Marzena Rogowska

Popularność: 186
Bardzo dobry coach (2)
Psycholog, certyfikowany coach i trener kompetencji miękkich, członek ws. ICF Polska. W swojej pracy stawia na relację pełną zaufania, poczucia bezpieczeństwa i serdecznego uśmiechu. Pracuje w oparciu o zróżnicowany zestaw narzędzi, z nastawieniem na potrzeby klienta oraz jego preferencje. W pracy coacha ceni: - czas poświęcony na refleksję - wspólną drogę pokonywaną z klientem podczas sesji - efekty dokonywanych przez klientów działań - odkrywanie możliwości i rozwiązań w opraciu o realny potencjał i zasoby klienta - zaskoczenie i poczucie lekkości klienta po sesji Doświadczona w pracy z celami osobistymi (np. obszary takie jak asertywność, relacje, samoocena), jak i zawodowymi (zmiana ścieżki kariery, pewność siebie, autoprezentacja). Efektywność sesji opiera na praktycznym doświadczeniu w pracy z ludźmi, podstawie naukowej z obszaru psychologii oraz na ciągłym osobistym rozwoju. Nie da Ci gotowych rozwiązań. Da Ci możliwość i czas na refleksję nad tym co dla Ciebie ważne oraz tego, by stworzyć własny plan, który doprowadzi Cię do celu.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:

tel: +48 516 458 038

*Sesje z możliwością dojazdu na terenie województwa opolskiego i śląskiego.
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Strzelce Opolskie, Gliwice, Opole, Brzeg,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzien dobry, Jestem juz po paru spotkaniach na Messengerze z Marzena ;) i na pewno bedzie ich jeszcze wiecej! Uwielbiam z nia rozmawiac! Nie daje mi rozwiazan tylko prowadzi po nitce do klebka. Jestem szczesliwa ze trafilam na tak dobrego coacha. Po spotkaniach czuje sie duzo lepiej. Widzalam efekty juz po pierwszej sesji. Jesli ktos sie zastanawia to na prawde polecam spotkania z Marzena. Jest ona bardzo ciepla osoba, zacheca do rozmowy i pomaga. Juz niedlugo mam kolejna sesje i juz nie moge sie doczekac!! Jeszcze raz na prawde polecam ; ) Pozdrawiam serdecznie. PS. Bardzo przepraszam za brak polskich znakow. Klawiatura zagraniczna.
14 sierpnia 2018 Kamila - asystentka
Bardzo dobry coach
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad odbyciem sesji coachingowej i tutaj trafiłem na Marzenę. Już na samym początku rozmów poczułem pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pomogła mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Marzena nie przedstawi Ci gotowych przepisów na Twoje problemy, lecz świetnie naprowadzi Cię na ścieżkę do ich rozwiązania. Na pewno będę kontynuował sesję, aby polepszyć moje życie osobiste i zawodowe. Serdecznie polecam.
1 lipca 2018 Marcin - Inżynier budownictwa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj