Jolanta Burda-Niessen

Popularność: 1438
Bardzo dobry coach (5)
Jestem psychologiem oraz certyfikowanym i akredytowanym Coachem(IIC). Moją praktykę potwierdza także dyplom Noble Manhattan Coaching, The Practicioner Coach Diploma. Specjalizuje się w Life&Business coachingu. Jako psycholog i coach najwięcej czasu poświęcam swoim klientom indywidualnym oraz parom. Pozostaję przy tym otwarta na prowadzenie sesji grupowych, szkolenie z zakresu umiejętności coachingowych, inteligencji emocjonalnej ( z doroslymi jak i z dziećmi), komunikacji opartej na empatii oraz na warsztatową pracę z samooceną czy psychoedukację. Z entuzjazmem wspieram swoich Klientów w stresującym procesie zmiany myślenia, który niejednokrotnie staje się fundamentalnym krokiem do dalszego rozwoju i możliwości odczuwania pełni szczęścia. Pracuję w języku polskim i angielskim, bezpośrednio, ale też w przypadku coachingu, przez skype /telefon(cały świat). Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oparte jest głównie na pracy w placówkach medycznych w charakterze psychologa terapeuty,a takze pracy psychologa badacza i diagnosty. Pracowalam takze w działach personalnych firm polskich i międzynarodowych, działach sprzedaży,jako dydaktyk uczelni wyższych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Podczas sesji kładę szczególny nacisk na odnajdywanie i wzmacnianie osobistych zasobów Klientów, co sprzyja podejmowaniu wyzwań, spełnianiu się i życiu w poczuciu doświadczania szczęścia. Wierzę w to, że umiejętne wykorzystanie kilku narzędzi/metod jednocześnie (tj.coachingowych, terapeutycznych i psychometrycznych) daje możliwość Klientom na wykorzystanie swojego czasu i pieniędzy w sposób optymalny, efektywny i jak najbardziej możliwie "bezbólowy". Inspiruję się technikami behawioralno - kognitywnymi, podejściem psychodynamicznym w procesie oraz psychoneuroimmunologią. Serdecznie zapraszam do współpracy. Zachęcam do skorzystania z bezpłatnego spotkania, na którym będziemy mieli okazję się poznać oraz omówić zakres przyszłej współpracy.
Kontakt
burda.jola@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zawsze uśmiechnięta, niezwykle sympatyczna i otwarta. Tworzą świetną atmosferę do pracy nad sobą. Gorąco polecam najlepszą z możliwych inwestycję. W samego siebie z Jolantą :)
6 sierpnia 2014 Łukasz - Student
Bardzo dobry coach
Jola jest przemiłą osoba wzbudzającą zaufanie i dajacą poczucie spotkania z wyjątkowym człowiekiem. Jest profesjonalnym i kreatywnym coachem. Zawsze przygotowana i wymagająca. Jeśli szukasz wsparcia w pracy nad sobą szczerze polecam takiego przewodnika po labiryncie życia!
7 sierpnia 2013 Darek - Inżynier
Bardzo dobry coach
Jola jest niesamowicie ciepłą osobą. Bardzo profesjonalną w tym co robi i można jej zaufać otwierając się przed nią ze swoich problemów. Poza tym wydobędzie z Ciebie to co siedzi w Tobie i przeszkadza Ci, ukierunkuje, pomoże pozbyć się problemu. Jest szczerym złotem, dzięki niej poczułam się pewniejsza siebie :)
1 sierpnia 2013 Aneta - matka
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka, zawsze świetnie przygotowana a jednocześnie, ciepła i mądra kobieta z dużym poczuciem humoru! Dzięki niej wiem czego chcę, co potrafię, działam z energia i pasją! Serdecznie polecam Jole każdemu kto poszukuje naprawde skutecznego coacha! Jolu! Dziękuje! Za rozwinięte skrzydła i pomoc w uświadomieniu fascynujących, nowych możliwości lotu!
3 maja 2013 Anna - aktorka
Bardzo dobry coach
28 grudnia 2012 natalia - uczeń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom