Magdalena Beztroska

Popularność: 2013
Bardzo dobry coach (20)
Kim jestem? Magdalena Beztroska – szkoleniowiec, koordynator, trener z 15-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Akredytowany Coach ACC (ICF Associated Certified Coach), pracuję według wskazań i kodeksu etycznego ICF. Certyfikowany Trener metody Points of You ™. Specjalizuję się w Life Coachingu, Coachingu Kariery oraz Coachingu grupowy.
Kontakt
Telefon - 781 075 320
Mail - magdabeztroska@tlen.pl

www.coachingowo.blogspot.com
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Brzeg, Grodków, Prudnik, Nysa, Oława, Wrocław, Opole, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Motto
"Jeśli o czymś marzysz, możesz to osiągnąć. Zakładając, że jesteś postacią z bajki"
(James Adonis)

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowałam z Magdą i polecam z całego serca, bardzo mi pomogła i chętnie wracam do naszych rozmów. Pieniądze zainwestowane w coaching zwróciły mi się już wielokrotnie bo odważyłam się robic coś co przyniosło zysk, a sama bym się nie zdecydowała
8 października 2018 Sylwia - pedagog
Bardzo dobry coach
Polecam z calego serca!!!! Nie tylko dla osob w kraju, ale jak najbardziej mieszkajacych za granicami, tak jak ja. Magda towarzyszy mi w pracy nade mna w przecudny sposob. Pomogla mi uspokoic ducha i napelnic moje zycie swiatlem, ktore mi gdzies po drodze zgaslo. Bardzo ci dziekuje Magda za kazda sesje, za to ze pomoglas mi odnalezc mnie na nowo. Dziekuje za twoje wielkie zaangazowanie, za profesjonalizm, za kazde slowo, za wszystkie slowa, za twoje serce. DZIEKUJE I POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 czerwca 2017 Patrycja - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Dla mnie Magda Beztroska to wielkie serce i życzliwość oraz empatia, którą można obdzielić świat. Profesjonalnie wspiera mnie w chwilach wielkiego Kryzysu zawodowego i osobistego, wyłowiła mnie z dna mojego rozpieprzenia i zwątpienia, by pokazać mi że trzymam w ręku wiele atutów oraz wzmocniła przekonanie o tym, ze warto żyć autentycznie i w zgodzie ze swoimi wartościami, za co z całego serca jej dziękuję
17 maja 2017 Mariola - doula i joginka
Bardzo dobry coach
Dla mnie Magda jest przede wszystkim dobrym człowiekiem. Takim z pasją i duszą. Całym sercem zaangażowana w to co robi, a przy tym bardzo profesjonalna i rzetelna. Pełna empatii i zrozumienia. Na prawdę pomaga i wspiera. Wdzięczna jestem losowi, że pojawiła się w moim życiu.
9 stycznia 2017 Ania - marzycielka
Bardzo dobry coach
Osoba o pozytywnym nastawieniu. Rzetelna i profesjonalna. Spotkania, które prowadzi są inspirujące i w pozytywny sposób wpływają na nastawienie do siebie i do świata. Dzięki niej rozpoczęłam proces samoleczenia po trudnych wydarzeniach w moim życiu, które miały wpływ na moje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Lekarstwo mamy w sobie!
1 stycznia 2017 Barbara - urzędnik
Bardzo dobry coach
Zajęcia coachingowe były dla mnie bardzo rozwijające. Magda jest profesjonalna i bardzo rzetelna. Zaangażowała się w osiągnięcie przeze mnie celu. Wspólne rozmowy otwierały przede mną nowe możliwości i były pełne świeżych pomysłów. Ponadto sesje te obudziły we mnie nowe pokłady energii i pokazały bogactwo zasobów jakimi dysponuję. Z zajęć czerpałam dużo radości i dobrze się bawiłam, nie mogąc doczekać się kolejnego spotkania. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą zrealizować w swoim życiu nowy projekt. Dzięki spotkaniom z Magdą udało mi się otworzyć swoją firmę i nowe możliwości kariery zawodowej. Serdecznie wszystkim polecam:)
30 sierpnia 2016 Anna - radca prawny
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam! Pracuje w branży, jakieś pojęcie mam, długo szukałam coacha który profesjonalnie podejdzie do mojego tematu. Na rynku coachow nie brakuje, gorzej znaleźć profesjonalnego specjalistę. Magda zdecydowanie nim jest. Jest kreatywna, otwarta, elastyczna, nie trzyma się podrecznikowych regulek, ma dużą dozę empatii. Polecam!
26 sierpnia 2015 Kasia - psycholog
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywna osoba. Prawdziwy coach. Z przyjemnością wspominam prowadzone przez Magdę szkolenie. Używa niekonwencjonalnych, nowatorskich metod edukacyjnych. Sprawia, że człowiek zaczyna rozumieć siebie samego i to czego naprawdę chce w życiu. Robi to także społecznie, gdy kogoś nie stać na odpłatne porady. Prawdziwa aktywistka społeczna. Dziękuje i pozdrawiam !
13 marca 2015 Bożena - gospodyni domowa
Bardzo dobry coach
Niby bzdura bo coaching malo popularny jeszcze ale jakie było zdziwienie kiedy po 30 latach okazalo się warto poswiecic sobie czas Pani Magda swietnie ocenia ludzi i przygotowuje zadania ktore motywuja do myslenia stosownie do charakteru Potrafi sluchac i szybko wyciaga wnioski co sprzyja rozwojowi klienta i pozwala mu dostrzec to co było oczywiste ale obok Polecam ! Wytyczenie sciezki kariery, znalezienie pomyslu na siebie albo zwyczajne ,,ogarniecie,, się staja się proste Zachecam do kontaktu i wspolpracy z Pania Magda Beztroska
16 kwietnia 2014 Anna - menager
Bardzo dobry coach
Niby zwykła rozmowa, niby zwykłe słowa, a w głowie burza, euforia, nagłe zrozumienie reguł fizyki własnego życia. Zdrowy dopalacz, uprzejmy kompan i podpowiedź, a czasem wręcz klucz do testu z pytań jakie potrafią męczyć człowieka. To jest to czego nie można się spodziewać po nikim tak jak po Magdzie. Polecam jeśli masz cokolwiek co chcesz polepszyć.
16 listopada 2013 Janek - Inwestor
Bardzo dobry coach
W dzisiejszych czasach niezmiernie trudno spotkać człowieka, który potrafi z zaangażowaniem, ciepłem i zrozumieniem przyjąć drugiego człowieka takim jaki jest. Ta cecha wzbogacona o profesjonalizm, wiedzę i elastyczność czyni z Magdy trenera, którego gorąco polecam !!!
15 listopada 2013 Maciej - Informatyk
Bardzo dobry coach
Dzięki Magdzie powiedziałam sobie w twarz czego chcę. Magda genialnie poprowadziła mnie do odkrycia własnego celu. Przed sesjami z coachem byłam sfrustrowana przyszłością, która mnie czeka, wewnętrznie rozbita, niepewna, przestraszona. Teraz czuję się mega zmotywowana, myślenie o przyszłości powoduje, że się uśmiecham i mam milion pomysłów. Cel - motywacja - sukces, który wreszcie zależy tylko ode mnie!
2 października 2013 Ewa - Studentka
Bardzo dobry coach
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełne zaangażowanie, elastyczność, profesjonalizm. Współpraca z Madzią nauczyła mnie jak sięgać w głąb siebie i wybierać to co dla mnie najlepsze na danym etapie mojego życia. Sesje coachingowe polecam każdej osobie, niezależnie od problemu z jakim się zmaga, a także każdemu kto pragnie doświadczać jeszcze więcej radości. Dziękuję Madziu za Twoją obecność, za nasze spotkanie, za Twoją przyjaźń!
30 sierpnia 2013 Ania - Główna Księgowa
Bardzo dobry coach
Magda to pozytywna, otwarta i szczera osoba. Owocna współpraca dająca efekty już w trakcie trwania sesji, tuż po, jak i wiele, wiele dni później. Pełna profeska w przyjemnej atmosferze. Mały człowiek, wielki duchem. Gorąco polecam.
14 maja 2013 Zbyszek - Budowlaniec
Bardzo dobry coach
Magda jest bardzo pozytywną i otwartą osobą. Przepełnia ją śmiech na twarzy i energia. Poza tym jest fantastycznym trenerem. Zaangażowanie, pasja i profesjonalizm to słowa które opisują Magdę jako trenera. Podczas zajęć temat, który dotyka tak głęboko naszego wnętrza, staje się na tyle ciekawy, iż można stawić mu czoła, rozważyć i próbować go rozwiązać. Dzięki temu po treningu osiągnięcie celów wydaje się być prostsze. Polecam szkolenia z Magdą, na pewno będzie to czas bardzo owocny.
15 kwietnia 2013 Natalia - architekt
Bardzo dobry coach
Bardzo cienię sobie współpracę z Magdą. Za każdym razem czuję, że podążamy dobrą ścieżką, a nasza współpraca przynosi owoce. Szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 marca 2013 Anna - menadżer
Bardzo dobry coach
Magda potrafi skutecznie zmobilizować drugą osobę do działania, przy tym jest bardzo wyrozumiała, pogodna, kontaktowa. Dużo się od niej nauczyłam podczas coachingu i teraz wiem że jeżeli czegoś bardzo chcemy to możemy to osiągnąć.
12 stycznia 2013 Justyna - studentka
Bardzo dobry coach
Każde kolejne spotkanie motywowało mnie do działania. Odkrywałam w sobie pokłady energii i zapał jakiego wcześniej nie znałam. Już po kilku sesjach widziałam w sobie inną osobę, gotową do realizacji celów jakie pojawiły się (wypłynęły) w trakcie tego treningu. Jestem zmotywowana i pełna siły dzięki coachingowi z Magdą :) POLECAM
6 stycznia 2013 Renata - fizjoterapeuta/mama w domu
Bardzo dobry coach
Magda jest profesjonalistka potrafiącą aktywnie słuchać. Każda sesja była inspirującą,a co najważniejsze skuteczna pracą nad sobą. Coaching z Magdą pozostawił we mnie klarowny obraz moich celów-po raz pierwszy bez stawiania sobie ograniczeń:)Dziękuję za pomoc w odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji. Polecam!
6 stycznia 2013 Agnieszka - Studentka
Bardzo dobry coach
pełen profesjonalizm, poważne podejście do tematu, duże doświadczenie w pracy z ludźmi, standard na najwyższym poziomie, jednym słowem "fach w ręku" :)) z każdą sesją kolejne sukcesy, polecam gorąco wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 stycznia 2013 Ewelina - Przedstawiciel handlowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Superwizja w coachingu
23 sierpnia 2016
Ważna, potrzebna, zalecana... superwizja w pracy coachingowej. Zapraszam Was na dwudniowe warsztaty superwizyjne prowadzone w metodologii Points of You ™, wartość dodana warsztatów to 12,5 CCEU's ICF
Narzędzia wizualne – Picture Tools w pracy coachingowej
1 luty 2016
Grafika jest najchętniej udostępnianą treścią w Internecie, więc dlaczego nie wykorzystać jej skutecznie w coachingu, terapii czy na warsztacie…?
Szkolenie narzędziowe dla Coachów i Trenerów
2 września 2015
W dniach 03-04.10.2015 w Głuchołazach odbędzie się intensywne 2-dniowe szkolenie z zakresu innowacyjnych narządzi w pracy Coacha. Szczególnie zapraszamy osoby otwarte na głęboką pracę ze sobą
Szkolenie narzędziowe dla Coachów i Trenerów
6 sierpnia 2015
W dniach 22-23.08.2015 w Głuchołazach odbędzie się intensywne 2-dniowe szkolenie z zakresu innowacyjnych narządzi w pracy Coacha. Szczególnie zapraszamy osoby otwarte na głęboką pracę ze sobą.
Studencie! Orientuj się!
8 października 2013
Biuro Karier PWSZ w Nysie zaprasza chętnych do udziału w V Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Przygotowaliśmy szkolenia, warsztaty, spotkania z pracodawcami, konkursy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Nie myśl, tylko rób?
10 września 2013
Jakiś czas temu przeczytałam na profilu mojej znajomej, też Coacha,takie proste, krótkie zdanie – Nie myśl, tylko rób!
Warsztat coachingowy- Macierzyństwo w kontekście osobistych wartości
13 sierpnia 2013
Zapraszam serdecznie wszystkie mamy z Wrocławia i okolic na bezpłatny warsztat coachingowy.
Warsztaty Coachingowe dla nyskich studentów
6 kwietnia 2013
Już 17 kwietnia br. zapraszamy wszystkich chętnych studentów do udziału w bezpłatnych warsztatach coachingowych.
Forum Coachingu dla opolskich studentów
26 marca 2013
Akademickie Centrum Karier i niezależna grupa Coachów zaprasza studentów do udziału w bezpłatnym Forum Coachingu.