Katarzyna Mysiara

Popularność: 96
Bardzo dobry coach (2)
Witaj ! Zapraszam Cię do współpracy ze mną. Jeżeli masz jakiś temat który chcesz przepracować, lub ktoś z twoich bliskich jest w takiej sytuacji chętnie Wam potowarzysze. Krótkie informacje o mnie: Mam na imię Kasia. Pomagam ludziom w odkrywaniu ich ukrytego potencjału. Będę dmuchać w twoje skrzydła, abyś po procesie coachingu pięknie szybował. Praca z drugim człowiekiem zawsze była dla mnie bardzo ważna. W okresie liceum pracowałam wolontaryjnie w hospicjum oraz świetlicy dla dzieci. Obecnie studiuje coaching w szkole Set, jestem w trakcie robienia akredytacji. Studiuje także naturoterapie która uczy mnie holistycznego podejścia do człowieka. Mam kotka o imieniu Melisa.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona sesjami z Kasią. Zaczyna się niewinnie a potem zmiany przychodzą lawinowo. Cenię Kasię za holistyczne podejście, opanowanie i pogodną wiarę w potencjał klienta. Dziękuję Kasiu, pozostańmy w kontakcie!
14 stycznia 2021 Agnieszka Tyczyńska - Koordynator szkoleń
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze prowadzi sesję. Zadaje zrozumiałe pytania. Jest bardzo opanowana i pogodna. Pozwala na zastanowienie się nad odpowiedzia. Naprowadza na odpowiedź. Dobrze że robi z klientem wizualizacje.
16 grudnia 2020 Piotr Majewski -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj