Magda Fres

Popularność: 1784
Bardzo dobry coach (10)
Na sesje coachingu indywidualnego zapraszam: - tych, którzy chcą żyć ze swojej twórczości, - tych, którzy pragną rozwijać swoją karierę artystyczną, - kobiety, które chcą rozwinąć swoją asertywność i pewność siebie, - wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, - tych, których zmiana w życiu zaskoczyła i w jej obliczu szukają najlepszego dla siebie rozwiązania, - osoby, które chcą rozwinąć swój własny, twórczy biznes. Coaching in English available. For details please call 505-74-18-36.
Kontakt
tel.505 74 18 36
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra, Legnica, Zakopane, Częstochowa, Łódź, Rzeszów, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Gliwice, Kraków, Mikołów, Żory, Tychy, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Creativity Coaching
Magda Fres jest członkinią Izby Coachingu oraz Creativity Coaching Association.
Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu
Na stronie http://www.magdafres.pl/ informacje o Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki pracy coachingowej z Magdą zrozumiałam, poczułam, wiem i działam :) Profesjonalnie i z niesamowitą życzliwością oraz wiarą w Człowieka. Dziękuję i polecam :) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
30 października 2016 Magda - psycholog
Bardzo dobry coach
Nie ma lepszego, nigdy nie spotkałam. Potrafi naprowadzić na problem i pomaga go rozwiązać. Zawsze, najlepsza, moja trenerka ! Szkoda tylko, że w Legnicy jest tak rzadko. A szkolenia, które prowadzi są wyjątkowe i bardzo efektywne.
9 maja 2016 Magda - DKKB
Bardzo dobry coach
Dla mnie jedna z najlepiej prowadzących szkolenia osób. Nic nie narzuca, zmusza do myślenia i wyciagnięcia wniosków. Zawsze przygotowana i bardzo kompetentna. Nikogo nie pozostawi z wątpliwościami. Polecam.
7 października 2013 Magdalena - Redaktor Naczelna Dzieci.Legnica.pl
Słaby coach
Osobiście drażni mnie jej maniera bycia entuzjastycznie nastawioną od rana do wieczora i ta maniera "bycia dzieckiem twórczym". Z coachingu nie korzystałem, jedynie z otwartych szkoleń, na którym nie zdązyła zrealizować programu, bo dała się wciągnąć w pogadanki z matkami-frustratkami, a tylko takie przyszły
7 października 2013 Ryszard - wolny
Na wszystkich moich szkoleniach realizuję program w 100%, co do punktu. Pana - Panie Ryszardzie - spotkałam na luźnych pogadankach w zorganizowanym dniu otwartym, gdzie nie było programu, a rodzice przyszli, by dowiedzieć się, czym jest coaching rodzicielski.
Magda Fres
Bardzo dobry coach
Jeżeli chcesz, żeby w Twojej podróży ku zmianie na lepsze towarzyszył Ci profesjonalny, zaangażowany, otwarty na Ciebie Człowiek - Coach, polecam Ci Magdę. Wiem, co piszę - doświadczam Jej obecości w mojej zmianie.
11 czerwca 2013 Joanna - coach
Bardzo dobry coach
Świetny coach. Dzięki niej przetrwałam trudny okres po urodzeniu dziecka :) i potem. Wysłucha, pomoże, czasem "postawi do pionu", a przy tym ciepła i miła osoba z wielkim poczuciem humoru. Polecam. /////////////////
7 czerwca 2013 Ania - grafik komputerowy
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, rzeczowa, merytorycznie podchodzi do sprawy , potrafi wysłuchać i wesprzeć dobrą radą. A oprócz tego dusza człowiek i przyjaciółka :)
7 czerwca 2013 Karina - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach-doświadczyłam na własnej skórze.Wspierająca,wrażliwa i z ogromnym poczuciem humoru,gorąco polecam!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
7 czerwca 2013 Nina - ninin@interia.pl
Dobry coach
Słucha, wspiera, pomaga. :) Dodaje energii i wzbudza entuzjazm w kliencie, co pomaga zmotywować się do pracy. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
7 czerwca 2013 Marta - psycholożka
Bardzo dobry coach
Dr Magda Fres świetnie prowadzi zajęcia z twórczego coachingu (np. pisanie romansów). Mówię to jako pisarka z pewnym dorobkiem, nie tylko jako matka uzdolnionej córki. Polecam tym bardziej, że w Polsce do głosu dochodzi literatura popularna, obyczajowo-romansowa, pisana przez polskie pisarki.
7 czerwca 2013 Marta Fox - pisarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego coachowie powinni pisać książki?
18 maja 2018
Zdarzyła mi się ostatnio niezwykła rzecz: i to kilka razy pod rząd.  Od kilku miesięcy podróżuję z moim warsztatem dla coachów. Daję znaczącą część tego, czego klienci coachingu mogą doświadczyć, stosując narzędzia pochodzące z terapii narracyjnej. Za każdym razem jest to inna opowieść.
Powieść "Najduszek"
13 marca 2018
Dziś ukazała się moja najnowsza powieść pt. "Najduszek".
Sukces artystyczny i aleksytymia
24 listopada 2017
Czy zimne dranie nie mają szansy na sukces artystyczny? O najnowszych badaniach szwedzkich naukowców na blogu http://magdafres.pl/blog
Po co Człowiekowi Coach?
19 września 2017
W 8 punktach - po co coach?
Coaching - moda czy potrzeba?
19 września 2017
Czym jest coaching? Kto to jest coach i co go odróżnia od psychologa, psychoterapeuty, trenera czy mówcy motywacyjnego?
COACHINGOWA GRUPA REALIZACYJNA
2 marca 2014
Coachingowa Grupa Realizacyjna to cykl pięciu warsztatów rozwojowych dla coachów oraz coachee, czyli osób, które doświadczyły już coachingu grupowego i/lub indywidualnego.
Coaching rodzicielski w Katowicach
19 lipca 2013
Warsztaty rozwojowe dla rodziców często pozwalają uzyskać wiele odpowiedzi, ale również inspirują do nowych poszukiwań.
BOHATEROWIE I TYGRYSY
17 czerwca 2013
3 lipca 2013 roku w Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu ruszają konsultacje coachingowe dla młodzieży, których celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom