joanna stebakowska

Popularność: 463
Bardzo dobry coach (4)
Joanna Ślifirska-Stebakowska coach, meneger Ukończyłam Polską Szkołę Coachingu Metrum w Katowicach. Pracę coacha łączę z kilkunastoletnim doświadczeniem menegerskim. Moje zainteresowanie coachingiem pojawiło się podczas pracy z drugim człowiekiem , nad rozwojem jego możliwości i umiejętności związanych z wykonywanym zawodem i stanowiskiem pracy.To był początek , który stanowił inspirację do dalszego mojego rozwoju. Mam w sobie ciekawość drugiego człowieka, jego sposobu postrzegania świata. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Dla mnie coaching to droga do wydobycia własnego potencjału przez klienta, do umiejętności i łatwości korzystania ze swoich silnych stron, droga do celu obranego przez klienta.Moim zadaniem jest wspieranie go w tej podróży. Dzięki coachingowi pomagam klientom w przełomowych momentach ich życia, wspieram przy radzeniu sobie ze zmianą w środowisku zawodowym lub osobistym. Wspieram klientów stojących przed wyzwaniem oraz zainteresowanych własnym rozwojem . Swoje relacje opieram na zaufaniu i partnerstwie.W swej pracy kieruję się kodeksem etycznym ICF.
Kontakt
telefon : 734 180 366

Skype:asiastebakowska
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna pomogła mi poukładać swoje zajęcia i nauczyła mnie zasad skutecznej organizacji planu dnia. Dzięki temu odnalazłem więcej czasu na swoje zainteresowania. Joanna jest serdeczną osobą, która ciekawie prowadzi warsztaty i potrafi zaciekawić każdego uczestnika.
13 maja 2018 Maciek - uczeń
Bardzo dobry coach
Joanna pomogła mi bardzo trudnym momencie mojego życia. Jej wsparcie sprawiło że miałam odwagę podjąć pewne decyzje, które okazały się dla mnie po prostu zbawienne.Zaczęłam inaczej, tzn lepiej patrzeć na otaczający mnie świat i zdarzenia jakie mnie spotykają. Dzięki niej coś pozytywnego zaczęło się dziać w moim życiu. jestem jej bardzo wdzięczna za czas mi poświęcony i dobre słowo. Dziękuję.
27 lipca 2016 Ania z Białej Podlaskiej - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Joanna sprawdza się zarówno w coachingu indywidualnym , jak i grupowym. Z łatwością pozyskuje otwartość i zaufanie zespołu.Pomaga wyznaczyć cele oraz indywidualne plany rozwojowe.Wspiera także podczas wdrażania i realizacji nowych działań.
17 kwietnia 2016 Robert - Właściciel Firmy
Bardzo dobry coach
Joanna jest sympatyczną osobą potrafi wczuć się w sytuacje i pomóc sprecyzować cel , otrzymałem dużo wsparcia, rzetelnie podchodzi do swojej pracy czułem że to jest jej pasja. Podczas wspólnej pracy dokonało i dokonuje się we mnie wiele przemian które mnie bardzo wzmocniły.
23 luty 2016 Andrzej - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj