Małgorzata Zięba

Popularność: 386
Dzień dobry! Zapraszam na sesje coachingowe związane z obszarem wellnes (diet coaching, coaching zdrowia itp.). Rozwojem osobistym interesuję się od wielu lat. Jestem coachem oraz psychodietetyczką. Certyfikat zdobyłam w Szkole Profesjonalnego Coachingu, w krakowskim Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (z którym przez 3 lata współpracowałam jako min koordynator Krakowskiego Klubu Coacha). Psychodietetykę ukończyłam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Wiedzę aktualizuję i poszerzam na konferencjach naukowych, licznych szkoleniach, kursach (np. Life Coaching, Soul Coaching, Porozumienie Bez Przemocy NVC, Psychoterapia jedzących za dużo itp. Inspiruję się filozofią wschodu, Gestalem, filozofią Kaizen itp. Interesuje mnie Człowiek w ujęciu holistycznym, praca coacha-psychodietetyka daje mi więc sporą satysfakcję. Grupa osób, która mnie szczególnie interesuje, to kobiety, które potrzebują uwierzyć w drzemiące w nich siły i możliwości, pokochać siebie, zaakceptować swoje ciało, nauczyć się świadomie odżywiać i dbać o siebie. Coaching łączę z doradztwem. Prywatnie bliska mi natura (ukończyłam Ogrodnictwo ze specjalnością Agroekologia i Ochrona Roślin). Interesuję się zdrowym stylem życia, ideą “slow life” itp.
Kontakt
e-mail: malgorzata.coach@gmail.com
tel. 696306072
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Korzysci dla klientów:
Sesje ze mną będą odpowiednie dla osób, które:

-szukają wsparcia w nieustających wysiłkach związanych ze zmianą wagi ciała,
-przeżywają kryzys w trakcie kuracji odchudzających,
-chcą pokonać niepokój związany z wagą, wyglądem, apetytem,
-poszukują kierunku, który pozwoli odżywiać się zdrowiej,
-poszukują informacji o żywieniu itp.
-chcą lepiej się poczuć w swoim ciele,odzyskać je i zaakceptować je,
-chcą wiedzieć jak odpowiednie podejście do diety może zmienić życie,
-chcą zostawić za sobą niezdrowe nawyki,
-chcą zacząć żyć i nie odkładać życia na potem

Program opracowany przeze mnie opiera się na małych krokach, bo to one tworzą trwałą zmianę zachowań. Program łączy strategie rozwoju zdrowych nawyków żywieniowych z informacjami dotyczącymi zdrowego odżywiania. Plan Odżywiania, w odróżnieniu od większości programów kontrolujących wagę, nie koncentruje się wyłącznie na dietetyce i utracie masy ciała. (Celem nie jest tu sama utrata wagi). Jego unikalność polega na tym, że odnosi się do Ciała, Umysłu i Ducha.

Korzyści: Uczestnicząc w Diet Coachingu otrzymasz możliwość obserwowania zmiany swoich zachowań, zdobycia i utrwalenia posiadanej już wiedzy dotyczącej wyboru żywności, włączenia aktywności fizycznej, przyjęcia postawy “mogę i chcę, więc tozrobię”. W trakcie procesu diet coachingu nauczysz się ponownie słuchać swojego ciała, dowiesz się co znaczy jeść intuicyjnie i jak intuicja wpływa na odchudzanie. Zadasz sobie pytanie dotyczące głodu, zależności pomiędzy nastrojem, a jedzeniem i ilością spożywanego pokarmu. Zrozumienie siebie da Ci możliwość korzystniejszych wyborów.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom