Katarzyna Bilnik-Barańska

Popularność: 195
Bardzo dobry coach (4)
Jestem coachem, trenerem i psychologiem. Moją pasją jest praca z ludźmi i towarzyszenie im w rozwoju. Koncentruję się na spójności wewnętrznej, samoświadomości i poczuciu własnej wartości. Preferuję pracę na mocnych stronach, bo pozytywne nastawienie potrafi nakręcić jak nic innego. W obszarze moich kompetencji i zainteresowań leży przede wszystkim wszystko co dotyczy szczęśliwego związku i rodziny. Prowadzę sesje indywidualne, dla par i małżeństw oraz kobiet w ciąży i okresie okołoporodowym. Pomagam osobom w kryzysie, związanym z utratą bądź narodzinami chorego dziecka. Wspieram również pary borykające się z bezpłodnością i problemami z donoszeniem ciąży. Oferuję również coaching osobisty, dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwinąć i zrobić coś dla siebie. W swojej pracy z powodzeniem łączę podejście psychologiczne i narzędzia coachingowe. Prywatnie jestem optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Cenię sobie przyjaźń i lojalność, a ciekawość drugiego człowieka powoduje, że całą sobą angażuję się w realizowane projekty. Wykształcenie: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, kierunek: psychologia Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, kierunek: komunikacja społeczna i PR Grupa TROP, Szkoła Coachów i Trenerów, kierunek: coach i mentor Grupa TROP, kurs „Trener rozwoju organizacji przyszłości”, kierunek: coaching grupowy w pracy trenera. Specjalizacja coachingowa: -coaching relacji (par i małżeństw) -coaching kryzysowy -coaching osobisty -coaching grupowy -co-coaching
Kontakt
tel: 698 327 537
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia jest pełna energii, uważna i kompetentna, pomogła mi sprecyzować cele zawodowe, wyznaczyć ścieżkę kariery i podjąć decyzję o zmianach. Mimo, iż z rezerwą podchodziłam do coachingu, spotkania okazały się dla mnie bardzo pomocne i wartościowe, dały mi impuls do dalszego rozwoju i energię do działania.
12 kwietnia 2015 Ania - Architekt
Bardzo dobry coach
Kasia jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Potrafi słuchać i za każdym razem była w pełni zaangażowana w rozmowę. Zadawała pytania, które były nurtujące i pozwalały burzyć schematy dotychczasowego myślenia. W moim przypadku również skłoniły do działania. Serdecznie polecam!
9 kwietnia 2015 Ania - radca prawny
Bardzo dobry coach
Polecam Kasię - rewelacyjny coach i psycholog. Bardzo wrażliwa i uważna osoba a przy tym pełen profesjonalizm. Coaching u Kasi pomógł mi odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań - zawodowych i osobistych. Kasia nie daje gotowych odpowiedzi ale zmusza do przyjrzenia się sobie, co czasem wybija ze strefy komfortu. Robi to jednak w tak bezpiecznej atmosferze, że człowiek jest gotowy zajrzeć prawdzie w oczy ;) Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam.
1 kwietnia 2015 Artur - manager
Bardzo dobry coach
Kontakt z Katarzyną Bilnik-Barańską to sama przyjemność. Spotkania i opieka tego coacha dała mi dużo dobrego. Pozytywne nastawienie do świata i siłę, żeby się zmieniać. Polecam wizyty każdemu, kto chciałby popracować nad sobą.
23 marca 2015 Ewelina - dziennikarz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom