalne, biznesowe podejście, a jednocześnie podczas całej sesji miałem poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Żadna minuta sesji nie została zmarnowana, a efekty dają się zauważyć zarówno na polu biznesowym jak i prywatnym.Polecam gorąco !
16 stycznia 2013 Damian - kierownik
Bardzo dobry coach
Asia, to pasjonatka na drodze przemiany. Obdarzona wielką empatią, potrafiąca doskonale zdiagnozować problem i skutecznie wspierać w procesie samouświadamiania. Pracowałem z wieloma coachami , bardzo sceptycznie podszedłem do młodej kobiety, nastawiając sie na brak wiedzy i kompetencji. To co się wydarzyło , przerosło oczekiwania. Atmosfera, bezgraniczne zaufanie i szczera wiara w moje możliwość wywróciły do góry nogami podejście do coachingu. Polecam Asię, jako profesjonalnego coacha, wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.
15 stycznia 2013 Kamil - młodszy referent
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi dowiedziałam się jaka chcę być i próbuję to osiągnąć, skupiłam się bardziej na sobie. Cenna była zmiana nastawienia do siebie. Jestem dumna z tego, że jestem sobą. Joanna była moim przewodnikiem, spojrzeniem z boku na zespół, na moje potrzeby na rozumienie swojego osobistego wewnętrznego echa. Prowadzi do sedna, pomaga znaleźć drugie dno. Coaching zbudował moją pewność siebie, potrzebę zycia tu i teraz, a także czerpanie przyjemności i radości z małych rzeczy. Coaching to naprawdę fajna sprawa.
9 stycznia 2013 Lidia - Office Manager
Bardzo dobry coach
Sceptycyzm do niezrozumiałych narządzi to domena ludzi. My sprzedawcy myślimy ze o sprzedaży wiemy wszystko, i pewnie wielu ma racje. Ale ile wiemy o nas samych. Joanna zaprasza w w drogę, podróż , krainę sprzedaży samego siebie dla samego siebie. Ścieżka nie wcale łatwa, czasem pod górkę prowadzi do wyjątkowego miejsca w krainie samego siebie. Nie boisz się ryzyka odkrycia więcej? Masz odwagę by zmierzyć się ze swoimi lękami.....przekonaniami. Joanna to najlepszy przewodnik drogi do własnego wnętrza...
8 stycznia 2013 Robert - sales Manager
Bardzo dobry coach
Spotkania z Joanna to wyjątkowe przeżycia. Pozwalaja odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące tego czego chce i jak to osiągnąć. Dzięki Asi ukształtowałem swój własny model toższamości biznesowe, odkryłem zasoby i ukryte kompetencje. Spotkania z Asią to miło i owocnie spędzony czas.
31 grudnia 2012 Łukasz - CEO
Bardzo dobry coach
Szkolenia prowadzone przez Joannę są bardzo pomysłowe i kreatywne. Joanna jest zawsze dobrze przygotowanie merytorycznie, każde ćwiczenie jest bardzo dokładnie przemyślane i świetnie przeprowadzone. Dla każdego, kto nie boi się wyzwań POLECAM BARDZO SERDECZNIE:-)
29 grudnia 2012 Kinga - Psycholog
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam szkolenia i sesje coachingowe u Pani Joanny,osobom które są zainteresowane rozwojem osobistym oraz poprawa komunikacji i budowaniem relacji z innymi ludźmi. Pani Joanna profesjonalnie pomoze odnaleść drogi , które poprowadzą do sukcesu - osobistego oraz zawodowego. Pozdrawiam.
27 grudnia 2012 Maciej - Kierownik
Bardzo dobry coach
Spotkania z Joanną pomogły mi odpowiedzieć sobie na pytanie czego chcę i jak małymi krokami to osiągnąć. Asia pomogła mi zarówno w sferze życia zawodowego, jak i osobistego. Dzięki coachingowi zaczęłąm wierzyć w swoje możliwości, odważniej wyrażać swoje opinie, nauczyłam się asertyności. Spotkania z Asią to miło i owocnie spędzony czas - praca nad ważnymi problemami, w koleżeńskiej atmosferze.
23 grudnia 2012 Grażyna - sekretarka
Bardzo dobry coach
Szkolenie z Coachingu super. Prowadzone było profesjonalnie a ćwiczenia, które zostały wykonane na szkoleniu pierwsza klasa :-)Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tego typu szkoleniu oraz w innych szkoleniach prowadzonych przez tą firmę.
23 grudnia 2012 Piotr - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj