Maria Sobecka

Popularność: 483
Bardzo dobry coach (6)
Coachem kariery zostałam z poczucia pasji połączonego z potrzebą spożytkowania swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Towarzyszące kolejnym awansom wyzwania wymagały ode mnie nie tylko pokonywania własnych barier ale także rozwoju umiejętności skutecznego komunikowania się z różnymi typami osobowości. Z wykształcenia jestem inżynierem - ukończyłam Wydział Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Moja droga kariery wiodła od programistki, poprzez stanowiska kierownicze w działach programistycznych i wdrożeniowych, następnie stanowiska dyrektorskie w dziale HR i organizacji, aż do funkcji prezesa zarządu wrocławskiej firmy software'owej TETA S.A. Ukończyłam studia podyplomowe w trzech kierunkach: zarządzania finansami, zarządzania kadrami i doradztwa zawodowego. Po odejściu z macierzystej firmy zajmowałam się doradztwem w obszarze rozwoju kariery. Dostrzegając potrzebę profesjonalnego wsparcia swoich Klientów w samodzielnym określaniu celów zawodowych i podtrzymywaniu motywacji poszukiwałam nowych metod pracy. W 2011 roku ukończyłam Akademię Coacha i od tej pory prowadzę prywatną praktykę coachingową kierując swoją ofertę do osób mierzących się ze zmianami i trudnościami na drodze zawodowej. Stale rozwijam swoje kompetencje w kierunku pozyskiwania narzędzi wspierających pracę coacha. Posiadam certyfikat Coacha Kryzysowego, posługuję się narzędziami psychometrycznymi takimi jak DiSC oraz doskonały FRIS - polski kwestionariusz badający indywidualny styl poznawczy, wynikający z niego styl komunikacji a także preferowany styl działania. Aktualnie zgłębiam tajniki psychologicznej koncepcji stosunków międzyludzkich Erica Berne'a znanej jako Analiza Transakcyjna. Na sesje coachingowe zapraszam szczególnie serdecznie osoby znajdujące się na zakrętach dróg zawodowych, doświadczające wypalenia zawodowego lub permanentnego stresu w zawiązku ze środowiskiem pracy, rozważające zmianę pracodawcy lub profesji. Jako certyfikowany coach kryzysowy oferuję profesjonalne wsparcie w pokonywaniu trudności i skuteczną pomoc w procesie podejmowania trudnych decyzji zawodowych oraz poszukiwania zgodnych z predyspozycjami celów zawodowych. Pomagam także w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej poprzez analizę mocnych stron i osiągnięć zawodowych, trening samoakceptacji i trening autoprezentacji. Zapraszam po więcej informacji na stronę coach-kryzysowy.pl
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Chcę bardzo podziękować Pani Marii za niesamowicie profesjonalną pomoc.Dzięki sesjom podczas trudnej sytuacji zawodowej udało mi się zmienić nastawienie na pozytywne nie tylko w kwestii zawodowej ale i w życiu osobistym. Pani Maria jest niezwykle sympatyczną, mądrą coach która potrafiła już podczas pierwszego spotkania i rozmowy zmienić moje nastawienie z negatywnego na pozytywne.Potrafiła pokazać mi jak mam zrozumieć problem i nauczyła mnie jak z nim walczyć i spojrzeć na niego z innej strony :) Dodam, że na Panią Marię zawsze można liczyć :) Z wielką przyjemnością wystawiam jak najlepszą opinię i bardzo serdecznie polecam Panią Marię jako najlepszego coacha dla każdego kto potrzebuje wsparcia :) Pani Mario dziękuję.
21 marca 2019 Agnieszka - Główna Księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję Pani Marii za leczniczą współpracę! Przyszdłem do pani Marii z problemem dosyć poważnym - chciałem zrozumieć jako przedsiębiorca - dlaczego nie odczuwam satysfakcji ani takiej chęci do pracy i tworzenia dobrych, dających radość usług moim klientom, jak na początku mojej drogi zawodowej. Nawarstwiające się myśli - z reguły złe i dobijające - nie wróżyły dobrze. Znalazłem jednak osobę, z którą mogę porozmawiać i na bieżąco analizować moje zawodowe problemy, a także złe nawyki myślowe. Sesje u Pani Marii pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie, zadać i odpowiedzieć sobie na ważne i kluczowe pytania - oraz bazując na doświadczeniu Pani Marii - dobrać najlepsze strategie wychodzenia z dołka. Cały czas uczestnicze w sesjach u Pani Marii, ponieważ ogrom problemów, których nie miałem z kim konsultować od początku swojej kariery spowodował, że jest to praca dłuższa. Ale bardzo skuteczna i ożywcza. I powiem, że warto - każda sesja daje lepsze zrozumienie siebie i dobre światło na dalszej ścieżce kariery. Ponadto dziękuję za uświadomienie o świetnym narzędziu jakim jest FRIS. To ono pozwala lepiej zrozumieć siebie, innych i relacje między ludźmi w codziennej pracy - na polu zawodowym i prywatnym :). Pozdrawiam Panią Marię!
16 sierpnia 2017 Dominik - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz wreszcie przestać walczyć ze swoimi słabymi stronami a zacząć wykorzystywać mocne w zorganizowany sposób - umów się na sesję do Marii Sobeckiej. Dzięki sesjom wreszcie znalazłam odpowiedni dla mnie kierunek rozwoju rozwijam się zawodowo. W moim fachu nie ma stanowiskowych awansów, ale jest miara sukcesu - pieniądze, rodzaj prowadzonych szkoleń. To wszystko jest efektem naszej wspólnej pracy.
21 marca 2017 Mariola - trener
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Marii lepiej poznałam siebie oraz swoje możliwości na rynku pracy. Sesje pozwoliły mi wyjść z marazmu zawodowego i otworzenia się na nowe wyzwania, które wydawały mi się nieosiągalne. To był bardzo efektywnie spędzony czas.
7 marca 2017 Pamela - Księgowa
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Panią Marią pomogły mi odnaleźć się w trudnej sytuacji zawodowej. Z sesji wychodziłam z pozytywnym nastawieniem do swojej pracy oraz z chęcią do działania. Każde spotkanie, każdy mail czy rozmowa na skype z Panią Marią działały na mnie inspirująco oraz motywująco. Z tygodnia na tydzień zmieniało się moje podejście do spraw zawodowych, co przełożyło się na zwiększenie efektywności w pracy a w rezultacie na awans, do którego dążyłam.
23 luty 2017 Honorata - Rekruter IT
Bardzo dobry coach
Pani Maria bardzo pomogła mi w kryzysowym momencie w pracy. Dzięki jej wsparciu poradziłam sobie ze zmianą nastawienia oraz zaczęłam dostrzegać korzyści z istniejacej sytuacji. Polecam każdemu znajdującemu się w przełomowym momencie życia!
22 luty 2017 Marta - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom