Katarzyna Sekula

Popularność: 1175
Bardzo dobry coach (6)
"Przeznaczenie nie jest kwestią przypadku, lecz wyboru. Nie jest czymś na co powinniśmy czekać, lecz czymś, z czym mamy się zmierzyć." Coach - freelancer. Akredytacja ACC ICF - Associated Certified Coach (ACC), International Coach Federation. Pracuję w oparciu o proces skoncentrowany na rezultacie, nie zapominając, że równie ważna jest droga, którą trzeba przebyć, by dotrzeć do celu. Szczególnie bliski jest mi model pracy "Co-active coaching - akcentuje wiarę w siłę i kreatywność klienta. Jedną z fundamentalnych zasad jest założenie, że klient zna odpowiedzi na pytania lub potrafi je znaleźć". Wartości, które mi towarzyszą to szacunek i wiara w człowieka. Coaching jest inspiracją do zmian, sprawia, że perspektywy poszerzają się i pojawiają się nowe możliwości. W sesjach coachingowych, wykorzystuje narzędzie The Coaching Game, które pomaga uwolnić kreatywność oraz twórcze myślenie. Mamy szanse spojrzeć na siebie i innych w nowy, odkrywczy sposób. Jako coach towarzyszę klientowi przez cały proces, stojąc nieco z boku - dając przestrzeń - jednak angażując się całą sobą. Bycie coachem, łączę z byciem partnerem zarządzającym w firmie o profilu motoryzacyjnym. Jako menadżer, realizuję swoje pasje w obszarach strategicznego zarządzania firmą, hr, marketingu i sprzedaży. Bycie menadżerem coachem, pozwala mi na "zarządzanie" zespołem, poprzez motywację i wspieranie w indywidualnym rozwoju.
Kontakt
tel. 693417430
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Szczecin, Poznań, Wrocław, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Uniwersytet Szczeciński mgr socjologii, specjalność Doradztwo psychospołeczne
Pasje
ROZWÓJ OSOBISTY - mam nadzieje, że nigdy nie najdzie mnie myśl "już wiem na tyle dużo, żeby nie poznawać dalej". PSYCHOLOGIA - to co zachodzi w nas samych oraz relacje jakie tworzymy - jest niezwykle intrygujące i pozwala na zrozumienie wielu zachowań. SPORT - jest dla mnie bardzo ważny, ze względu na dobre zdrowie i dobre samopoczucie. Sport wyzwala... Endorfiny, które krążą np. podczas jazdy na nartach czy gry w tenisa, dają mi olbrzymią dawkę energii. Wakeboarding - jeszcze większa dawka energii i poczucia wolności. GOTOWANIE- uwielbiam jeść, sprawia mi to ogromną radość, poznawanie nowych smaków i zapachów. Najchętniej kuchnia śródziemnomorska i azjatycka. Poprzez jedzenie, smakuje świat. A gdy mam ochotę, odskoczyć trochę od codzienności, to CZYTAM i przenoszę się do magicznego świata elfów i hobbitów - J.R.R. Tolkiena oraz mrożącego krew w żyłach skandynawskiego kryminału. W drogę najchętniej wyruszam AUTEM Z DUSZĄ...

Opinie

Bardzo dobry coach
Od trafnych pytań zadawanych przez Kasię, dochodzi się do wniosku, że bariery tkwią tak na prawdę w nas samych. Dzięki pracy z Kasią zrozumiałam, jak pokonywać wewnętrzne bariery, które hamują mój dalszy rozwój. Aktywność najpierw rozpoczyna się w świadomości, a gdy już zostanie tam zrealizowana, pociąga za sobą działanie. I niby ot cała filozofia. Jednak bez coachingu z Kasią nie ruszyłabym z miejsca. Dziękuję za wszystkie sesje coachingowe i cenne wskazówki :)
21 sierpnia 2014 Sylwia - naukowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo przyjacielska i otwarta na drugą osobę.Niezwykle optymistycznie nastawiona do życia.Potrafi słuchać i we wszystkim widzi dobre strony.Bardzo mi to pomogło.Dopinguje i motywuje do pracy nad sobą.W czasie sesji zrozumiałam jak moje zahamowania i postrzeganie niektórych spraw wpływają na moje życie i jak mnie ograniczają.Dostałam wskazówki jak to zmienić - i to działa.Szczerze polecam.
23 lipca 2014 Justyna - manager
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością rekomenduję pracę z Kasią jako coachem. Pełen profesjonalizm. Relacja, którą zbudowaliśmy pomogły mi uporządkowanie wizji, planów, działań do których chciałam dojrzeć i dążyć. Pytania, które słyszałem skłaniały mnie do przyjrzenia się sobie, w jaki sposób myślę i działam, moich oporów i leków przed podjęciem życiowych decyzji. W trakcie naszej pracy Kasia z szacunkiem i cierpliwością podążała za mną dając przestrzeń i zadając niezwykle trafne i inspirujące pytania, które kazały mi szukać w sobie prawdziwych autentycznych, odpowiedzi. Dzięki naszym sesjom odkryłam i uwierzyłam, że jestem w stanie realizować swoje życiowe decyzje.
26 czerwca 2014 Joanna - Specjalista ds. planowania i zakupu mediów
Bardzo dobry coach
Rzetelna i profesjonalna! Kasia swoją postawą i coachingiem potrafi solidnie zmotywować, a dzieki otwartemu i przyjaznemu nastawieniu wyzwala także dużo kreatywności. Sedrecznie polecam!!!
13 czerwca 2014 Bartek - Muzyk
Bardzo dobry coach
Dzięki wspólnej pracy z Kasia jestem silniejszy i poprawiłem relacje z ludźmi. Widzę siebie i swoje potrzeby. Zmienia się też moje życie i podejście do ludzi. Stworzyłem lepsze relacje z otoczeniem zarówno bliższym i dalszym. Zmierzam do własnego biznesu i rozwijam się zawodowo. Ufam, że moja pasja, stanie się moją pracą.
19 maja 2014 Grzegorz - manager
Bardzo dobry coach
Profesjonalna w każdym aspekcie, inicjatorka najlepszych zmian w mojej osobie. Bardzo dobry kontakt, sesje na skype prowadzone tak, jakby siedziało się obok w gabinecie. Powiem krótko, z panią Kasią można sięgać szczytów!
18 maja 2014 Piotr - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom