Natalia Półtorak

Popularność: 242
Bardzo dobry coach (5)
Jestem certyfikowanym coachem ACC International Coaching Federation (ICF), CoachWise oraz doradcą rozwoju osobistego. Piszę artykule i prowadzę blog. Moja praktyka oparta jest na psychologii, neurologii, treningu mentalnym, terapii i coachingu. Od lat pracuję z ludźmi. Pomagam obudzić to, co w nich najlepsze. Zapewniam narzędzia, dzięki którym mogą osiągnąć swój pełny potencjał. Jestem empatyczna i cierpliwa, co sprawia, że stwarzam klimat wzajemnego zaufania i otwartości. Wspieram moich klientów, jestem świadkiem ich pozytywnej zmiany od wewnątrz na zewnątrz, budzącej się odwagi w wyrażaniu siebie, w stawaniu się takimi, jakimi zawsze pragnęli być. Ludzie biorący udział w coachingu chcą‚ żeby ich życie wyglądało inaczej. Pragną zmiany lub chcą osiągnąć ważne cele życiowe. Klienci zwracają się do mnie z wielu osobistych powodów. Motywują ich różne powody: - nadanie kierunku własnemu życiu, - dokonanie wyboru życiowego, - adoptacja w nowym państwie, kulturze, - pokonanie szoku kulturowego, - rozpoczęcie życia w zgodzie ze sobą, - poprawa kondycji emocjonalnej, - zmiana myślenia i nawyków, - ulepszenie relacji z partnerem, - znalezienie partnera życiowego, - założenie własnego biznesu‚ - znalezienie swojej ścieżki kariery, - stworzenie zespołu. Skontaktuj się ze mną. Z poważaniem, Natalia Półtorak 791 721 983
Kontakt
Mój numer: 791 721 983
FB: www.facebook.com/NataliaPoltorakCoaching
Specjalizacje
Miasta
Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Natalia jest profesjonalnym coachem. Bardzo szybko potrafi nawiązać dobry kontakt, który opiera się na zaufaniu i otwartości. Bardzo dobrze prowadzi rozmowę. Zadaje celne pytania, ale również potrafi słuchać. Sesje odbyte z Natalią zakończyły się pełnym sukcesem i dały mi ogromną satysfakcję z uzyskanych celów.
30 maja 2018 Łukasz - Specjalista elektronik
Bardzo dobry coach
Natalia to niezwykle profesjonalna i otwarta osoba, która w pełni wykorzystuje swój potencjał jako coach. Jej umiejętności, wiedza i indywidualne podejście są ponadprzeciętne. Praca z nią to czysta przyjemność. Jeśli masz problemy z osiąganiem celów, chcesz uzyskać spełnienie i odnosić sukcesy Natalia to idealny wybór. Polecam!
23 maja 2018 Anna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Natalia jest bardzo profesjonalnym coachem. Jest też szczerą i życzliwą osobą, która potrafi słuchać i zmotywować do działania. Mam do niej ogromne zaufanie. Coaching z Natalią to tak naprawdę bardzo budująca rozmowa:)
18 maja 2018 Karolina - pedagog
Bardzo dobry coach
Z Natalią znamy się od dawna, ostatnio poznałam ją od zupełnie innej strony - strony coacha i mogę Wam powiedzieć, że to cała Natalia, to jej pasja i misja. Jest zaangażowana. Profesjonalna w każdym calu, zawsze przygotowana. Kobieta z sercem. Natalia jest niesamowitym coachem, godnym zaufania.
17 maja 2018 Joanna - Freelancer -
Bardzo dobry coach
Bardzo wszystkim polecam, pełen profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie i do tego niesamowita dawka motywacji. Jeśli coach to tylko Natalia! z czystym sumieniem mogę polecić kazdemu! Inwestycja w siebie naprawdę warto!
16 maja 2018 Mirka - Wolny zawód
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Twój klimat mentalny decyduje o wszystkim
7 marca 2019
Wszystko, co się dzieje w Twojej głowie, ma istotny wpływ na to, jakie wyniki osiągniesz.
Mniej żalu, więcej stawania się sobą
23 lipca 2018
Wierzę, że każdy z nas przychodzi na świat z pełnym bagażem nieograniczonego potencjału i powołania. Jesteśmy w stanie zrobić więcej niż to co już zrobiliśmy i nie ma znaczenia ile mamy lat.
Mniej żalu, więcej stawania się sobą
23 lipca 2018
Wierzę, że każdy z nas przychodzi na świat z pełnym bagażem nieograniczonego potencjału i powołania. Jesteśmy w stanie zrobić więcej niż to co już zrobiliśmy i nie ma znaczenia ile mamy lat.
Twoje Konto w Banku Emocjonalnym decyduje o Twoim życiu
23 lipca 2018
Od jakości relacji, klimatu emocjonalnego z naszymi rodzinami, wnukami, znajomymi, podwładnymi, zespołami, zależy jakość naszego życia.
Dwie Pułapki w Relacjach. Lepiej o tym wiedzieć
23 lipca 2018
Ludzie są istotami relacyjnymi, a nie odizolowanymi.
Zostań managerem swojego życia: uwolnij się od nieproduktywnej przeszłości
23 lipca 2018
Ile minut swojego życia chciałbyś zmarnować? Bardzo łatwo jest żyć, patrząc we wsteczne lusterko. Skupiając się na przeszłości, na tym co nie wyszło, na tym, że ktoś nas skrzywdził, na naszych błędach, że nie osiągnęliśmy celów.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom