Marta Mandżak

Popularność: 143
Bardzo dobry coach (2)
„Głównym celem coachingu jest zmiana. Klient zna swoje życie tak, jak nikt inny go nie pozna, więc tylko on sam może być autorem planu, jak je zmienić." (Jenny Rogers) Jestem akredytowanym coachem ICF (ACC). Wspieram ludzi w świadomym dokonywaniu zmian, odkrywaniu swojej drogi do realizacji celów, wydobywaniu z siebie tego co piękne, wartościowe, mocne. Lubię przyglądać się temu, jak rosną komuś skrzydła. Tym, co mi w tym pomaga, jest coaching. Najwięcej satysfakcji daje mi wspieranie w rozwoju kobiet oraz młodych ludzi poszukujących swojej życiowej ścieżki i stojących u progu ważnych decyzji. Towarzyszę osobom, które pragną wprowadzić zmiany w życiu prywatnym i zawodowym, które chcą określić swoje cele i drogę do ich zrealizowania, a także chcą lepiej poznać siebie i przyjrzeć się swojej obecnej sytuacji z różnych perspektyw. Pomagam w pokonywaniu swoich ograniczeń, w zdefiniowaniu swoich zasobów i mocnych stron. Wspieram ludzi w sytuacjach, w których poszukują odwagi, siły i motywacji do działania. Chętnie pracuję w osobami, które szukają równowagi i chcą, aby w ich życiu zapanował ład. Na co dzień pracuję z kobietami i dla kobiet, jako redaktor naczelny jednego z portali internetowych oraz organizator akcji społecznych. By móc wspierać innych, konsekwentnie pracuję nad sobą i swoim rozwojem. Ukończyłam akredytowany przez ICF kurs coachingu i uzyskałam akredytację ICF na poziomie ACC. Ukończyłam również certyfikowany kurs Zarządzania zmianą (Change Management) akredytowany przez APMG-International. Swoje umiejętności trenerskie szkoliłam w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie. Pracuję zgodnie ze standardami ICF. Specjalizuję się w life coachingu i coachingu kariery. Prywatnie jestem pasjonatką górskich wędrówek i soulowych brzmień.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Opole,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Marta cechuje się ogromną sumiennością i wnikliwością. Dla klienta nie jest to czasami przyjemne, ale jak się później okazuje - bardzo potrzebne. Marta dokładnie wie, w jaki sposób zmotywować i jak "ugryźć" danego klienta. Jej niezwykłe zaangażowanie, dzięki któremu klient czuje się naprawdę wyjątkowo, przyczyniło się do wzrostu mojej pewności siebie i rozwiązania zaległych konfliktów rzutujących negatywnie na teraźniejszość. Polecam!
30 marca 2015 Natalia - Trener personalny
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę polecić coaching z Martą nawet najbardziej opornym. Jest świetnym słuchaczem- coś w jej aurze zachęca do mówienia i sprawia, że człowiek zaczyna nazywać rzeczy, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy. Pomaga wyrwać się z martwego punktu- zadaje naprawdę celne pytania, ma też cały arsenał ćwiczeń, które pomogły mi zrozumieć w czym tkwi problem i jak mogę go rozwiązać. Do tego jest szalenie taktowna, profesjonalna i po prostu, tak po ludzku miła. Spotkanie z Martą to była moja pierwsza przygoda z coachingiem i naprawdę mogę powiedzieć, że widzę faktyczne rezultaty naszych sesji (pracowałyśmy nad rozkręceniem mojego bloga). Otworzyła mi się głowa, uporządkowała ścieżka i wszystko w końcu ruszyło z kopyta. Polecam serdecznie!
29 lipca 2014 Ania - Specjalista ds. marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom