Małgorzata Nowicka

Popularność: 361
Bardzo dobry coach (7)
„Spełnienie jest realizacją potencjału" Jestem Certyfikowanym Zen Coachem w nurcie z Zen Coachingu. Moim celem jest wspieranie Ciebie w rozwoju, wyznaczaniu i osiąganiu celów. Rozwój Twój postrzegam jako podróż. Jak w każdej podróży i we współpracy ze mną wyznaczysz cel, obierzesz drogę, której chcesz doświadczyć i odkryjesz siebie na nowo. W tej podróży nie tylko cel jest najważniejszy, ale również sama podróż, która jest Drogą do Twojego wnętrza, rozbiciem warstw przekonań, schematów, myśli, poznaniem Twoich mocnych stron oraz wartości, którymi się kierujesz. Odkryciem pragnień Twojego serca, tak aby dotrzeć do esencji prawdziwego Ciebie, abyś mógł żyć w pełni, odkrywając i tworząc swoje życie i siebie w nim. Zen Coaching uczy uważnego życia, pozwala zaakceptować życie takim jakie jest, aby odkryć, że życie może może być łatwe i spokojne. Swoją współpracę z Tobą opieram na: 1. Relacji modelu AIR (ang. powietrze), oznacza: a) A - autentyczność (authenticity) – możesz ściągnąć wszystkie maski jakie ubrałeś i być sobą, być autentycznym, b) I – intymność (intimacy) – oznacza bliskość naszej relacji, c) R – odpowiedzialność (responsibility) – świadomość Twojej odpowiedzialności za działania i efekty jakie osiągasz. 2. Zanurzenie się w byciu chwili obecnej – tylko bycie w „tu i teraz” odsłania prawdziwe pragnienia 3. Poszerzaniu świadomości 4. Uważnym słuchaniu i empatii 5. Elementach focusingu – świadomości ciała i emocji 6. Standardach i kodeksie etycznym ICF (International Coach Federation) Cele Twojej podróży, które mogą obudzić w Tobie chęć zmiany: a) Życie w pełni b) Zwiększenie poczucia własnej wartości c) Cele krótko i długoterminowe d) Nadanie kierunku Twojej karierze e) Pokochanie swojej pracy f) Relacje g) Rozwój Twojej firmy lub przygotowania do jej założenia h) Inne cele nastawione na osiągniecie rezultatów w przyszłości W tę podróż nie musisz zabierać plecaka czy walizki. Wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie... zatem w drogę... Twoją drogę :)
Kontakt
Tel.: 503 161 052

Skype: malgorzata.nowicka.coach@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gosik jest niesamowitym człowiekiem, któremu można zaufać w 100 % a jako coach jest profesjonalna i bardzo opanowana. Jej spokój, sposób prowadzenia sesji sprawiały, że czułam się bezpiecznie i dzięki temu bez oporów mówiłam o tym co leży na sercu. Podczas naszych spotkań potrafiłam mówić o rzeczach, które zawsze tłumiłam w sobie. Wyrzucenie ich z siebie spowodowało, ze zaczęłam patrzeć na pewne istotne kwestie w moim życiu zupełnie w inny sposób… czasami wypowiedzenie tego co siedzi w środku powoduje, ze odnajdujemy rozwiązanie szybciej niż nam się zdaje ale do tego wszystkiego potrzebna jest druga osoba … taka jak Gosik
18 czerwca 2017 Magduśka - KORPO :)
Bardzo dobry coach
Coach z powołania. Gosia żyje tym co robi i dzięki temu sprawdza się w roli coacha. Uważnie słucha, prowokuje zaskakującymi pytaniami, sukcesywnie naprowadza na rozwiązanie. Pełna cierpliwości i zrozumienia. Polecam.
30 marca 2017 Justyna - HR Team Lead
Bardzo dobry coach
Każdy z nas ma marzenia, pragnienia, które chciałby osiągnąć w życiu. Jednak czasem jest tak, że gubimy swoją drogę czy motywację w dążeniu do naszego celu. Wtedy najzwyczajniej w świecie potrzebujemy drugiej osoby aby nas poprowadziła, aby utwierdziła w przekonaniach, dążeniach, aby pomogła i była naszym przewodnikiem. Z głębi serca chciałabym powiedzieć, że Zen Coaching z p. Małgorzatą, pomógł mi nie tylko odnaleźć drogę, którą gdzieś tam zatraciłam, ale również pomógł mi zburzyć ramki, które nieświadomie sobie narzucałam i które przeszkadzały mi w samorealizacji. Dzięki sesjom z p. Małgorzatą i jej doświadczeniu otworzyłam umysł oraz pokonałam wiele słabości, które gdzieś tam we mnie tkwiły. Znalazłąm odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Szczerze polecam taką wędrówkę w głąb siebie. Bo kiedy mistrz jest obok, droga staje się łatwiejsza.
15 marca 2017 Lucja - aranżacja wnętrz
Bardzo dobry coach
Udział w procesie coachingu prowadzonym przez Gosię pozwolił mi odkryć na czym mi zależy i co chcę osiągnąć, ponieważ moje cele nie były od początku dobrze zdefiniowane. Podczas procesu odkrywałem swoje możliwości, o których wcześniej nie wiedziałem. Pozwolił mi na zwiększenie pewności siebie. Teraz wierzę w siebie i łatwiej podejmuję wyzwania, ponieważ wiem, że jestem w stanie to osiągnąć. Cotygodniowe rozmowy motywowały mnie do pracy nad sobą. Gosia w procesie pokazała, że jest kompetentna i przykłada się mocno do sesji. Czułem duże wsparcie i z niecierpliwością czekałem na kolejną sesję. Dużo zawdzięczam Gosi. Gosia Dziękuję!
26 luty 2017 Piotr - Informatyk
Bardzo dobry coach
Coaching u Gosi był dla mnie niezwykłym doświadczeniem, które mam nadzieje jeszcze powtórzyć. Gosia jest bardzo uważnym, nie tylko coachem, ale człowiekiem. Czułam się przede wszystkim widziana i słuchana co było bardzo otwierające. Zaskoczyło mnie, ze w moim ciele mogę znaleźć tyle odpowiedzi. I to takich, których nigdy nie znalazłabym rozumem, Kilkakrotnie zaskoczyłam samą siebie, gdy okazywało sie ze problem lub rozwiązanie jest zupełnie gdzieś indziej niż myślałam. To co zyskałam dzieki coachingowi to większą świadomość siebie i swojego ciała. Wiem już w jaki sposób podchodzić do swojego rozwoju i nie mam zamiaru poprzestać na tym jednym procesie
2 luty 2017 Wdzięczna - Korporacja
Bardzo dobry coach
Praca z panią Małgosią to prawdziwa przyjemność. Nie ma barier, jest zaufanie, zrozumienie i profesjonalizm. W trakcie sesji czułam się jak podczas rozmowy z przyjaciółką, która nie boi się zadawać trudnych pytań i prowokować do myślenia. Przepracowałyśmy mój problem i wiem, co jest moją mocną stroną, a co sprawiało mi trudność, choć się nie chciałam do tego przyznać, nawet sama przed sobą.
1 luty 2017 Aneta - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Małgosia to osoba pełna wewnętrznego spokoju, ciepla i pozytywnej energii. Zawsze otwarta na rozmówcę i jego problemy. Buduje atmosferę zaufania. Nie miałam oporów żeby dzielić się z Małgosia swoimi przemyśleniami i wątpliwościami. Dzięki sesjom odnalazłam drogę do swojej mocy i zrozumienia samej siebie. Gosiu dziękuję! Z całego serca polecam:)
28 stycznia 2017 -iga - Menadżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom