Karolina Osicka

Popularność: 406
Bardzo dobry coach (16)
Jeśli Twoja sytuacja życiowa lub zawodowa nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca skontaktuj się ze mną. Dzięki swojej praktyce i wiedzy psychologicznej pomogę przejść Ci do kolejnego etapu rozwoju osobistego i zawodowego. Swoją pracę opieram głównie na autorskich narzędziach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, łącząc psychologię z coachingiem.
Kontakt
696606890
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Studia na kierunku : Psychologia , Pedagogika
Skorzystaj z moich dodatkowych umiejętności:
Praca z młodzieżą. Coaching rodzicielski.
COACHING
Również w Języku Migowym.

Opinie

Bardzo dobry coach
Ta Pani otwarła moje serce i umysł na świat. Niesamowity człowiek!
3 luty 2018 Patrycja - Tłumacz
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, która coś sobą reprezentuje. Bardzo mi pomogła. Profesjonalna relacja nie pozbawiona poczucia humoru i czysto ludzkiego podejścia. Stylowy i przytulny gabinet, klient zawsze zadbany (kawa,herbata,ciastko itd.) Jedyny minus to że kiedyś ta współpraca się kończy. Polecam bo warto.
5 października 2017 Paweł Z. - dyrektor oddziału banku
Bardzo dobry coach
Bardzo charyzmatyczna osoba.Uczestnicy grupowego coachingu w naszej firmie wręcz zachwyceni osobowością prowadzącej. Zazwyczaj narzekali na tego typu przedsięwzięcia a tym razem zostali oczarowani. Dziękujemy Pani Karolino.
28 września 2017 Sieć - Smyk
Bardzo dobry coach
Faktycznie bardzo ciepła osoba. Pełna pozytywnej energii. Profesjonalna. Wyjątkowa. Trzeba mieć ogromny dar żeby pracować w taki sposób. Mam ogromny szacunek dla tej Pani. Anioł.
27 sierpnia 2017 AdamKrzeczkowski -
Bardzo dobry coach
Mega profesjonalizm ,mega zrozumienie i taka autentyczna troska o drugiej osoby. Nie zależy jej tylko na zarobku. Miałam trudną sytuację finansową po śmierci męża i mogłam liczyć na Panią Karolinę.
16 maja 2017 Ela - muzyk
Bardzo dobry coach
perfekcyjnie!
5 luty 2017 Jola - dyrektor
Bardzo dobry coach
Co tu pisać... pełen profesjonalizm a przy tym serce na dłoni- takich ludzi już mało zostało w twardym świecie biznesu. Polecam to za mało.
11 sierpnia 2016 Roman W. - Deweloper
Bardzo dobry coach
Bardzo przyjemna osoba. Ciepła i wyrozumiała. Zna się na ludzkiej naturze. Szkoda że to już koniec współpracy! Polecam, zwłaszcza w sprawach prywatnych. Wyszliśmy cało z trudnej sytuacji.
8 czerwca 2016 Magda i Tomek - mama na cały etat
Bardzo dobry coach
Dobrze się nam współpracowało. Będę polecać i wracać. Pełna ciepła oraz zrozumienia ale przede wszystkim konkretna i zdecydowana w działaniu.
4 kwietnia 2016 Joanna - Menager
Bardzo dobry coach
Kobieta z dużym dystansem do siebie ,znakomitym poczuciem humoru ,bardzo ciepła -nie można wyjść od niej bez znakomitego nastroju. Polecam
29 października 2015 Malwina -
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka o bardzo rozleglej wiedzy w dziedzinie psychologii i coachingu. Bardzo zaangazowana w swoja prace. Wyrozumiala ale i wymagajaca. Bardzo dobry coach.
1 września 2015 Kalina - Mama na caly etat
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i psycholog. Wie co robi, ma bogata wiedze z zakresu coachingu i psychologii. Jestem bardzo zadowolona ze zrealizowanego kontraktu. Polecam z czystym sumieniem
20 lipca 2015 Beata - przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Do Pani Karoliny trafilem z polecenia. Nie zawiodlem sie. Wspolpraca na wysokim poziomie. Profesjonalnie. Konkretnie. Bardzo rzeczowa i mila osoba. Mialem rowniez przyjnosc korzystania ze szkolenia prowadzonego przez Pania Karoline co dodatkowo wzmacnia moja pozytywna opinie. Polecam
26 czerwca 2015 Piotr P. - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Dobra współpraca zwieńczona zadowoleniem. Karolina jest dowodem na to, że młoda krew na rynku jest bardzo potrzebna. Potrafi słuchać, i odpowiednio kierować rozmową. Myślę że będzie idealnym coachem dla osób które się zagubiły w natłoku współczesnego businessu.
12 kwietnia 2015 Marcin - Menager
Bardzo dobry coach
Polecam. Bardzo rzeczowa kobieta. Cel osiagniety. Ciekawe techniki pracy. Mnostwo pozytywnej energii. Przytulny gabinecik z dobrym dojazdem. Poszlam z inynym celem ale w efekcie okazalp sie ze to nie tego chce. Dla mnie to cud oswiecenia. Same plusy.
8 listopada 2014 marta - weterynarz
Bardzo dobry coach
Bardzo młoda Pani Coach ,pełna energii - wręcz zaraźliwej . Współpraca z Panią to była czysta przyjemność. Jeśli zaistnieje ponownie potrzeba -skorzystam z usług Pani Karoliny. Wcześniej współpracowałam z dwoma innymi coachami i była to współpraca bez porównania! Wiadomo, każdy ma swoje typy - ale jeśli potrzeba odnaleźć w życiu osobistym tego co pcha nas do zmian to jest to idealna osoba. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się że uśmiechnięta buzia tej Pani będzie dla mnie symbolem osobistego sukcesu. Polecam
25 maja 2014 ANNA - Bankowiec- porzucający pracę na rzecz otwarcia wla
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom