Katarzyna Zalecka-Wojtaszek

Popularność: 147
Bardzo dobry coach (5)
Specjalizuję się w coachingu zdrowia (health coachingu), life coachingu oraz coachingu twórczości. Pracuję ze świadomymi kobietami, które myślą o dokonaniu zmian w swoim życiu lub stoją przed podjęciem trudnej decyzji. Moja rola jako coacha polega na ułatwieniu im przejścia przez cały proces w przemyślany, spójny i skrojony na miarę sposób. Dokonuję tego przy użyciu narzędzi i pytań coachingowych, wspierając i motywując klientki na drodze do realizacji celu. Staram się dopasować swój styl pracy do indywidualnych potrzeb moich klientek, by dzięki temu mogły odnieść jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Zapraszam na sesje indywidualne stacjonarnie w Gliwicach lub za pośrednictwem Skype’a. Więcej informacji na temat mojej pracy można znaleźć tutaj: http://www.gabinet-holistic.com/
Kontakt
517-949-910 (w dni powszednie, w godzinach 9:00-19:00)
Specjalizacje
Miasta
Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring - SWPS w Katowicach

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam każdemu Panią Kasię Zalecką-Wojtaszek jako coacha w zakresie pracy nad swoim biznesem. Pracowała ze mną i nade mną przez dłuższy czas, czyli kilka miesięcy. Bardzo mi pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna za te rozmowy. Profesjonalna opieka, ogromna wiedza. Bardzo ciekawe i przydatne dla mnie były te spotkania online, więc na pewno warto skorzystać z jej pomocy.
30 września 2020 Krystyna - Działalność Gospodarcza
Bardzo dobry coach
Coaching z Kasią Zalecką-Wojtaszek był przyjemnym i owocnym procesem, który pozwolił mi w zaskakująco krótkim czasie odkryć i osiągnąć prawdziwy cel, który krył się wcześniej za burzą emocji;) Spotkania obfitowały w otwierające oczy pytania i ćwiczenia, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, bez presji i z wyrozumiałością. Czułam się bardziej jakbym rozmawiała z przyjaciółką, która umie słuchać i dużo dostrzega niż jakby to była sesja, co osobiście uważam za ogromny plus bo mogłam się bardziej otworzyć i przede wszystkim osiągnąć cel :) Polecam serdecznie a Kasi jeszcze raz dziękuję!
28 luty 2020 Ewelina - Producent
Bardzo dobry coach
Z panią Kasią miałam okazję pracować kilka misięcy nad zagadnieniem z dziedziny life coachingu. To, co mnie urzekło, to duża kreatywność w prowadzeniu sesji, ogromne zaangażowanie - widać, że dla pani Kasi coaching to nie tylko praca, ale również pasja - oraz wyjątkowo trafne pytania ;) I co najważniejsze, cały proces zakończył się sukcesem - podjęłam decyzję, do której mam pełne przekonanie i która przyniosła mi spokój. Zdecydowanie polecam.
28 października 2019 Zuzanna - Architekt
Bardzo dobry coach
Z pomocy Kasi korzystałam przez około 2 miesiące. Miałam w głowie kompletny mętlik, ponieważ nie byłam w stanie podjąć decyzji odnośnie mojego życia zawodowego. Coaching chwyciłam się jak ostatniej deski ratunku, bo do tej pory podchodziłam do tego rodzaju pomocy raczej sceptycznie. Kasia sprawiła, że patrzę teraz na coaching zupełnie inaczej, a do tego w zadziwiająco szybkim czasie pomogła mi podjąć decyzję, która wydawała się niemożliwa do podjęcia. Jest to osoba bardzo ciepła, z którą wspaniale się rozmawia, a na dodatek niezwykle inteligentna - nie raz zadziwiała mnie trafnością swoich spostrzeżeń i celnością pytań. Co tu dużo mówić - z całego serca polecam tego Coacha :-)
21 października 2019 Małgorzata - lekarz
Bardzo dobry coach
W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałam przyjemność korzystać ze wsparcia Katarzyny Zaleckiej- Wojtaszek w procesie podejmowania trudnej decyzji dotyczącej dalszego życia zawodowego. Myślałam, że to konflikt nie do pogodzenia... Wcześniej nigdy nie miałam styczności z coachingiem. Dzięki pomocy Kasi otworzyłam się na własne pragnienia i potrzeby, i wszystkie elementy wskoczyły na swoje miejsce ☺️ Kasia ma ogromną wiedzę, jest ciepła, empatyczna i ma wspaniałe podejście do drugiego człowieka! Podczas spotkań proponowała wiele inspirujących ćwiczeń, a po każdej sesji moja głowa pracowała jeszcze długo! Bardzo polecam współpracę z Katarzyną wszystkim, którzy chcą zrobić dla siebie coś dobrego! Kasiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!☺️
24 lipca 2019 Agnieszka - Projektantka ubioru
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom