Joanna Warzywoda

Popularność: 1588
Bardzo dobry coach (5)
Co mogę Ci zaoferować? Doświadczenie w pracy z ludźmi-mam na swoim koncie ponad 6000 godzin bezpośredniej pracy z klientami face to face. Etykę i poufność- kieruję się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) i jego standardami. Pomoc w realizacji celów krok po kroku-wspieram Cię w drodze do realizacji celów, poprawianiu jakości Twojego całego życia lub poszczególnych wybranych przez Ciebie aspektów. Zaangażowanie-coaching to moja pasja; już w liceum wiedziałam, że to tym chcę zajmować się w życiu i po dziesięciu latach doszłam do bycia coachem. Zaplecze merytoryczne: ukończyłam praktyczne studia z coachingu po zakończeniu anglojęzycznych studiów z zarządzania. W ich trakcie zdobyłam nauczycielski certyfikat Uniwersytetu w Cambridge. Szkoliłam się u takich osób jak: Tony Robbins (mój autorytet), Robert Cialdini, Paweł Jan Mróz, Rafał Brzoska, Mariusz Szuba, Mateusz Grzesiak, Jakub B. Bączek, Robert Krool, Sebastian Kotow i inni. Wierzę w to, że ludzie mogą osiągnąć rezultaty jakich pragną nawet jeśli pozornie to ‘niemożliwe’. Największą radość i spełnienie daje mi widok klientów rosnących-osiągających swoje cele i widzących rezultaty. Współpracuję w Fundacją Trenuję-Pomagam. Prowadzę coaching również przez Skype i telefon. Coaching jest możliwy w języku polskim oraz angielskim.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching z Asią był dla mnie bardzo owocny. Uświadomiłam sobie, że problemy nie do rozwiązania są tylko w mojej głowie, przykryte stertą wymówek. Do tego pracowałyśmy nad pewnością i akceptacją siebie. Dziękuję za pomoc.
6 luty 2017 Kasia - operation specialist
Bardzo dobry coach
Znamy się z Asią rok. Jej podejście do doprowadzania mnie do moich celów, małych i dużych jest godne podziwu; jest wymagająca. Na sesjach odkrywałam na swój temat coś nowego i przełomowego. Przez czas współpracy rzuciłam pracę w korporacji na rzecz zajęcia się swoją pasją, do czego wcześniej brakowało mi odwagi. Dziękuję.
6 sierpnia 2016 Ewelina - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z panią Asią. Jest profesjonalna i zawsze przygotowana. Spotkania prowadzone są w przyjaznej i wspierającej klienta atmosferze. Głównie chciałam poprawić swoje wyniki w sporcie i udało mi się to pod okiem pani Asi.
23 września 2015 Kasia - sportowiec
Bardzo dobry coach
Pracuję z Asią od pół roku. Przez ten czas poznałam siebie, swoje potrzeby i uświadomiłam sobie czego brakuje w moim życiu. Dzięki temu znacząco podniosła się jakość mojego życia, jestem spokojniejsza i pewniejsza siebie. Asia jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która jest świetnym słuchaczem i skupia się na tym bym osiągała założone cele.
9 czerwca 2015 Ewa - freelancer
Bardzo dobry coach
Joanna podczas procesu coachingowego była moim drogowskazem w dojściu do realizacji celu. Używając rożnych metod/narzędzi coachingowych pozwoliła mi odkryć to co "gołym okiem" było niewidoczne, dzięki jej konsekwencji i zaangażowaniu mogłam krok po krok realizować swój cel. Joanna potrafi zbudować atmosferę bezpieczeństwa, zaufania i partnerstwa co jest niezbędne dla klienta. To dzięki Joannie miałam ogromną determinację i motywację do realizacji wyznaczonych kroków. Gorąco polecam pracę z Joanna.
17 kwietnia 2015 Agnieszka - Menedżer Bank Pekao SA
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj