Marek Zawilak

Popularność: 1836
Bardzo dobry coach (16)
Kontakt
+48 695 503 172
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Oława, Oleśnica, Jelenia Góra, Brzeg, Kielce, Kalisz, Sieradz, Wałbrzych, Rawicz, Ostrów Wielkopolski, Lubin, Leszno, Gliwice, Bytom, Głogów, Legnica, Katowice, Poznań, Opole, Warszawa, Wrocław, Trzebnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Markiem to dobra rzecz. Pracy przybywało, a czasu było coraz mniej. Nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić. Nie mogłem spać. Nic nie jadłem. Sytuacja wydawała mi się bez wyjścia. Na sesji odnalazłem spokój. Zobaczyłem wszystko w innym świetle. Coaching pomógł mi i Tobie też pomoże. Polecam z całego serca Marka. Dziękuję Ci Marku za pomoc. Pozdrawiam
15 sierpnia 2014 Robet - Programista - informatyk
Bardzo dobry coach
Z pewną obawą podszedłem do mojej pierwszej sesji coachingowej. Nie do końca wierzyłem, że to ma sens i mi to pomoże. Stałem przed trudnymi decyzjami. W tym momencie nie widziałem z żadnego wyjścia, sytuacji. Na sesji doznałem szoku. Wszystko nagle stało się dla mnie oczywiste. To było takie proste i miałem to przed oczami, a jednak wcześniej tego nie widziałem. W przeciągu dwóch dni zakończyłem tematy. Czułem się wspaniale. Poczułem siłę w sobie. To uczucie pozwoliło mi zaryzykować. Ryzyko opłaciło się. Teraz czuję że mogę wszystko i to odmieniło moje życie. W końcu jestem szczęśliwy. A rozpoczęło się to wszystko do sesji z Markiem. Dziękuję Ci bardzo. Polecam Marka!
13 lipca 2014 Jarosław - Prezes
Bardzo dobry coach
Polecam. Rewelacja. Sesje z Markiem odmieniły moje życie. Czuję prawdziwą przemianę. Od ostatniej sesji upłynął już miesiąc, a ja w dalszym ciągu czuję siłę wypływającą z moich sesji. Profesjonalizm i uważność na innych, drugiego człowieka to jest to czym Marek się charakteryzuje. To może odmienić życie na lepsze, u mnie tak było. POLECAM
9 lipca 2014 Ewa - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Niezwykle komunikatywny, energiczny, a za razem profesjonalna. W trakcie sesji czułem się bardzo swobodnie i mogłam mówić o wszystkim tym, z czym miałam problem. Porównując jak to było przed tym zanim zdecydowałem się na coaching, a teraz to wiem, że było warto! Spotkania z Markiem spełniły moje oczekiwania. Pozwoliły mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Niesamowita osoba!
9 lipca 2014 Krzysztof - KIEROWNIK
Bardzo dobry coach
Absolutnie profesjonalny i godny polecenia. Bardzo uważny na drugiego czlowieka. Cieply, spokojny i zaangazowany. Dzieki naszym spokaniom dokonalam prawdziwej zmiany. Sprawia ze wszystko staje sie prostsze.
28 czerwca 2014 Kasia - psycholog
Bardzo dobry coach
Marek nie tylko jest moim coachem, ale również autorytetem w sztuce coachingu. Jak mało kto potrafi słuchać i usłyszeć potrzeby, pragnienia i obawy klienta. Jest człowiekiem bardzo ciepłym w kontakcie, cierpliwym, nienarzucającym się. Jest coachem, który wspiera i motywuje, ale też wymaga od klienta pracy i wysiłku. To połączenie sprawia, że na sesji z Markiem naprawdę szybko osiąga się pogłębioną świadomość i rezultaty. Gorąco polecam Marka jako profesjonalnego, dojrzałego i odpowiedzialnego coacha!
13 czerwca 2014 Ola - coach, HR Specialist
Bardzo dobry coach
Istnieje pewna teoria, która mówi, iż spotykamy na swojej drodze ludzi na jakich zasługujemy. Spotkanie i praca z Markiem jest dla mnie czymś bardzo wyjątkowym. Każdy komu zależy, aby osiągnąć swój cel zarówno osobisty jak i biznesowy może być pewien, że trafił w ręce profesjonalisty. Pracującego z pasją i zaangażowaniem. Czy polecam? Powiem tak: Jeżeli uda Ci się wpisać w Jego grafik na sesję czuj się wyróżniony…
15 stycznia 2014 Magdalena - Coach,Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Miałam z Panem Markiem kilka sesji i okazało się, że kazdy problem można ogarnąć i rozwiązać z przyjemnością :-) Wiedza fachowa, dociekliwość, odpowiednia atmosfera rozmowy, umiejętność słuchania, zaangażowanie + doświadczenie i profesjonalizm to główne atuty Pana Marka. Polecam wszystkim tym, którzy chcą w życiu iść do przodu bez niepotrzebnego balastu.
8 grudnia 2013 Joanna - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Witam Pana Marka wraz z podziekowaniami za super efekt jego pracy a mojego działania. Jestem dumna ze swoich osiągnięć. Nie wiedziałam, że kryje w sobie taki potencjał. Polecam tego Coacha z pełną świadomościa i odpowiedzialnościa.
28 listopada 2013 Agnieszka - właściciel
Bardzo dobry coach
Należy się z mojej strony również komentarz. Jest to pierwsza moja tego typu sesja. Zawsze podchodziłem do tego sceptycznie jednak przekonałem się że tego typu szkolenie to coś czego mi brakowało. Pan Marek wykazał sie profesjonalizmem no i cierpliwością co do mnie. Bardzo polecam, to coach dla wszystkich z problemem. Pozdrawiam Panie Marku i powodzenia.
18 listopada 2013 Marcin - kierownik
Bardzo dobry coach
Marek to spokojny, budzący zaufanie, profesjonalny i skuteczny coach. W atmosferze szacunku dla wartości Klienta pomaga z radością i wtrwałością realizować cele. Serdecznie polecam wszystkim marzącym o zmianie;).
13 listopada 2013 Anka - Właściciel
Bardzo dobry coach
Pierwszy coach w moim życiu.Problem rozwiązałam w ciągu jednej sesji .Nie wiedziałam że to potrafię a potrafię !Polecam gorąco Marka ciepły wrażliwy profesjonalista- a moje życie nabrało jasnych barw.
12 listopada 2013 Renata - właściciel
Bardzo dobry coach
Po jednej sesji z Markiem ułożyłam sobie moje relacje z mężem. W końcu się rozumiemy. To jest teraz takie proste. Wspaniała sprawa 1,5 godziny rozmowy i wszystko ci się układa. Polecam, to coach dla każdego niezależnie od problemu. Gorąco polecam !
12 listopada 2013 Barbara - Kierownik
Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim. Świetny coach. Sesje z Markiem odmienily moje życie. Pełen profesjonalizm, spokój i zrozumienie. Coś niesamowitego. Polecam każdemu spróbować sesji z Markiem. Naprawdę warto, świetna sprawa !!!
12 listopada 2013 Jurek - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Świetny coach. Wszystkim polecam z głębi serca. Znajduje w kliencie to co go boli i sprawia że świat znowu wygląda radośnie i pięknie. Profesjonalista. Dzięki niemu ponownie mam po co wstawać rano z łóżka. POLECAM !!!
12 listopada 2013 Krzysztof - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach:-) Polecam wszystkim z calego serca. Jest niezwykle profesjonalny i co najwazniejsze czuc ze robi to z pasja. Dzieki temu ze robi to co lubi jest niezwykle zaangażowany w prace z klientem co powoduje ze na zagadnienia patrzy szerzej i dotya glebiej poruszajac takie obszary ktore dotykaja samego sedna . Najlepszy coach jakiego mialam. Polecam
10 listopada 2013 Ania - wlasciciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj