Magdalena Żak

Popularność: 991
Bardzo dobry coach (3)
Witam! Jestem coachem, doradcą filozoficznym, studentką psychologii, współwłaścicielką firmy EAT LIFE oferującej konne wyprawy rozwojowo-relaksacyjne w Gruzji oraz Coachem Biznesu w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. W pracy coachingowej dbam o holistyczne spojrzenie na cel coachingu. Jestem zwolenniczką integralnego podejścia. Na prośbę klientów stosuję hipnozę, aby skomunikować się z podświadomością lub utrwalić zmianę wypracowaną podczas coachingu. Korzystam także z narzędzi filozoficznych, aby pogłębić samoświadomość klientów. Pracuję nad autorską metodą pracy z jeźdźcami, łącząc doświadczenie instruktora jazdy konnej z wiedzą psychologiczną, coachingiem, medytacją i filozofią wschodu oraz treningiem mentalnym.
Kontakt
tel. 792 013 952
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Poznań, Warszawa, Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
To już nawet nie tylko coach. To przyjaciółka, która wie jak pomoc w każdym problemie, która wie jak sprawić żeby człowiek w siebie uwierzył, z którą można się pośmiać. Ale jednocześnie jest to osoba mocno stąpająca po ziemi wiedząca kiedy jest czas na śmiech, a kiedy na rozwiązywanie problemów. Od pierwszego spotkania wiedziałam ze nie pozostaniemy tylko coachem - podopiecznym. Praca zarówno w sferze firmowej / biznesowej oraz tej związanej w życiem prywatnym i rozwojem osobistym to idealne połączenie prowadzące do pełni szczęścia i spełnienia w życiu. Czasami kiedy jest mi źle przypominam sobie jedno z ćwiczeń, które robiłam z Magdą na sesji i przypominam sobie, że przecież jestem szczęśliwym człowiekiem, który może wszystko i osiągnie co tylko sobie wymarzy. Jeśli ktoś potrzebuje kopniaka w tyłek od coach'a, ale też przyjaznych uszu do wysłuchania problemów to Magda jest idealną do tego osobą :)
17 marca 2015 Ania - Właścicielka B. Loves Plates
Bardzo dobry coach
Super Pani coach! Pełen profesjonalizm, skuteczne metody i konkretne podejście do tematu. Magda, pomogła zrozumieć mi co chcę osiągnąć w treningu i jak tego dokonać :) sesje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze i z duuuużą dozą humoru.
2 marca 2015 Ewa - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam! Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta połączone z sesjami hipnozy, jednym słowem rewelacja! Na uwagę zasługuje niesamowita intuicja i wyczucie - mając wcześniej do czynienia z coachami Pani Magda była pierwszą osobą, z którą przeszedłem cały proces od początku do końca.
11 luty 2015 Michał - Właściciel firmy szkoleniowej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj