Natalia Półtorak

Popularność: 42
Bardzo dobry coach (4)
Wszystkie wspaniałe rezultaty, jakie kiedykolwiek osiągał człowiek, były możliwe dzięki temu, iż uwierzył, że coś w nim samym jest wyższego nad zewnętrzne okoliczności. – Bruce Barton Mamy marzenia… chcemy najgłębszego życiowego spełnienia, wierzymy w głębi serca, że zostały nam dane wyjątkowe zdolności, że potrafimy stać się najlepszą wersją siebie, ale możemy osiągnąć to wszystko tylko w jeden sposób: decydując, czego pożądamy w życiu najbardziej – jakie są nasze najwyższe wartości, kim jesteśmy – oraz postanawiając, że każdy dzień przeżyjemy w zgodzie z naszą decyzją. Czy któraś z rzeczy, jakie obecnie robisz, nie jest zgodna z czymś, w co wierzysz, nie jest zgodna z Tobą? Jeśli tak, natychmiast podejmij działania, by to poprawić. Co jest motorem wszelkich działań? Co decyduje o naszym przeznaczeniu, co kształtuje nasze życie? Odpowiedź brzmi: nasze decyzje. Nasze decyzje, a nie warunki życiowe, kształtują przeznaczenie. Jaka wartość jest najważniejsza w Twoim życiu? W jaki sposób Cię wzmacnia? Jak organizować życie zgodnie z nią i prawdziwym Tobą? Będę szczęśliwa być Twoim partnerem, coachem w odkrywaniu prawdziwego Ciebie, Twojego przeznaczenia, wewnętrznej siły, motywacji do zmiany. Wierzę, że każda zmiana w życiu następuje od wewnątrz na zewnątrz. Nothing will change UNLESS YOU CHANGE. Change Yourself; Don’t change the world – Jim Rohn Jestem certyfikowanym coachem, członkiem International Coach Federation (ICF) mam duże doświadczenie życiowe i zawodowe. Zadzwoń do mnie i umów się na coaching: Poznanie siebie: – Kim jestem? – Tożsamość – Przeznaczenie życiowe – Wartości – Równowaga życiowa Osiągnięcie celów: – Dążenia i wyznaczanie celów – Planowanie długoterminowe i krótkoterminowe – Sukces (spełnienie) – Odpowiedzialność – Zobowiązanie Umysł: – Szczęście – Emocje – Fokus – Zaufanie do siebie i poczucie własnej wartości – Pokonywanie ograniczających przekonań Miłość / związki: – Relacje – Małżeństwo – Cross cultural – Rozwód, rozstanie Corporate / Startup: – Wydajność / Agile – Zmiana – Odkrywanie niszy – Tworzenie wartości – Zarządzanie – Przywództwo – Zespół Zadzwoń do mnie i zacznij swoją wewnętrzną podróż, która skutkuje zewnętrznymi rezultatami. Natalia
Kontakt
tel: 791 721 983
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań,,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Natalia to niezwykle profesjonalna i otwarta osoba, która w pełni wykorzystuje swój potencjał jako coach. Jej umiejętności, wiedza i indywidualne podejście są ponadprzeciętne. Praca z nią to czysta przyjemność. Jeśli masz problemy z osiąganiem celów, chcesz uzyskać spełnienie i odnosić sukcesy Natalia to idealny wybór. Polecam!
23 maja 2018 Anna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Natalia jest bardzo profesjonalnym coachem. Jest też szczerą i życzliwą osobą, która potrafi słuchać i zmotywować do działania. Mam do niej ogromne zaufanie. Coaching z Natalią to tak naprawdę bardzo budująca rozmowa:)
18 maja 2018 Karolina - pedagog
Bardzo dobry coach
Z Natalią znamy się od dawna, ostatnio poznałam ją od zupełnie innej strony - strony coacha i mogę Wam powiedzieć, że to cała Natalia, to jej pasja i misja. Jest zaangażowana. Profesjonalna w każdym calu, zawsze przygotowana. Kobieta z sercem. Natalia jest niesamowitym coachem, godnym zaufania.
17 maja 2018 Joanna - Freelancer -
Bardzo dobry coach
Bardzo wszystkim polecam, pełen profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie i do tego niesamowita dawka motywacji. Jeśli coach to tylko Natalia! z czystym sumieniem mogę polecić kazdemu! Inwestycja w siebie naprawdę warto!
16 maja 2018 Mirka - Wolny zawód
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom