Katarzyna Zalecka-Wojtaszek

Popularność: 211
Bardzo dobry coach (6)
Pracuję z pisarzami, którzy mają poczucie, że nie do końca wykorzystują swój czas i potencjał i nie realizują się tak, jak by chcieli. Pomagam im przezwyciężać przeszkody związane z procesem twórczym i śmiało dzielić się sobą ze światem. JAK WYGLĄDA PROCES COACHINGOWY ZE MNĄ? Jasno określimy cel naszej pracy - co byś chciał(a) konkretnie osiągnąć, dzięki mojemu wsparciu? Sprawdzimy, jakie kroki już podjęłaś/podjąłeś, by przybliżyć się do swojej wymarzonej wizji i jakie osiągnęłaś/ąłeś do tej pory rezultaty. Analizujemy Twoje mocne strony i zasoby, odkrywamy jakie przeszkody stoją Ci na drodze do satysfakcjonującej pracy twórczej i do odważnego promowania swojego pisarstwa. Określamy najlepszy dla Ciebie plan działania, analizując różne możliwości. Rozbijamy ten plan na mniejsze części. Metodą małych kroków spokojnie go realizujesz. Ja tymczasem czuwam nad całym procesem i w razie trudności, pomagam Ci je przezwyciężyć, pracując z Tobą nad zmianą nawyków, zwiększeniem pewności siebie lub pobudzeniem kreatywności. Osią, wokół której skupia się nasza praca, są zagadnienia związane z Twoją twórczością. Obszar ten nie jest jednak odizolowany od innych aspektów życia, dlatego w razie potrzeby możemy też pracować w innych tematach, z którymi aktualnie się mierzysz, np. z wątkami dotyczącymi Twojej pracy zawodowej, finansów, relacji czy zdrowia. Pracujemy dotąd, aż poczujesz, że pisanie przychodzi Ci naturalnie, tworzysz regularnie, a także bez kompleksów prezentujesz się światu. LOGISTYKA Ilość i częstotliwość sesji uzależniona jest od konkretnej osoby i jej sytuacji. Spotykamy się systematycznie 2, 3 lub 4 razy w miesiącu – to Ty sam(a) określasz częstotliwość sesji, dopasowując ją do własnych potrzeb i możliwości. Proces coachingowy trwa zazwyczaj przez okres kilku miesięcy, ponieważ wprowadzenie zmian i podejmowanie różnych działań wymaga czasu, zwłaszcza jeśli zależy Ci na trwałych efektach. Sesje odbywają się on-line za pośrednictwem Skype’a lub videochata Facebooka lub stacjonarnie w Gliwicach. Więcej informacji na temat mojej pracy można znaleźć tutaj: http://www.gabinet-holistic.com/ Jeśli masz pytania lub zastanawiasz się, czy moje usługi są dla Ciebie, zapraszam do kontaktu.
Kontakt
(+48) 508-373-160 (w dni powszednie, w godzinach 9:00-19:00)
Specjalizacje
Miasta
Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring - SWPS w Katowicach

Opinie

Bardzo dobry coach
W procesie twórczym, zwłaszcza na początku drogi niezwykle ważne jest kogo spotkacie na swojej drodze. Ja miałam to szczęście, że spotkałam Kasię, która od początku we mnie wierzyła. Pomogła mi odkryć potencjał mojego talentu, uporać się z blokadami, które skutecznie utrudniały mi pisanie. Dla mnie te kilkumiesięczne spotkania to był proces, który wzbogacił mnie o wiedzę w kontekście twórczości. Kasia to osoba pełna empatii z pasją, a przy tym profesjonalistka z ogromem wiedzy. Dostałam od niej wsparcie, a także rady i bezcenne wskazówki, z których korzystam cały czas.
23 marca 2021 Marta - Sekretarz Szkoły
Bardzo dobry coach
Polecam każdemu Panią Kasię Zalecką-Wojtaszek jako coacha w zakresie pracy nad swoim biznesem. Pracowała ze mną i nade mną przez dłuższy czas, czyli kilka miesięcy. Bardzo mi pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna za te rozmowy. Profesjonalna opieka, ogromna wiedza. Bardzo ciekawe i przydatne dla mnie były te spotkania online, więc na pewno warto skorzystać z jej pomocy.
30 września 2020 Krystyna - Działalność Gospodarcza
Bardzo dobry coach
Coaching z Kasią Zalecką-Wojtaszek był przyjemnym i owocnym procesem, który pozwolił mi w zaskakująco krótkim czasie odkryć i osiągnąć prawdziwy cel, który krył się wcześniej za burzą emocji;) Spotkania obfitowały w otwierające oczy pytania i ćwiczenia, a wszystko to w przyjaznej atmosferze, bez presji i z wyrozumiałością. Czułam się bardziej jakbym rozmawiała z przyjaciółką, która umie słuchać i dużo dostrzega niż jakby to była sesja, co osobiście uważam za ogromny plus bo mogłam się bardziej otworzyć i przede wszystkim osiągnąć cel :) Polecam serdecznie a Kasi jeszcze raz dziękuję!
28 luty 2020 Ewelina - Producent
Bardzo dobry coach
Z panią Kasią miałam okazję pracować kilka misięcy nad zagadnieniem z dziedziny life coachingu. To, co mnie urzekło, to duża kreatywność w prowadzeniu sesji, ogromne zaangażowanie - widać, że dla pani Kasi coaching to nie tylko praca, ale również pasja - oraz wyjątkowo trafne pytania ;) I co najważniejsze, cały proces zakończył się sukcesem - podjęłam decyzję, do której mam pełne przekonanie i która przyniosła mi spokój. Zdecydowanie polecam.
28 października 2019 Zuzanna - Architekt
Bardzo dobry coach
Z pomocy Kasi korzystałam przez około 2 miesiące. Miałam w głowie kompletny mętlik, ponieważ nie byłam w stanie podjąć decyzji odnośnie mojego życia zawodowego. Coaching chwyciłam się jak ostatniej deski ratunku, bo do tej pory podchodziłam do tego rodzaju pomocy raczej sceptycznie. Kasia sprawiła, że patrzę teraz na coaching zupełnie inaczej, a do tego w zadziwiająco szybkim czasie pomogła mi podjąć decyzję, która wydawała się niemożliwa do podjęcia. Jest to osoba bardzo ciepła, z którą wspaniale się rozmawia, a na dodatek niezwykle inteligentna - nie raz zadziwiała mnie trafnością swoich spostrzeżeń i celnością pytań. Co tu dużo mówić - z całego serca polecam tego Coacha :-)
21 października 2019 Małgorzata - lekarz
Bardzo dobry coach
W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałam przyjemność korzystać ze wsparcia Katarzyny Zaleckiej- Wojtaszek w procesie podejmowania trudnej decyzji dotyczącej dalszego życia zawodowego. Myślałam, że to konflikt nie do pogodzenia... Wcześniej nigdy nie miałam styczności z coachingiem. Dzięki pomocy Kasi otworzyłam się na własne pragnienia i potrzeby, i wszystkie elementy wskoczyły na swoje miejsce ☺️ Kasia ma ogromną wiedzę, jest ciepła, empatyczna i ma wspaniałe podejście do drugiego człowieka! Podczas spotkań proponowała wiele inspirujących ćwiczeń, a po każdej sesji moja głowa pracowała jeszcze długo! Bardzo polecam współpracę z Katarzyną wszystkim, którzy chcą zrobić dla siebie coś dobrego! Kasiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!☺️
24 lipca 2019 Agnieszka - Projektantka ubioru
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj