Maja Santi Niestrój

Popularność: 942
Bardzo dobry coach (5)
Kim jestem? Jestem doradcą intymnym z teoretyczną oraz praktyczną wiedzą o seksie. Pomagam doprawić życie intymne do smaku wedle gustów moich klientek. Tak jak kreatywny doradca biznesowy, szukam najlepszych rozwiązań, nowych pomysłów oraz długotrwałych strategii erotycznego rozwoju w życiu codziennym. Dla kogo? Wspieram w seksualnej podróży głównie kobiety, najchętniej mamy. Ułatwiając im odnaleźć przyjemność i bliskość w pierwszej kolejności z samą sobą, z własnym ciałem, w drugiej z partnerem. Pokazuję, jak miłość fizyczna może się stać nie tylko sposobem na głęboki relaks, ale i źródłem energii życiowej. Środkiem do życia pełnego równowagi i uważności. Co robię? Uczę mówienia o miłości, rozwijam wyobaźnię i kulturę erotyczną. Wszystko to w duchu slow life. Wierzę, że seks zaczyna się w głowie, by dopiero później wybrzmieć w ciele. A po drodze jest odkrywanie swoich potrzeb, fantazjowanie oraz komunikacja, dużo komunikacji – z sobą, z bliskimi. Jak zaczynałam? Przez ostatnie dziesięć lat zajmowałam się językiem, jego metaforyką oraz komunikacją. Z wykształcenia jestem akademickim filozofem, z drugiej strony przez cały ten czas blogowałam o rozwoju własnej seksualności, wsłuchując przy tym pół tysiąca historii innych kobiet, które tak samo jak ja czuły, że jest w tej sferze coś więcej do odkrycia. Połączyłam oba światy – wyrafinowaną teorią z wysmakowaną praktyką. Ropoczęłam podróż z doradztwem intymnym (sex-coachingiem).
Kontakt
Moją siedzibą jest Berlin, więc proponuję kontakt mailowy i pracę online: santi@lovebysanti.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na stronie: http://lovebysanti.pl/kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Szczecin, Poznań, Berlin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Warsztaty
W swojej ofercie mam również warsztaty. Dotychczas prowadziłam spotkania m.in. pod tytułem: „zmysłowo zadbana”, „kochanek idealny”, „czerwona sukienka czyli o seksie przed seksem”, „odkryj język swojej miłości”, „napisz miłosny list”. Jeśli zbierzesz grupę, możesz mnie zaprosić do swojego miasta/firmy. Uwielbiam takie wyzwania!

Opinie

Bardzo dobry coach
Moje spotkanie z Santi było dla mnie samej zaskakującym wydarzeniem, ale nie nazwałabym tego przypadkiem. Przed naszą rozmową na skypie (po raz pierwszy uczestniczyłam w sesji on-line) byłam bardzo zdenerwowana, spięta i zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. W trakcie tej godzinnej rozmowy, moje myśli i oczekiwania zaczęły stopniowo schodzić z dotychczas utartych ścieżek. Zostały wytącone z pewnej równowagi. Nie wiem, jak to się stało, ale Santi tak poprowadziła naszą sesję, że pod koniec czułam się bardzo spokojna, bezpieczna i rozluźniona. Stale wracam do tamtej rozmowy. Otworzyła mnie na nowe doświadczenia.
30 czerwca 2015 Monika - teolog/pedagog
Bardzo dobry coach
Jako mężczyzna mogę tylko potwierdzić powyższe opinie. Maja/Santi zdaje sie rozumie męskie rozterki wcale nie gorzej niż mężczyźni. A już na pewno ze swoim kobiecym punktem widzenia potrafi je lepiej rozwiać. Sesje były dobrze sensownie zaplanowane i spójnie prowadzone. Osobowość i wiedza trenerki, o czym zaświadczają moje poprzedniczki, to jej ogromne atuty. Polecam ten coaching także wszystkim mężczyznom. Możecie się, tak jak i ja, miło zaskoczyć ;)
11 kwietnia 2015 Tomek - Akademik
Bardzo dobry coach
Niesamowite wyczucie, wrażliwość, empatia i intuicja, do tego wielki znawca tematu. Polecam uczciwie każdemu.
2 marca 2015 Gabriela - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Konsultacje z Santi mają fajny, uporządkowany i harmonijny rytm. Jest czas na przygotowanie się, na poznanie, na dialog, na wyrażenie potrzeb, na pytania, na refleksję, na podsumowanie, na ćwiczenia, na relację. Santi jest uważna, życzliwa i dyskretna. Pozostawia przestrzeń do namysłu. Daje wybór, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i dobrą energię. Odtajnia szyfr do odkrycia pokładów sensualnej energii, wręcza klucz do użytecznej, życiowej wiedzy i proponuje przepisy na proste praktyki. Santi jest doskonałą korepetytorką lingwistyki miłości. Polecam nieśmiałym i odważnym.
2 marca 2015 Anna - pedagog
Dobry coach
Pełen profesjonalizm i dogłębna znajomość tematu. Od początku konsultacji niesamowity kontakt, umiejętność uspokojenia obaw i pokonania nieśmiałości klienta w tym trudnym, krępującym temacie. Wspaniały, uspokajający głos.
2 marca 2015 Patrycja - Psycholog / trener / modelka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom