Marta Bober-Lal

Popularność: 1197
Bardzo dobry coach (6)
Trener, coach, konsultant, manager. Jest specjalistką w dziedzinie zarządzania, komunikacji, sprzedaży. Posiada bogate doświadczenie zawodowe począwszy od pedagoga do dyrektora sprzedaży i rozwoju produktu. Umiejętności zawodowe nabywała w małych jak i dużych organizacjach. Od 8 lat z sukcesami przekazuje swoją wiedzę, prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, zarządzania, CSR czy obsługi klienta. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, sytuacyjnym, i doradztwem rozwojowym. Zdobyła doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy unijnych. Jest konsultantem HR specjalizacja strategie personalne i rozwoju. Równolegle ze szkoleniami prowadzi procesy coachingowe w ramach biznes coaching oraz coachingu rozwojowego (life coaching). Od stycznia 2016 związana ze Staropolską Szkołą Wyższą w Kielcach gdzie prowadzi zajęcia w ramach studiów podyplomowych: "Coaching rozwojowy" oraz "Coaching i mentoring". Uwielbia czytać, przede wszystkim na temat przywództwa, rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki wspaniałych dzieci. Posiada certyfikat Coach Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj.
Kontakt
Marta Bober-Lal
Trener Biznesu, Coach, konsultant
Tel: 664-714-842
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowyn z Martą Bober-Lal udało mi się spojrzeć na moje życie osobiste i zawodowe zupełnie z innej perspektywy i wcielić w stosunkowo krótkim czasie to co wydawało mi się nieosiągalne. Wspólne wyznaczanie konkretnych celów i konkretnych kroków do ich osiągnięcia oraz omawianie ich realizacji dało mi dużo motywacji do ich faktycznej realizacji. Marta jest bardzo zaangażowana, zawsze przygotowana oraz dostępna nawet w godzinach wieczornych i weekendy. W coachingu chciałam skupić się przede wszystkim na rozwoju osobistym w szczególności relacjach z innymi, ale niemniej pomocne było Marty wsparcie w kwestiach zawodowych, w szczególności przygotowanie do ważnej prezentacji. Zdecydowanie polecam Martę jako wspaniałego coacha oraz coaching jako skuteczny sposób na rozwiązywanie życiowych problemów i realizację życiowych wyzwań.
8 czerwca 2018 Małgorzata - Manager
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Panią Martę. Na pierwszym spotkaniu omówiłyśmy szczegółowo zasady współpracy oraz cele, które chciałabym osiągnąć. Kolejne spotkania dedykowane były pracy nad elementami, które zawodzą oraz wzmacnianiu tych kwestii, które pozwolą cel osiągnąć. Dzięki szkoleniu stałam się bardziej pewna siebie, asertywna oraz uśmiechnięta i zadowolona. Nauczyłam się min. tego, jak walczyć z przekonaniami, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, a co najważniejsze jak rozmawiać. Pani Marta jest osobą bardzo kompetentną, konsekwentną, uprzejmą i dyskretną. Podczas całego procesu szkoleniowego służyła wsparciem. Uważam, że nasza współpraca była bardzo efektywna. Wiele rzeczy w moim życiu osobistym i zawodowym się zmieniło, bo ja się zmieniłam. Dziękuję Pani Marto :)
11 maja 2016 Karolina - dyrektor
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm. Sesje są skrojone na miarę klienta. W zasadzie nic nie jest pozostawione przypadkowi mimo, że rozmowa zdaje się sama płynąć. Mam pełne zaufanie do Pani Marty, do jej uczciwości i merytorycznego przygotowania. Swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją.
11 maja 2016 Monika - rzeczoznawca majątkowy
Bardzo dobry coach
Pani Marta jest profesjonalnym coachem i pasjonatką tego, co robi. Z mojej perspektywy najcenniejsza w pracy z Panią Martą była podróż pełna wyzwań, co pozwoliło mi na odkrywanie siebie, stawienie właściwych pytań, szukanie odpowiedzi. Z nią rozwój własnych możliwości i odkrywanie potencjału jest niezwykłym doświadczeniem, dzięki kompetencjom, indywidualnemu podejściu oraz inspirującej atmosferze współpracy. Szczerze rekomenduję Panią Martę jako coacha i trenera.
9 maja 2016 Anna - Studentka
Bardzo dobry coach
Miałem okazję współpracować z Martą przez okres kilkunastu sesji. Najbardziej podobały mi się szybkie efekty w samopoczuciu i motywacji pojawiające się w trakcie i tuż po sesji. Marta ma dużą wiedzę i doświadczenie w stosowaniu odpowiednio dobranych narzędzi adekwatnie do sytuacji i celu jaki chce osiągnąć klient. Z całego serca polecam Martę jako osobę, która z pewnością pomoże kilkukrotnie zwiększyć szanse na sukces w wybranej przez siebie sferze życia. Polecam każdemu kto chce od życia więcej :)
27 kwietnia 2016 Michał Rusek - Web Designer
Bardzo dobry coach
Pani Marta jest osobą, którą mogę polecić. Jej profesjonalizm, odpowiedzialność a przede wszystkim pełne zaangażowanie w sprawy klienta, z którym pracuje sprawiają, że każda relacja z nią ma charakter indywidualny. Jednocześnie potrafi tak pokierować rozmową, że klient sam odpowiada sobie na ważne dla siebie pytania - a to w coachingu najistotniejsze. Nie mam wątpliwości, że Pani Marta jest doskonałym coachem. Etyka i zorientowanie na klienta to cechy charakterystyczne dla współpracy z nią. A przy tym wszystkim jest po prostu świetną osobą. Polecam.
2 stycznia 2015 Joanna - dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom