Olena Knitter

Popularność: 121
Dobry coach (4)
Witam Cię na Moim profilu, Kim jestem... Kobietą, Żoną, Mamą trójki wspaniałych dzieci. Jestem Life Coachem i Coachem Relacji i w trakcie szkolenia z Terapii Krótkoterminowej TSR COACHING INDYWIDUALNY LUB DLA PAR www.okcoaching.pl strona Polska Jako (Life Coach) chciałabym podążać razem z Tobą - drogą Twojej przemiany, realizacji nowych celów, odkrywania nowych możliwości jakie są w Tobie, drogą Twoich możliwości, które możesz odkryć tylko Ty sam w swym sercu. Uwierz w nie i zacznij działać codziennie małymi krokami, które doprowadzą Cię do wytyczonego celu oraz spełnienia marzeń. Jako (Coach Ralacji) chciałabym podążać za Tobą do przemiany Twoich relacji Małżeńskich, Partnerskich, Rodzinnych i Zawodowych. Pamiętaj! - zmiana zawsze jest możliwa! Studiuję na piątym roku Papieskiego Wydziału Teologicznego PWTW (dziekanka). Jestem absolwentką Studium Coachingu SPCh w Warszawie. Uzyskałam DYPLOM PRAKTYKA COACHINGU po zaliczeniu 189 godzin praktycznych i teoretycznych z wynikiem pozytywnym. Ukończyłąm kurs Relationship Workshop Facilitator in Transformation Academy Obecnie pogłębiam swoją wiedzę na drugim etapie studium Coachingu Relacji w ACCH Równocześnie zdobywam doświadczenie w Terapii krótkoterminowej TSR w CTSR Jakie korzyści otrzymasz dzięki coachingowi?  Praca nad polepszeniem: samopoczucia wewnętrznego i zewnętrznego, co doprowadzi Cię do pełnej harmonii z samym sobą.  Lepsze budowanie relacji z sobą innymi.  Po porażkach życiowych nauczysz się odzyskiwać nadzieje i zobaczysz, w tym nowe możliwości.  Większa samoświadomość na różnych płaszczyznach życia.  Nauczysz się stawiać zdrowe granice.  Szeroko rozumiana samorealizacja, w życiu osobistym.  Poszerzenie horyzontów i spojrzenie na siebie w „nowej odsłonie”.  Odnalezienie siebie, w swojej pasji.  Motywacje do działania  Lepsze wyniki w pracy  Lepsza organizacja swojego czasu w: życiu osobistym i pracy.  Samorealizacja zawodowa  Odkryjesz nowe możliwości i perspektywy na Twoje nowe życie.  Odzyskanie wiary w siebie.  Dążenie do swoich: pragnień, marzeń i celów.  Nowe myślenie: bez blokad, bez lęków, bez kompleksów.  Praca nad zrozumieniem: samego siebie, swoich uczuć oraz zachowania.  Praca nad samym sobą tj. samo kontrolą  Odnalezienie Twojego CUDU ŻYCIA w codzienności. Coaching Online lub osobiśćie Przez Viber, Whatsapp, Messenger, Skype, Telefon i Osobiście Posługuję się językiem: Węgierskim, Ukraińskim i Rosyjskim Angielskim i Polskim. Cena Coachingu: uzależniona jest od ilości spotkań Coachingowych. Podczas pierwszego spotkania 30 mn Gratis Przedział czasowy jaki przewiduję na sesję Coachingowe to 60-90 minut. Cena uzależniona jest od czasu i ilości sesji coachingowych
Kontakt
Tel: 790 291 336
Tel: 880 076 503
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz, Warszawa, Toruń, Cała Polska, Coaching Online lub osobiśćie Przez Viber,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Coach
Coaching pomógł mi odkryć swoje marzenia, postawić granice w moim codziennym życiu. Olena zadawała dużo pytań, które zmuszały do myślenia. Akcent położony na Boga i wiarę pomagał w otwartości. Mam jednak trochę wątpliwości co do profesjonalizmu Oleny. Spotkania coachingowe zakończyła jednym sms-em bez podania wyjaśnienia.
24 września 2019 Justyna - Pielęgniarka
Dobry coach
W czasie coachingu Olena pomogła mi odkryć nieco swoje marzenia i pragnienia. Zadawała dużo pytań. Zawsze była też jakaś "praca domowa", adekwatna do omawianych problemów. W czasie sesji ważna była dla mnie dobra atmosfera, zaufanie, które pozwalało otwierać się na nowe...
6 lipca 2018 Maja - urzędnik
Bardzo dobry coach
Dziękuję Oleno, że w trakcie coachingu nie oceniasz, prowadzisz klienta profesjonalnie, podchodzisz z empatią, wyzwalasz energię życiową. Dziękuję Ci, że stworzyłaś bezpieczną atmosferę i uważnie mnie słuchałaś.
10 czerwca 2018 Kamila - nauczyciel
Dobry coach
Pomogło mi to w tym, że po długim czasie wewnętrznych zmagań zaczęłam zastanawiać się nad własnym rozwojem i znaleźć poprawny kierunek w życiu poprzez wielokrotne głębokie przemyślenia. Podoba mi się, że podczas spotkania liczy się też duchowy aspekt.
5 czerwca 2018 Gabriella - Nauczycielka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom