Joanna Jasiok

Popularność: 563
Bardzo dobry coach (7)
Joanna Drzyzga coach freelancer/pedagog/terapeuta pedagogiczny Jestem dyplomowanym coachem Akademii Profesjonalnego Coachingu (studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz Noble Manhattan Coaching). Od lat pracuję również jako pedagog i terapeuta pedagogiczny prowadząc konsultacje i doradztwo. Pasjonują mnie ludzie. Lubię obserwować, gdy odnajdują w sobie energię do działania, rozwijają umiejętności, poszukują nowych wyzwań. Pracuję z człowiekiem na różnych etapach jego rozwoju wykorzystując metodę arteterapii oraz narzędzia i inspiracje z niej wynikające. Moje doświadczenia od samego początku są związane ze wspieraniem grup i osób indywidualnych w rozwoju osobistym i zawodowym. Dlatego... Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, w czasie którego odkryjesz nowe horyzonty.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Katowice, Orzech, Świerklaniec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Człowiek, który widzi, że coś w jego życiu nie wygląda tak, jakby chciał, może śmiało zgłosić się do Pani Joanny. Bardzo efektywnie i subtelnie zmusza do zmiany punktu widzenia na wiele kwestii. Mimo, że nie każde zadanie czy pytanie jest przejrzyste, to efekty są wyraźnie widoczne w coraz lepszym samopoczuciu i świadomości rozwoju osobistego. Warunkiem jest chęć poprawy i zaangażowanie. Wtedy efekty naprawdę pozytywnie zaskakują. Z czystym sercem i radością polecam.
9 listopada 2017 Adam - Przedsiębiorca/Artysta/Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Joanna wspaniale rozumie ludzi, jej długoletnia praktyka pedagoga w szkole średniej pozwoliła jej na dostrzeganie problemów dużo szerzej. Mojej córce dała takiego "psychologicznego kopa", że z zagubionej 18-nastolatki stała się ambitną osobą, która potrafi stawiać sobie cele i skutecznie je realizuje. Teraz po kilku miesiącach jestem tak dumna z jej osiągnięć w szkole i planów na przyszłość, że trudno mi samej uwierzyć w taką metamorfozę. Super kobieta, potrafi zmienić nastawienie do życia. Całą rodzinę potrafiła zespolić i pokazać "lepszy świat". Gorąco polecam współpracę. Ewa - dumna matka i szczęśliwa kobieta.
24 stycznia 2015 Ewa - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Bardzo dobry coach, który nie tylko pomaga nam się rozwijać, ale także sam nie stoi w martwym punkcie. Pokazuje nowe spojrzenie na świat, pomaga sprostować wnioski i nakierowuje na właściwe drogi. Bardzo dobra osoba, na bardzo dobrym stanowisku. Jeszcze raz polecam.
24 stycznia 2015 Maślana - wasz przyszły dyktator
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam rozwój przy Pani Joannie, która nawet najbardziej zawziętego narcyza weźmie w ryzy:P dobrze nakieruje, i pokaże nowe spojrzenie na świat;). A w lusterku coraz to lepiej:P
24 stycznia 2015 Beny - Wasz przyszły premier
Bardzo dobry coach
Kazdy kto mysli o rozwoju personalym i pragnie osiagnac w zyciu wiecej niz bycie przecietnym, powinien zasiegnac rady dobrego coacha jakim jest Joanna. Z pewnoscia nakieruje na wlasciwa droge oraz pomoze odkryc nowe horyzonty. Polecam!
20 listopada 2014 Wojciech - NBC production
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna Osoba. Spoglądałem na innego siebie. Polecam wszystkim. Teraz jestem SOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 września 2014 Andrzej - dyrektor operacyjny
Bardzo dobry coach
Bo spojrzałam na siebie z tej strony, której nigdy nie widziałam. A wydawało mi się, że już znam dostatecznie siebie i swoją przestrzeń.. Konkretność, Celowość, Efektywność ..-taki opis sesji:)
24 marca 2014 Aleksandra - architekt krajobrazu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom