Jowita Trzaska

Popularność: 450
Bardzo dobry coach (2)
Wspieram ludzi „zgaszonych” problemami i rutyną dnia codziennego w odnalezieniu sposobu na satysfakcjonujące i spełnione życie. Uczę jak zaakceptować swoją przeszłość, by ruszyć dalej. Specjalizuję się m.in. w coachingu kryzysowymi, czyli pracuję z ludźmi, którzy doświadczają kryzysu emocjonalnego w życiu prywatnym bądź zawodowym (np. rozstania, wypalenie zawodowe). Kim jestem? Jestem absolwentką Akademii Profesjonalnego Coachingu ( WSB w Dąbrowie Górniczej Studia realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Szkolenia, seminaria, treningi, warsztaty: Coaching kryzysowy w biznesie (szkolenie i certyfikacja, 2017) Wykorzystanie metafory w pracy coacha i trenera (warsztat, 2016) Coaching kryzysowy (szkolenie i certyfikacja, 2016) Coaching grupowy co to takiego (warsztat, 2016) Kongres Maksimum Osiągnięć (kongres z Brianem Tracy, 2016) Mistrz Sprzedaży (szkolenie z Kamilą Rowińską, 2016) Neurobiologiczna perspektywa relacji coachingowej i przywództwa (warsztat z Dariuszem Niedzieskim, 2016) Życie pełne pasji (szkolenie z Jakub B. Bączek, 2016) Action Learning (warsztat 2016) Wewnętrzna siła (szkolenie z Paweł Jan Mróz, 2015) Coaching przedsiębiorczości (szkolenie z Rafał Szewczak, 2015) Coaching Prowokatywny w pracy coacha, trenera i lidera (szkolenie 2015) Modele językowe Miltona Ericksona w pracy z Klientem (warsztat 2015) Style Myślenia FRIS – nowe narzędzie w pracy trenera i coacha (warsztat 2015) Zen Coaching (warsztat z Tine Vindelov, 2015) Rola coachingu w procesie budowania profesjonalnego wizerunku (seminarum 2014) Superwizja w coachingu – przestrzeń wzrastania i rozwoju (seminarium 2014) Narzędzia RTZ w coachingu (warsztat 2014) Zamień delegowanie na kontraktowanie (warsztat 2014) Improwizacja i drama w coachingu (warsztat 2014). Słucham i wspieram ludzi - nie oceniam. Prywatnie jestem żoną kulinarnie uzdolnionego mężczyzny, mamą, synową, ex- żoną i ex-synową, córką, siostrą. Pasjonują mnie ludzie i odległe zakątki świata. Uwielbiam czekoladę (w każdej postaci!) i wszystko, co naturalne i zielone (no, może oprócz pleśni). Kocham kolory! Gdy chcę się zrelaksować, wyrusza z mężem na wycieczki rowerowe. Moim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech :) Do zobaczenia! Jowita
Kontakt
Telefon: +48 501 745 694
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Tychy, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, zaangażowanie, empatia. Jowita Trzaska dba o pozytywną atmosferę spotkań, co sprzyja otwartości i szczerości. Zadaje właściwe pytania w odpowiednich momnentach. Kiedy wydaje się, że utknęliśmy w martwym punkcie, potrafi zaskoczyć prowokacją, a nawet... propozycją zmiany celu procesu. W moim przypadku ryzyko opłaciło się. Polecam!
30 września 2015 Dariusz Stawik -
Bardzo dobry coach
Jeżeli szukają Państwo coacha, z pełną satysfakcją polecam panią Jowitę Trzaska. Pracowałem z p. Jowitą podczas sesji coachingowych od marca do czerwca 2015 roku. Jowita jest przyjazna, otwarta i godna zaufania. Podczas każdej sesji pilnuje, aby pracować nad celem klienta. Jej dociekliwość, umiejętność zadawania właściwych pytań i właściwe wykorzystywanie narzędzi coachingowych powodują, że klient znajdzie rozwiązanie problemu, z którym przyszedł. Polecam Jowitę jako solidnego coacha, która swoimi umiejętnościami skutecznie pomogła w osiągnięciu założonego celu i rozwiązaniu problemów z jakimi przyszedłem.
12 lipca 2015 Piotr Zychowicz - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj