Magdalena Fiałkowska

Popularność: 249
Bardzo dobry coach (12)
Zapraszam Cię w podróż po świecie coachingu oraz rozwoju osobistego. Jeżeli chcesz opowiedzieć mi swoją historię, zadać pytanie lub umówić się na coaching zachęcam do telefonicznego bądź mailowego kontaktu ze mną. Z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć zamierzony cel. Akredytowany coach na poziomie ACC międzynarodowej organizacji- International Coach Federation. Ukończyła podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestniczyła w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii oraz kompetencji miękkich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR. Magda jest współwłaścicielką firm Przytulanie.pl -pierwszego w Polsce salonu profesjonalnego przytulania oraz Małego Geniusza– projektu innowacyjnej edukacji dzieci w Polsce, który opiera się na kreatywnym i empirycznym kształceniu z takich dziedzin jak np. ekonomia, sztuka wystąpień publicznych, reżyseria, pierwsza pomoc, eksperymenty itd. Firma ma swoje oddziały w 9 miastach w Polsce. W 2017 roku Mały Geniusz planuje organizować półkolonie dla Polonii w 6 krajach na świecie w Chicago, Kolonii, Paryżu, Londynie, Wilnie i Dublinie. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Podczas studiów zgłębiała tematykę kompetencji miękkich, coachingu, motywowania i zarządzania ludźmi. Już w trakcie studiów magisterskich prowadziła pierwsze szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz sztuki wystąpień publicznych. Jako członek zarządu zajmuje się m.in. rekrutacją, szkoleniami, employer brandingiem oraz PR. W sezonie zarządza nawet 100 osobowym zespołem. Od dzieciństwa występuje na scenie. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w klasie wiolonczeli oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia na Wydziale Jazzu, w klasie wokalu jazzowego w Szczecinie. Jako jedyna Polka dostała się do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”, w którym śpiewa i tańczy. Od wielu lat zajmuje się działalnością pedagogiczną, która nauczyła ją przekazywania wiedzy i znajdowania najlepszej drogi dotarcia do drugiego człowieka. Ukończyła szkolenie I stopnia z mediacji organizowane przez Polskie Centrum Mediacji oraz I i II stopień kursu trenerskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje również jako guide i trener speakerów w TEDx Warsaw. Cechuje się wielkim optymizmem, empatią oraz kreatywnością. Głęboko wierzy w potencjał każdego człowieka. Interesuje się psychografologią oraz malarstwem surrealistycznym. Kiedy ma taką możliwość to ćwiczy tańce latynoamerykańskie oraz podróżuje, do tej pory odwiedziła 21 krajów. Często wypowiada się w mediach m.in. w Polskim Radiu, TVN, TVP, Onet, WP, Newsweeku czy Polityce. Była również prelegentem na V Konferencji Coachingu SGH.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
+48 570 088 300
kontakt@magdalenafialkowska.pl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Podczas naszych sesji Magda dała mi poczucie bezpieczeństwa oraz okazała szacunek i elastyczność. Jej narzędzia są kreatywne i nieszablonowe. Mimo, że Magda jest bardzo interesującą i charyzmatyczną osobą (co można zaobserwować przy bliższym poznaniu i sposobie ubierania), nie „przytłacza” tym klienta. Energia, którą ma stymuluje do działania.
12 stycznia 2018 Kamila - menedżer sprzedaży
Bardzo dobry coach
Po tym jak zdecydowałam się na sesje coachingowe u Magdy, w moim życiu zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian. Dzięki naszym spotkaniem poprawiłam swoje umiejętności w zakresie zarządzania czasem, ustalania priorytetów i efektywnego radzenia sobie ze sprawami przychodzącymi. W efekcie udało mi się pozyskać nowe kontrakty i zwiększyć obroty firmy. Oprócz zagadnień życia zawodowego na naszych spotkaniach wypłynęły sprawy prywatne i z pracy nad nimi cieszę się równie mocno. Magda to bardzo pozytywna, mądra i ciepła osoba, spotkania z nią dają dużą motywację do działania, napawają optymizmem, a dzięki proponowanym przez nią praktycznym ćwiczeniom i metodom, łatwiej jest przejść przez stopniowy proces zmiany własnych zachowań i sposobu myślenia.
7 stycznia 2018 Sylwia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Magda jest bardzo konkretna i konstruktywna w pomocy, do tego wyjątkowo kreatywna oraz tworzy bardzo naturalną i sprzyjającą pracy atmosferę. Zdecydowałam się na sesje, bo potrzebowałam uporządkować swoje plany na przyszłość w kontekście ambicji i możliwości rozwoju. Sesje pomogły mi w szybkim tempie uświadomić sobie czego tak naprawdę chcę. Z Magdą przeszłam przez awans, w tym stresujące i nowe dla mnie, obowiązki managera. Sesje pomogły mi też w poukładaniu relacji międzyludzkich, które stanowią tak naprawdę podstawę funkcjonowania w biznesie,
6 stycznia 2018 Magda - Audytor międzynarodowy
Bardzo dobry coach
Kiedy zaczynałem sesje z Magdą byłem technikiem. Już wtedy wiedziałem czego chcę, ale wydawało mi się, że zawsze mam ``pod górkę``. Magda pokazał mi to, co jak się okazało zawsze wiedziałem, tylko nie byłem świadomy tego jak to jest proste. Osiągnąłem zamierzony cel, a teraz dążę do kolejnego. Dzięki, Magda
6 stycznia 2018 Rafał - kierownik techniczny
Bardzo dobry coach
Sesja coachingu z Magdą spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, takie jak wewnętrzne negatywne ograniczające przekonania. Pomogła mi uporać sie z nimi i tym samym zaczac realizowac cele z optymizmem i wiara w sukces. Cieszę się ze spotkan poniewaz Magda zawsze byla pelna zrozumienia i konstruktywnie podchodziła to przedstawionego problemu. Czego równiez mnie nauczyła. Uświadomiła mi równiez moje mocne strony i pokazała jak je wykorzystywać. Serdecznie polecam!
4 stycznia 2018 Aleksandra - projektantka mody
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz korzystałam z usług coachingu właśnie u Magdy i jestem z niego bardzo zadowolona. Od pewnego czasu interesowałam się takimi tematami jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem czy wyznaczenie celów. Sesje pomogły mi znaleźć praktyczne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji w życiu oraz wyrobić nową perspektywę na wyzwania życiowe i moje zachowania. Czasami trudno zrobić to samemu, bo już masz stale nawyki i wtedy potrzebujesz pomocy profesjonalisty. Sesje były doskonałym narzędziem rozwoju osobistego i jestem za nie wdzięczna Magdzie. Bardzo polecam!
5 sierpnia 2016 Ekaterina - Lektorka
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Magdą zaczęliśmy od efektywniejszego zarządzania czasem. Szybko jednak głównym tematem stały się moje prawdziwe potrzeby. Coś co na początku wydawało się dla mnie ważne, zeszło na dalszy plan. Z kolei sprawy, które od dawna czekały na półce, odkurzyłem i rozpatruje na nowo. Kwestie, które poruszyliśmy wciąż krążą w mojej głowie jak planety wokół słońca. Nareszcie mój poziom motywacji wskoczył na wyższy poziom! Dzięki serdeczne :)
2 czerwca 2016 Marcin - Trener osobisty
Bardzo dobry coach
Magda to nie jest coach, który rozpieszcza. Ok, możesz wypłakać się w jej rękaw, ale tylko po to, by z lekkością ruszyć do działania. Zaraża dobrą energią, mobilizacją i dyscypliną. Wspiera, ale także wymaga. Uczy, ale nie uzależnia od własnych technik postępowania. Podsuwa warsztat narzędzi i podpowiada jak z niego korzystać na swój własny sposób. Samodzielność – to najważniejsze co zyskałam dzięki pracy z Magdą. Wiem już, że nie ma sensu zatrzymywać się w trudnych sytuacjach, lepiej szukać “swojego” wyjścia. Dzięki Magdzie wiem jak je znaleźć.
17 stycznia 2016 Katarzyna - PR Manager
Bardzo dobry coach
Mam bardzo pochłaniającą pracę, prowadzę własną firmę, do tego pasje jak psie zaprzęgi, kolarstwo, taniec. To wszystko sprawiało że się czasem w tym gubiłem, nie byłem w stanie wszystkiego pogodzić, za dużo obowiązków sprawiało, że nie mogłem się z niczym wyrobić i byłem notorycznie przemęczony. Spotkania z Magdą zdecydowanie pomogły mi poukładać i usystematyzować działanie, ustalić świadomie priorytety, znaleźć czas na odpoczynek. Magda dała mi narzędzia do planowania i organizacji czasu. Zdecydowanie polecam :)
14 stycznia 2016 Marek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
W trakcie performance coachingu nauczyłem się kontrolować czas podczas swoich wystąpień publicznych, a także panować nad tremą i przekazywać zwięźle informacje. Zawsze mogłem liczyć na szczery feedback. Magda stworzyła mi przestrzeń, w której mogłem bez stresu pracować. Coaching oprócz polepszenia twardych umiejętności, pozwolił mi także na zastanowienie się nad tym jak w przyszłości rozwijać swoje kompetencje samodzielnie. Efekty coachingu są widoczne zarówno na sali rozpraw, jak i w kontakcie z klientami.
20 listopada 2015 Michał - radca prawny
Bardzo dobry coach
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Magdalena. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Coach Magda jest sympatyczna, otwarta, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie, a zarazem jest dociekliwa, co sprawia, że na dany problem można spojrzeć z różnych perspektyw. Z czystym sumieniem polecam Magdę jako coacha.
9 listopada 2015 Magda - Specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
Magda to coach, który swoimi pytaniami trafia w sedno. Podczas sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo. Odbyłyśmy razem 8 sesji, które mnie odmieniły. Widzę ogromną zmianę w swoim zachowaniu i postrzeganiu siebie oraz świata. Podczas naszych spotkań Magda żywo reagowała na to co mówię i proponowała ćwiczenia, które mi bardzo pomagały. Mogę z pełną świadomością polecić ją jako coacha. Dziękuję :)
14 października 2015 Agnieszka - menedżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

9 time-hacków, czyli sposoby na zarządzanie czasem
10 stycznia 2018
Czy zdarza ci się nie zdążyć zrobić wszystkiego, co sobie zaplanowałeś? Czy odkładasz wszystko na ostatnią chwilę? Jesteś mistrzem deadlinów? Często mówisz, że chcesz, żeby doba miała 48h, bo nie wyrabiasz się ze wszystkim w 24h? Czy zastanawiasz się czasem jak lepiej się zorganizować? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak” oznacza to, że ten artykuł jest dla ciebi
Jak formułować cel w coachingu?
8 stycznia 2018
Istnieje kilka bardzo ważnych zasad, jak określać cel. dzięki zastosowaniu się do tych reguł będziemy mieć większą skuteczność i wzrosną nasze szanse na zrealizowanie założonych planów.
Kamikadze w kasku oczekiwań
8 kwietnia 2016
Robimy projekcje przyszłości, określamy co, jak i kto powinien robić, żebyśmy byli szczęśliwi. Piszemy sobie scenariusz na życie, nie uwzględniając faktu, że mamy jedynie wpływ tylko na siebie. Jesteśmy sami dla siebie kamikadze, dla naszej wolności i szczęści
Co nas kręci, co nas podnieca
14 stycznia 2016
Jak znaleźć swoje powołanie? Jak odkryć jaka praca będzie dla mnie najlepsza? Czy zdarzyło Ci się kiedyś nie wiedzieć co chcesz robić, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność? Wielu z nas boryka się z dylematem: jaką pracę podjąć, żeby czuć satysfakcję i wstawać do niej rano z przyjemności
Struś, który patrzy w niebo
14 października 2015
Przeważnie zmiana wynika z konieczności- tracimy pracę, opuszcza nas partner, umiera ktoś ważny, gubimy sens życia. Wielokrotnie przyparci do muru, kiedy z hukiem uderzamy o dno, kiedy jest tak źle, że gorzej być nie może dochodzimy do punktu zwrotnego. Wszystkie znane nam do tej pory schematy życia nie działają, więc musimy coś zmienić, bo nie mamy już nic do stracenia
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom