Magdalena Waniewska-Bobin

Popularność: 1632
Bardzo dobry coach (6)
z wykształcenia socjolog, wieloletni wykładowca akademicki, certyfikowany coach International Coaching Community (nr certyfikatu: 10591). Od ponad 12 lat pracuje w zakresie edukacji dorosłych. Jako coach realizuje sesje indywidualne i grupowe w obszarze coachingu biznesowego, przywódczego, kariery i sportu. Warsztatowo pracuje metodą coachingową (niedyrektywną). Specjalizuje się w pracy z motywacją i przekonaniami ograniczającymi, projektowaniu osobistych schematów sukcesu, dopasowaniu zadań do predyspozycji osobowościowych. Jest ekspertem portalu rozwojowego „Zmiany w życiu”, członkiem Izby Coachingu, autorką kilkudziesięciu artykułów z zakresu rozwoju osobistego. W 2016 roku dołączyła do Zespołu Open by Horses jako certyfikowany trener metody „Konie uczą Ludzi” opartej na koncepcie HAE.
Kontakt
telefon: 604 099 773
Skype: magdalena.waniewska.bobin
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
doktor nauk humanistycznych sp. socjologia

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo ciekawe podejście- z coachingiem holistycznym. Podobało mi się, że szukała razem ze mną dróg rozwoju jak najbardziej dopasowanych do mojej osobowości i dzięki niej odkryłem swój własny schemat sukcesu. Muszę go teraz tylko wdrożyć w życie ;-)
9 grudnia 2016 Łukasz - Wiceprezes Fundacji
Bardzo dobry coach
Miałem trudności komunikacyjne z przełożonym. Magda pomogła mi zrozumieć i uporządkować relacje z szefem. (Łatwo nie było). Podczas sesji dużo dowiedziałem się o sobie, własnych potrzebach i motywacjach.
6 luty 2016 Krzysztof - Kierownik
Bardzo dobry coach
Magda potrafi zarówno słuchać jak i doskonale rozumienia problemy ludzi. Podczas spotkania z nią w ciągu jednej godziny potrafiła dzięki zadawaniu odpowiednich pytań zmienić we mnie to czego mi się nie udało przez bardzo długi czas. gdybym znów miał jakiś problem na pewno najpierw udam się do Magdy. Polecam ją, na prawdę warto !!!
2 luty 2016 Marcin - student
Bardzo dobry coach
Magda jest doskonalym coachem. Na sesjach czulam sie bezpiecznie. Wiedzialam ze moge powiedziec wszystko bez ryzyka bycia oceniona. Doskonale wylapywala kluczowne slowa oraz wypowiedzi i o nie wlasnie dopytywala. Serdecznie polecam prace z Magda!
30 marca 2015 Iwona - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Coaching z Magdą zmienił mój sposób myślenia, zainspirował do przeanalizowania ważnych dla mnie aspektów życia. Spojrzałam szerzej na moją sytuację życiową, uporządkowałam swoją pracę, swoje myśli. Dziś każdy pojawiający się problem przestaje być problemem a staje się wyzwaniem motywującym mnie do działania. Dzięki pomocy Magdy mogę pomagać innym i w pełni realizować swoje cele. Serdecznie polecam ją jako coacha.
23 grudnia 2014 Ewa - Wicedyrektor Zespołu Szkół
Bardzo dobry coach
Magda potrafi słuchać jak mało kto. Podoba mi się jej konkretność i bardzo profesjonalne podejście do pracy. Zadaje trafne pytania i gdy trzeba potrafi "docisnąć"... Jednocześnie pozostaje bardzo ludzka. Po kilku spotkaniach udało mi się osiągnąć założony cel (choć początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do coachingu). Szczerze polecam ją jako coacha.
15 grudnia 2014 Piotr - Kierownik projektu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom